Patīkamu telpu, braucēji un gājēji! 5

Komentāri (5)

QAnon 30.08.2022. 10.29

Par ceļa stabiņiem, kas pamatīgi apgrūtina satiksmi, kas traucē tīrīt ielas un nesagādā prieku ne velobraucējiem, ne kājāmgājējiem, pat Šlesera-Amerika-Ušakova dome nebija spējīga aizdomāties, jo laikam jau pat tie nebija tik apsviedīgi rīdzinieku dzīves apstākļu maitāšanā un naudas izšķērdēšanā kā ģeniālie: Staķis un Ķirsis.

0
0
Atbildēt

0

ruta_v 25.08.2022. 08.46

Pašuzlādes ceļa segums lai paliek sapņiem. Pietiktu jau ar ielām, kas nav vienās bedrēs un peļķēs. Ne jau lietus, vai pat slapjais sniegs ir tas nepatīkamākais velobraucējiem un gājējiem, bet garāmbraucošie auto, kas nolej no galvas līdz kājām. Tur lietusmēteļi daudz nepalīdz.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.08.2022. 07.22

Ak un tas sirsnīgais kariņa valdības gājiens apdāvināt ar miljoniem bagātniekus elektroauto iegādei un pigu iedot velosipēdu iegādei. Tad taču Rīga patiesi kļūtu zaļa un cilvēkuem veselīga pilsēta. Bet kur izvērstos korumpanti?

Nē nu skaidrs,ka es kašķējos,bet tās aršķirības starp kretīniski saldeno muldēšanu un skarbo īstenību tomēr ir drausmīgas.

0
0
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > Sskaisle 30.08.2022. 13.05

  Tas jau ir valdības lēmums, līdzīgi, kā subsīdija saules paneļiem. Elektrības cenas taču esot tādas, ka nevajagot nekādu OIK! Tāpēc ieviešam, ko citu, kas tāpat pēc būtības ir tāds pat OIK un domāts turīgākajiem, tā vietā lai piedāvātu risinājumus tiem, kam visvairāk vajadzīga atbalsts un visvienkāršāk realizēt, piemēram regulātorus un allokātorus pāsvaldību pārvaldītajās daudzdzīvokļu ēkās !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elektriķa dēls 30.08.2022. 18.47

  Kāds vēl allokātors, ja sen jau ir izdonāti siltuma skaitīji, kas no trubas nomēra telpā ieplūstošās temperatūras un no telpas izejošās temperatūras starpību un izrēķina patērētā kw/h un vēl, katram radiatoram ir jābūt krānam, lai katrs varētu sev regulēt temperatūru.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam