Šantāžas skola

12

Komentāri (12)

Sskaisle 16.09.2022. 14.04

Ziemā IR rakstīja par ģim ārstiem. Tad irist arī šķendējās – ārsti braukājot ar dārgiem džipiem, ceļojot pa ārzemēm,bet vēl brēc ka naudas nav. Un vienlaicīgi Latvijā ir augstākais novēršamo nāvju skaits,vai viens no

Tagad līdzīgi – par skolotāju prasībām brēc- kā nav kauna streikot,ja sabiedrība nemaz negrib būt izglītota,zinoša,atbildīga. Davai lai paliek kā ir.

Ka tā pati broku baiba sēž Dubaijā ,lai netiktu tiesāta par korupciju – sabiedrību neuztrauc – galvenais,lai te vietējie,savējie,ko nepanāk un uz labo pusi nepamaina…

Sūnu ciems ir maigi teikts

0
-1
Atbildēt

0

no malas 15.09.2022. 16.17

Vanaga- šantāžas un demagoģijas supermeistare. Tā tas bijis gan Saeimā, gan viņas n-tajās partijās, gan tagad.
Labāk būtu rūpējusies par izglītības sistēmas sakārtošanu. Latvijā uz vienu izglītojamo 5,5% no IKP, bet ES vidēji – tikai – 4,6% . Latvijā uz vienu skolotāju 5- 8 bērni, Eiropā vismaz 2x vairāk. Latvijā skolotājiem visgarākais atvaļinājums utt.

+8
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > jurists 15.09.2022. 18.11

  Nu ja – valdībai jāšeftē kā apkalpot oligarhus,kurškuru – Vanaga lai tikmēr parūpējas par izglītību. Tpu tu negantība,nu! Tāpēc esam nabadzīgākā yn korumpētākā ES valsts,ka mums šitadi p juristi

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > jurists 17.09.2022. 13.18

  Latvijā uz vienu izglītojamo 5,5% no IKP, bet ES vidēji – tikai – 4,6%
  Странно в этом винить профсоюз, а не министерство. Разве у нас профсоюз занимается распределением финансирования?

  Latvijā uz vienu skolotāju 5- 8 bērni, Eiropā vismaz 2x vairāk.
  И в этом виноват профсоюз? Ну так закройте сельские школы, где действительно мало учеников в классах. Но тогда не нужно страдать “наши села пустеют”. Кто будет держаться за проживание в селе или поселке, если ребенку нужно будет в школу за 30-50 км ездить? Проще тогда переехать в центр или Ригу. Или вы думаете, в селе живут патриоты, которые готовы терпеть ради страны?

  Latvijā skolotājiem visgarākais atvaļinājums utt.
  И? Заставить их сидеть в школах и летом? Или и детей тоже, чтобы сидели там и в июне и августе?
  Опять же, для многих сельских учителей такая система как раз хороша тем, что они ведут свои небольшие хозяйства, позволяющие им более менее сносно существовать. Закроете эту возможность, и учителей станет еще меньше. Вы думаете, в сельских школах прям очереди из учителей стоят, желающих работать?

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 15.09.2022. 10.09

Если сами политики приучили, что что-то делается только под угрозой забастовки, то что сейчас ныть? Ну и конечно, как обычно, комплиментарный правительству ИР поддакивает “да, да, какой неправильный политический момент”. А когда будет правильный? После 2 октября, когда уже снова Кариньш будет премьер и можно будет на 3 года выдохнуть?

0
-3
Atbildēt

0

vvilums 15.09.2022. 07.57

Ja Vanaga tik sparīgi kādreiz būtu metusies valsts izglītības sistēmas sakārtošanā, sen būtu i pienācīgs atalgojums, i daudz maz pieklājīgs izglītības līmenis, bet zociķienei citi mērķi notekti.
Un zociķdomāšana mūsu” nākotnes kalvē” ir visai izplatīta, izskatās, diemžēl.

+7
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > vvilums 15.09.2022. 08.11

  Cik labi,ka ir tāda Vanaga,kuru padarīt par grēkāzi. I sapņos iedomāties nevarēju.

  Tad jau loģiski iznāk,ka ja Viļums vadītu un Ozoliņš asistētu LIZDA ,tad streiks nebūtu un situācija izglītības nozarē normalizētos nevis pa mēnešiem vai dienām,bet pa nedēļām un minūtēm.

  Bet nu redz – Vanaga dara,puiši rej- vau vau…

  Sabiedrībai jālemj,ko tā vēlas – palikt tur,kur esam, vai cīnīties,lai tiktu no tās bedres laukā.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  vvilums > Sskaisle 15.09.2022. 09.07

  Skolotāju arotbiedrības locekļi ar Vanagu priekšgalā tieši varētu sākt lemt un cīnīties ,lai tiktu no tās bedres laukā, nevis vien brēkt ” dod ēst”, un neviens viens vienīgs vislabākais nesakārtos izglītības sistēmu, kamēr skolās tik daudz zociķienes tur būs .

  +5
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > vvilums 15.09.2022. 09.38

  nu skaidrs – ja nabagi prasa ēst – tad zociķi un briesmas
  Kur tavi komentari par taisnīguma un tiesiskuma bruņiniekiem = korumpantiem

  nu jā – lumpenizēta, debilizeta sabiedrība – kā kapos saka – ir vēlaks kā tu domā

  atbalstu skolotāju streiku, skolotāju prasības ir pamatotas – tas, kas notiek izglītības sistēmā ir nenormāli. Ministrijā nav neviena ne-atbildīgā par Skola2030 izgašanos, par to,ka 21.gs. Latv ijā visiem bērniem nebija un nav vienādi kvalitatīvas izglītības iespejas un vienai daļai -vispar nav pieejama izglītība – neviens taču datus nevāc, cik bērni neieradās skolā septembra sākumā

  un kas notiek bernu dārzos?

  Viena lieta, ka mūsu bērniem un mazbērniem būs jāatdod šīs varas notriektie miljardi, cita lieta – kā viņi to atdos, ja būs vien mazkvalificēts, beztiesisks pūlis?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 15.09.2022. 07.15

Manuprāt,visiem,kuri neatbalsta skolotāju prasības ir jāiet un jāstrādā skolā.

Situācijā,kad Latvijas šābrīža koalīcija un valdība burtiski apbērusi ar zelta gabaliem bagātos un ļoti bagātos , kad acis nemirkšķinot un nekavējoties ar apspriešanu algas sev pacēluši par 30 un 40 % varbeši- korumpanti ,rakstīt ,ka streikam nav īstais laiks, ka Vanaga ir negodīga valdības “gāzēja” ,bet skolotāji šantažētāji ….nu IR redakcija, nu latviešu tauta,tad esat pelnījuši palikt par nabadzīgāko un korumpētāko valsti ES.
Punkts.

0
-4
Atbildēt

1

  strazds57 > Sskaisle 15.09.2022. 10.55

  Apgalvojumi vareni… Bet, kur tad pierāadījumi?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > strazds57 15.09.2022. 11.48

  Svētā Debess – glāb šo nekauņu –
  nu ja par izglītību – pastāsti stradiņ, vai tavuprāt , tas, ka saeima ir piešķīrusi desmitiem milj privātskolām un likuma pantus radījusi, kas nosaka , ka pašvaldībām jānodrošina privātskolas obligātā kārtā, bet pašvaldības skolas – ja iznāk no pārpalikumiem – strazd, tas vien jau nav pietiekami. Elle un indija! Cik simtus tūkstošus saeima iešķieba rīgas katoļu ģimnāzijai? Privātskolai? Ne, nemocīšos ar nekauņām te kasoties, pats lasi

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam