Tiešs trāpījums 7

Komentāri (7)

Sskaisle 22.08.2022. 16.58

Un tad atkal.
Cicero.de ir podkāsts polutikas nodaļā,kurā savus iespaidus par ceļojumu Krievijā stāsta vācu mākslinieks Denniss Rūdolfs. Kopā ar sievu krievieti viņš apciemoja sievas radus Maskavā un tad ceļoja pa Sibīriju.

Nr1,kas uzkārās uz manām antenām. RD sievas ome dzīvojusi vecā hruščovkā. Tā nojaukta un vietā omei iedots dzīvoklis jauna projekta mājā. Ērts,gaišs ,tīrs utt. Lieta tāda,kaman arī ir vecs hruščovkas dzīvoklis un man tas būtu sapnis – to samainīt pret jaunu, jaunā projektā. Gribēju šito pārdot un pirkt jaunā projektā ņemot kredītu bankā. Bankas man atteica,bet atceros,ka apņēmīgi devos uz luminor banku izrunāties, kur meitene mani ievēta durvīs paskaidrojot,ka tik veciem cilvēkiem kā es kredītus nedodot.
Nezinu – laikam jau cieņpilni to nemaz nevar pateikt,ka esi veca pusmūžu nesasniegusi un no trases tevi noceļ.

Bet – biju dzirdējusi,ka maskavuešiem dod jaunus labākus dzīvokļus. Neticēju. Domāju- muld. Ko tad brauc uz šejieni dzīvot,ka tur tik labi,bet nu redz- dod.

Nu mums – manai mājai kungi sola virsū uzlaist panorāmas ratu. Lai cilvēki pazūd no šejienes paši un nec par kādiem dzīvokļiem nesapņo.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 22.08.2022. 17.08

  Kā berlioza krustdēlsno kijivas no meistara un margaritas.

  Tik daudz līdzības ar Latviju. Diemžēl

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.08.2022. 17.53

Nra.lv maskavā studējušais ministrs apgalvo,ka stradjošajiem no Krievujas ub Baltkruevijas vīzas tikšot izsniegtas arī turpmāk,jo to vajagot ekonomikai

0
0
Atbildēt

0

not mii 19.08.2022. 15.36

a kapēc mums nerāda sižetus, ka krievi Krievzemē nemaz neatbalsta Puķina specoperāciju – viņu arguments – vajadzēja ļaut hohoļiem ar mietiem nodauzīt moskaļus un nenosistos sadedzināt dzīvus- nevajadzēja tur Kremlim bāzties iekšā ar savu ruskij mir – puķina ļudmilas tad dzīvotos pa šveicēm – bēdu nezinātu, un latviešiem būtu sava gāze, ap ko sildīties. Žēl , ka nu tā, tik daudz cilvēkiem ciešanu, bet gudrīši pat Dijonas sinepju trtūkumu noraksta uz Ukrainas karu, pat kovids paliek ēnā.

0
0
Atbildēt

0

jurists 18.08.2022. 19.04

Ar Šlesera savulaik ieviestām uzturēšanās atļaujām esam nodzīvojušies tik tālu, ka nu jau ne tikai Majoros, Dzintaros, Bulduros, Dubultos, bet jau pat Vaivaros un Asaros latviešu valodu nedzird.

+8
0
Atbildēt

0

murrey 18.08.2022. 17.54

[«nav pareizi, ka tajā pašā laikā, kad Krievija Eiropā izvērš agresīvu, brutālu karu, krievi var dzīvot normālu dzīvi, ceļot pa Eiropu, būt tūristi»]
Vai pareizāk ir, ka vi`mi paliek RU, tiek iesaukti un karo pret UA?
[Pilsoņi vienmēr ir atbildīgi par savas valsts rīcību.]
Šis apgalvojums attaisno kolektīvos sodus. Un vīzu neizniegšana pēc pilsonības pazīmes šajā gadījumā tā arī ir.
[Eiropiešiem svarīgāka ir pašu drošība — ar tūrisma vīzām ceļo arī FSB slepkavas un teroristi]
Drošības uzlabošana ar ar vīzu neizsniegšanu pēc valstiskās piederības liecina par drošības iestāžu mazspēju, tomēr šis būtu vienīgais attaisnojums vīzu neizsniegšanai, ja šo mazspēju nevar ātri likvidēt.

0
-6
Atbildēt

0

vvilums 18.08.2022. 10.14

Jo mazāk no turienes iebrauks Latvijā dažnedažādi”demokrāti”, jo labāk. Mums savējo …..atliku likām, līdzīgi kā Doņeckā līdz 2014 gadam.

+4
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: