Vai visas nelaimes uzreiz? 1

Komentāri (1)

QAnon 24.08.2022. 12.08

Vadonis atlaida Saeimu, kura arī tad bija pilna ar freibergām, zatleriem, vējoņiem, dombrovskiem, rinkēvičiem, kazlovskiem, pabrikiem, kalvīšiem, šleseriem, lai Latvija netiktu pievienota PSRS “draudzībai saimei” vēl kādā 1935. gadā un krievi līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai nepagūtu nobendēt visus latviešus.
Polijas krišana nepavēra durvis Baltijas valstu okupācijai, jo pilnīgi skaidri Eiropas paverdzināšanas plāni kremlim bija jau kopš 1929. gada, kad demokrātu partijas pārstāvētais Uncle Sam par ASV nodokļu maksātāju naudu tam nolūkam uzsāka krievijā pasaulē varenākās militārās industrijas celtniecību.
Kas attiecas uz enerģētiku, autors var pateikties Dombrovskim un Vienotībai par TECII 2. kārtas celtniecību, kas latviešu valstij jau ir radījis varākus miljardus tiešus zaudējumus, atņēmis iespēju nopelnīt uz CO2 izmešu kvotām, vairākiem tūkstošiem nekvalificētu parazītu iedot darbu un, bez šaubām, uz to rokām ir vairāku tūkstošu Ukrainas civiliedzīvotāju asinis, kuru nogalināšana apmaksāta ar asiņaino gāzes naudu.
Par atomelektrostacijām. Pēc tikšanās ar savu pahanu Maskavā, Vienotības un SC vēlāk ievēlētā krievu militārista atvase, Vējonis, uzsāka nesaudzīgu cīņu pret modernas AES celtniecību Lietuvā, tā nolobējot Černobiļa tipa ekoloģiju apdraudošu atomelektro staciju būvi Baltkrievijā un Karalaučos.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam