Vai pienācis laiks mainīt politisko partiju sistēmu?

11

Komentāri (11)

Atis Priedītis 22.09.2022. 07.57

Beidzot pat Latvijas Nacionālā enciklopēdija ir atzinusi, ka Zersetzung metode ir tikusi lietota arī Latvijā. Tikai lielie Latvijas masu mediji kategoriski atsakās kaut ko par šo necilvēcīgo cilvēku psihololoģiskā terora metodi kaut ko rakstīt. Un tie ir vēl vieni mūsu žurnālistu meli un glēvulības pierādījums. Citāts no wikipēdijas lapas:’
“20. gs. 70. gados Štāzi mainīja darbības metodes un režīma pretinieku vajāšanā izvairījās no līdz tam izmantotajiem paņēmieniem – arestiem un spīdzināšanām. Tā vietā sāka ieviest metodi, kas bija vērsta uz režīmam nelojālā cilvēka privātās vai ģimenes dzīves izjaukšanu, sabiedriskās un profesionālās reputācijas graušanu, nepamatotu apsūdzību izvirzīšanu, provokācijām un cita veida psiholoģisko vardarbību. Šo taktiku Štāzi leksikā sāka dēvēt par “sadalīšanos” (vācu Zersetzung). Apzīmējums bija aizgūts no ķīmijas nozares, kur šādi sauca vielu iepriekšējā stāvokļa sabrukšanu. Metode pierādīja savu efektivitāti, un to sāka plaši izmantot arī PSRS, tās satelītvalstīs; to joprojām izmanto Krievijas Federālajā drošības dienestā (Федеральная служба безопасности Российской Федерации). ”
https://enciklopedija.lv/skirklis/151615-V%C4%81cijas-Demokr%C4%81tisk%C4%81s-Republikas-Valsts-dro%C5%A1%C4%ABbas-ministrija

0
-2
Atbildēt

2

  lindab456 > Atis Priedītis 22.09.2022. 09.16

  “Šo taktiku Štāzi leksikā sāka dēvēt par “sadalīšanos”(vācu Zersetzung). Praksē personības sagraušana, brucināšana, degradēšana visās personības un dzīves jomās, ar mēķi – degradācija un cepumiņu atalgojuma sistēmu. Dzīve zem vāka un kas no tā iznāk, cik ir tie asni, kas izauga cauri asfaltam un cik kropli purva bērzi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Atis Priedītis 22.09.2022. 21.44

  Ko vari visu laiku ņemties ar savu sāpi, ja tavi pāri darītāji jau sen nosprāguši, vai vairs neietekmē notikumus. Uztraucies par tiem, kuri Brežņeva laikā staigāja zem galda, vai pat nebija vēl plānā, kuri ir pārņēmuši visu iepriekšējo latviešu valsts un tautas iznīcināšanas tikumus un metodes. Padomā par tiem neliešiem, kas bija atdevuši AirBaltic štazi (lasi: KGB) oficierim, Ralfam Dīteram Montāgam-Girmesam pat nepārbaudot viņa miljonu izcelsmi. Aļo, čekas sūdu maiss Maizīti, vai ellē vēl nav enerģētiskā krīze? Tiem neliešiem, kuri pēc sava saimnieka, Savicka, rīkojuma uzcēla ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, kuri par 1/3 vai pat 1/4 vērtības atdeva čekistiem Citadeli, kuri bez naudas Krimas čekistiem atdeva LM izvazāšanai līdz galam, kuriem gandrīz vai izdevās valsts nozagšanas megaprojekts, krievijas FSB sarunātais CAF vilcienu iepirkums, kur bija paredzēts saņemt milzu “otkatu” caur Severstaļ krievu bandītiem un čekistiem piederošo kādreiz LC notirgoto RVR, kura dalība “kopprojektā” būtu bijusi, varbūt, lampiņas ieskrūvēšana, vai plāksnītes uzlikšanu. Paldies Dievam EP toreiz nebija kremļa maukas: Junkers un Dombrovskis un tur atkoda žuļiku: Dombrovska, Roņa un Freivalda plānus un atteica finansējumu.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Atis Priedītis > QAnon 23.09.2022. 07.25

  Katram ir jāraksta par to ko viņš zina. Par notikumiem, kuriem viņš ir bijis liecinieks. Es rakstu par tiem notikumiem ar kuriem saskāros personīgi. Par tiem notikumiem par kuriem es neko nezinu, jo tajos neesmu piedalījies lai raksta šo notikumu liecinieki. Bet var jau nerakstīt par neko, ne par otro pasaules karu, ne par okupāciju, ne par deportācijām u.t.t. Jo vienmēr atradīsies kāds, kuram šādi raksti nepatīk.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lindab456 > QAnon 26.09.2022. 13.43

  Ja nav bijusi lustrācija, nav tiesiska izvērtējuma, vai vari droši apgalvot, ka noziedzīgā režīma ēna nekrīt pāri šodienai un neietekmēs rītdienu?! Cerība uz paaudžu nomaiņu nav attaisnojusies, idejas pārmantojas, tāpat kā noziedzīgas iemaņas pašas no sevis neizzūd. Tas ir apziņas un dvēseles jautājums. Nav citas pieredzes, nav bijusi nožēla, nav sasniegta kritiskā masa, nav sabiedrības skaidrs nosodījums.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 21.09.2022. 21.41

Цирк с конями. Сам избиратель виноват, что ему важнее раз в 4 года вопрос “ну кто будет лучше с оккупацией и оккупантами бороться”.
А если есть позиция, которая играет на этом вопросе, то логично, что будет и оппозиция с таким же простым нарративом.
Так что..Старая истина “народ имеет такую власть, которую заслуживает” доказывает свою актуальность.
В России россиянам важнее прошлое величие, поэтому там Путин у власти который год. А в Латвии избирателю важнее этнические вопросы. Именно в этом вопросе же все движется: русский язык все больше ограничивается, используется все меньше, законы принимаются. А вы требовали от политиков что-то другое решать на самом деле? Вот на марш за снос памятника вышли тысячи. Ух какая колонна была! А сколько вышло на протесты несогласия с какими-то другими вопросами, по экономике? Хорошо, если десятки человек. Ну так чего тогда ноете?

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 22.09.2022. 14.11

  Tā ir bijis vienmēr, nu bet šodien, kad Absolūtais ļaunums ir sasniedzis savu apogeju, Latvijā ievazāto WWII noziedznieku un to noziegumu mantinieku, rašistisko necilvēku problēma ir īpaši saasinājusies, ja pat krievus mīlošie prokremliskie zagļi un sodomīti spiesti par to runāt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

lauķis 21.09.2022. 19.00

Centrālai vēlēšanu komisijai vajadzētu izveidot platformu, kurā tauta dod uzdevumus saviem kalpiem. Tur arī partijas sniedz atbildes, norādot kā izpildīs uzdevumus vai arī paskaidro kāpēc uzdevums nav pieņemams vai izpildāms. Pēc partiju atbildēm var izvēlēties par kuru partiju balsot.

+1
-1
Atbildēt

0

lindab456 21.09.2022. 13.27

Raksts, kas liek padomāt un piedāvā visai kardinālus risinājumus. Nedomāju, ka vienīgā izeja ir sistēmas maiņā, risinājums varētu būt partiju sistēmas sakārtošana, stiprinot kritērijus, iestrādājot ilgtermiņa politisko atbildību, uzstādījumus. Partijas viendienītes ar neko neizsakošiem literāriem nosaukumiem, partijas, kas tiek dibinātas vienam sasaukumam, kabatas partijas, atsevišķām personām piesaistītas partijas, partiju apvienības, kas apvienojas un dalās, ir jāaizstāj ar visiem saprotamām politiskām partijām ar skaidriem ideoloģiskiem uzstādījumiem – konservatīvie, liberāļi, SD, varbūt zemnieki, jo Latvijā tomēr laukiem ir būtiska vieta, varbūt kristīgie, arī nacionlo vērtību stiprināšana ir Latvijas izdzīvošanas jautājums. Politiķu staigātāju, ārpus partijām esošu politiķu sistēma ir jāizbedz politisko kultūru un atbildību nostprinot ar likumdošanu.

+1
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 21.09.2022. 06.47

Galvenais ļaunums ir tas, ka pie varas esošās partijas ir pilnībā sev pakļāvušas lielos masu medijus. Un ir pat vēl ļaunāk – manuprāt, lielos masu medijus “diriģē” tikai daži ļoti ietekmīgi cilvēki. Latvijā neatkarīgas žurnālistikas nav vispār. Tautas balss ir pilnībā noklusēta. Kamēr nenotiks masu mediju atbrīvošana no bailēm rakstīt patiesību, nemainīsies pilnīgi nekas.

0
-2
Atbildēt

1

  Vija Dzelme > Atis Priedītis 21.09.2022. 10.03

  Tam īsti negribas piekrist! Manuprāt, masu mediji ir aizrāvušies ar sensāciju radīšanu, precīzāk, no mušas uzpūš ziloni!

  +2
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam