Prezidents: būtu jāpārskata Latvijā jau izdotās uzturēšanās atļaujas un vīzas 19

Komentāri (19)

Ilze Pētersone 17.08.2022. 00.26

Oho, kas tad te par diskusiju izvērtusies, turklāt lieki, jo anonīmais putinists nav pelnījis, ka ar viņu kaut vārdu pārmij, kamēr nav iemācījies latviski.

+1
0
Atbildēt

1

  kolpants > Ilze Pētersone 17.08.2022. 11.43

  Я умею, и достаточно хорошо, на латышском. Скажите спасибо вашим политикам, что они своими “мудрыми” решениями у многих русских отбивают желание использовать латышский
  Последнее спасибо адресуйте Бордану с его новым законопроектом.

  0
  0
  Atbildēt

  0

seosambad45 16.08.2022. 20.07

[url=https://lotterysambadtoday.ind.in/]Lottery Sambad[/url]
[url=https://kolkatafflive.in/]Kolkata FF[/url]

0
0
Atbildēt

0

seosambad45 16.08.2022. 20.06

thanks for the information
Lottery Sambad
Kolkata FF

0
0
Atbildēt

0

QAnon 15.08.2022. 22.05

“Labie krievi”, kas jūtas apdaudēti dzimtenē, var pārclties uz trešās pasaules valstīm un no turienes censties pārliecināt Eiropu par savu noderību. Tas nav nornāli, ka krievs izmucis no kloākas, sēžas pie ķēniņa galda un vēl kājas uz tā uzliek. Kā tad sanāk, kad mums sociāli daudz tuvāks vjetnamietis, nevar tā viekārši nokļūt ES, bet katrs krievs, kurš aizmucis no kara, kā Eiropas civilizāciju nīstošie impērasti Ovsjaņņikova, Hamatova, Dodž var?

+1
-1
Atbildēt

0

kolpants 15.08.2022. 14.39

Приехать в Даугавпилс, в котором и в первую республику латышей было не более 30%, и начать говорить о запрете русских школ и выдавливании русского языка из общения.
Ну очень мудро, ничего не скажешь.
Не верю, что он не понимал, какую реакцию это вызовет. Значит, сознательно старался накрутить русских. Что и удалось, судя по росту рейтинга ЦС и СРС именно в последние месяцы.

0
-3
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 15.08.2022. 22.13

  Pieņemsim, ka latviešu bija 30%, tikai pavisam noteikti 70% nebija asinskāri, zvēriska naida pret visu dzīvo uz planētas pārņemti krievi. Vismaz 60% bija latviešu sabiedrībā integrēti humānu tautu pārstāvji. Kā gam polis varētu būt krievs, ja viņi jūs jau 150 gadus sauc par bidlām?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 16.08.2022. 11.46

  Не буду тебя расстраивать, как поляки за глаза латышей называют и к ним относятся)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 16.08.2022. 21.26

  Man, fašistu lops, astoņdesmitos gados Varšavā divus gadus bija īrēts dzīvoklis, kur es apstājos viemēr, kad devos darījuma braucienos uz Poliju, Vāciju, Ungāriju un visur pret mani attiecās ar visu labvēlību, bet mājas kaimiņi visi bija draudzīgi. Krievu mašīnām Varšavā pastāvīgi dauzīja logus, bet Budapeštā, lai varētu apmesties viesnīcā, man nācās pārliecināt, ka neesmu krievs, jo jūs visur esiet nicināmi. Bieži gadījās ārzemju braucienos redzēt krievus no Latvijas, kas līda no ādas laukā, cenšoties savā starpā sarunāties latviski, jo tiem pietika saprāta apzināties, kāda pret krieviem attieksme. Tu, droši vien, tur pastāvīgi staigātu sadauzītu purnu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 15.08.2022. 14.35

Gribu uzsvērt, ka aizvadītajos gados mēs neesam sagaidījuši no viņiem gatavību atzīt savus noziegumus, cilvēcisku atvainošanos un vēlmi izlīgt ar pagātni.

А вы сами-то готовы прошлое принять как факт? Куда ни кинь, все решения только вокруг того, как бы еще этим русским напомнить, что они оккупанты.
Предложили же где-то в 2010-оккупация без оккупантов. Так нет, сами же сказали “Не бывает преступления без преступников, они всегда будут оккупантами”. Так о каком согласии о прошлом можно говорить, если я хоть трижды натурализованный все равно должен помнить, что я оккупант?

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > kolpants 15.08.2022. 17.54

  Kolpant, tad tomēr vēlreiz. Tu uzskati,ka krievi 1940.gadā neokupēja Latviju?
  Nemocīja ,nespīdzināja cilvēkus tieši tā kā tagad Ukrainā?

  Tu raksti tā it kā jūs varmācīgu iebrucēju pēcteči būtu upuri,nevis tie,kurus mocīja un kāva.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 16.08.2022. 11.37

  Оккупировали и всякое было. И? Хотите коллективную ответственность? Хорошо, тогда принимайте и свою часть. За красных латышских стрелков, которые топили в крови крестьянские восстания, а потом активно участвовали в создании ЧК. За карателей добровольцев, которые добровольно помогали немцам в Румбуле и выжигали деревни в Беларуси. Они типа так мстили-расстреливали местных евреев, мстя за оккупацию 1940?
  Так тогда можно сказать, что русские в 1940 мстили за замученных красными латышскими стрелками. А те кому мстили?
  Вы постоянно мстите и наказываете сотни тысяч за действия нескольких тысяч, а потом так же удивляетесь “ой, а чего они”.
  А не смущает, что множество латышей оккупантам помогало? И добровольно! Но они почему-то не причем, “потому что у них семьи”. Настучать на соседа, чтобы у того отобрали лишнюю корову-это он так семью свою спасал? А может просто из зависти?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 16.08.2022. 23.33

  nu nē – kolpant – tā nesanāks.

  Lūk, bija Nirnbergas process – kolektīvi tika iztiesāti nacisma noziedznieki un kolektīvā atbildība par holokaustu vācu nācijai ne tikai tika uzlikta, bet joprojām nav noņemta un nekad netiks noņemta.

  Savukārt, krievu boļševiku noziegumi nav notiesāti, nosodīti. Latviešu strēlniekus tur iekšā nevajag jaukt, bet latviešu čekistus gan. Tās soda nometnes utt. – bet nu paši čekisti viens otru apšāva , pie tam – tādā interesantā veidā ņemot pēc nacionālā principa. Lodi pierē no kolēģiem dabūja gandrīz visi centīgākie latviešu čekisti. T āda linča ties air notikusi. Tie čekisti kas te palikuši tie jau vairāk prasti alkatīgi runči, īstos zvērus nošāva. Kaut gan notiesāt pēc nāves , pēc nāvessoda izpildīšanas varbūt pat nebūtu slikti.

  Bet boļševisms, čekisms, krievu šovinistu noziegumi pret nacionālām minoritātēm taču nav ne nosodīti ne iztiesāti.

  Tie krievi, kuri izmeklēja boļševiku noziegumus – Memory – putinisti noņēma no trases.

  Vienkārši tu izmanto tādu prastu triku – ja saka, ka tā darīt ir slikti, tu uzreiz, tā arī darīt ir slikti, bet galu galā – mēs runājam par jaunu karu, kuru uzsākuši krievi – nevis strēlnieku pēcteči latvieši, vai kazaku – ukraiņu nacionālistu pēcteči pret krieviem

  bet nu labi – jēga to tev rakstīt nav, to es esmu sapratusi, ka krievs pat negrib saprast

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 17.08.2022. 11.42

  В Нюрнберге судили конкретных людей и конкретные организации, и даже не все. А некоторых еще и оправдали. Так что про коллективную ответственность-это неправда.
  https://lv.wikipedia.org/wiki/Nirnbergas_process
  Что касается krievu šovinistu noziegumi pret nacionālām minoritātēm taču nav ne nosodīti ne iztiesāti. Конечно! Ведь тогда откроется, что среди этих преступников было и много латышских фамилий. А как можно тогда говорить об именно этнических преступлениях, когда Берзиншь подписал приговор, в котором осуждены Озолиньш и Иванов? Моего родственника старовера тоже чуть не выслали, за взятку выкинули из списка и тут же распродал все имущество, стал бедный крестьянин. А куда записывать тех русских, кого выслали?
  Так что я только двумя руками “за”, чтобы судили тех, кто участвовал в преступлениях коммунистов, только -чтобы не взирая на фамилии судили! Сами догадаетесь, почему до сих пор таких судов не было? И почему так долго решали с мешками КГБ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 17.08.2022. 16.13

  Nirnberga bija divu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta un vācu valsti un tautu nīstošā alkaša, Čerčila, izrēķināšanos ar krietniem vāciešiem, kuri nedeva iespēju galēji dehumanizētiem krieviem noslīcināt asinīs visu Eiropu, salauzt Vestminsteres abatijas solus, izlakt Porto vīna pagrabus un dirst no Eifeļa torņa uz parīziešu galvām.
  Runa nav par vāciešiem, bat gan tribunālu, kam ir jāpakļauj visa krievu pasaule. Kas attiecas uz latviešiem, kuri piedalījās krievu necilvēku pastrādātās zvērībās, tad atķirībā no krieviem, kuru eksekūcijai jābūt vienkāršai, tad latviešu nāvessodiem ir jākļūt hrestomātiskiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 15.08.2022. 23.29

  Pēc taisnības katram krievam, kurš grib uzturēties humātā Eiropā, būtu kameras priekšā jāapliecina, ka tas nosoda Staļina karu un krievu pastrādātās zvērības tajā un pēc vajadzības pielietojot poligrāfu, lai nebūtu tā, ka mēs turam čūskas azotē. Atgādināšu, ka krieviem neviens neuzbruka, gluži otrādi, lai pierītos cilvēku asinis, krievi 1939. gadā uzbruka Polijai un Somijai, bet 1940. Baltijas valstīm un Rumānijai, bet pirms tam vēl 1936. Spānijai un 1929. Tivas republikai. Viens un pats galvenais lojalitātes apliecinājums būtu labas valsts valodas zināšanas un lietošana. Par niecīgāko nelojalitātes izrādīšanu, krievs ir nekavējoties repatriējams, kā viņš stāv, kaut vai pidžamā, bez iespējas, kaut ko paņemt līdzi. Krievu valodai, kā absolūtā ļaunuma atrinūtam, vispār būtu jābūt ārpus likumam.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  kolpants > QAnon 16.08.2022. 11.38

  А еще прапрапра… дед Путина распял Христа. Странно, что ты об этом еще не знаешь.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > QAnon 16.08.2022. 11.44

  Каждому русскому звезду на одежду. И чтобы при приближении латыша “ку” говорил и приседал.
  Кто будет во главе бюро по проверке лояльности, понятно сразу))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 16.08.2022. 21.39

  Kāds vēl birojs, kur esi dzirdējis, ka pa zvirbuļiem ar lielgabalu šautu? Pietiek jau tikai ar audio ierakstu, kas apliecinātu krieva nelojālo attieksmi pret valsti, vai video, kur tas izmanto Z simbolu, kolorado lentīti, krievu karogu, atklātu piederību krievu sātanistu sektai, vai pastrādātiem kriminālnoziegumiem. Pietiktu 10 000 pašus agresīvākos izdzimteņus, repatriēt, pārējie ietu kā pa diedziņu un savā ierastā gļēvā krievu manierē viens par otru denuncētu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam