Juridiskais kodolierocis pret agresoru 25

Komentāri (25)

Sskaisle 17.08.2022. 12.30

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/388958-latvijas-krievu-avizes-noskano-krievvalodigos-pret-valsti-sasutusi-iedzivotaja/

Lai gan jau vairākus mēnešus Latvijā darbojas aizliegums retranslēt Krievijas propagandas televīzijas kanālus un aktīvi tiek bloķētas interneta vietnes, kas vēsta prokremliskā manierē, veikalos nopērkamas vairākas avīzes krievu valodā, kas daļēji atražo Krievijas propagandas vēstījumus, ziņo “Bez Tabu.”
Tā saucamo krievu avīžu tematiku aktualizēja “Bez Tabu” skatītāja Līga, kura bija nepatīkami pārsteigta par lasīto nedēļas laikrakstā “Latviskije Vesti”.

“Ja Latvijā ir aizliegti Krievijas propagandas televīzijas kanāli, kā ir ar presi? Palasot šo izdevumu [“Latvijskie Vesti”], riebj, ko tur raksta! Tiešā veidā noskaņo krievvalodīgos pret Latvijas valsti!” uzsver Līga.

“Bez Tabu” ielūkojās vairākās Latvijā izdotās avīzēs, drukātās krievu valodā. Nevienā no tām avīžniekiem nešķiet svarīgi (vismaz konkrētajos izdevumos) pievērsties Ukrainas kara tematikai, Krievijas nosodījumam par zvērībām kaimiņvalstī. Tā vietā tajās spēcīgu uzsvaru, publicējot daudzus rakstus, izceļot “skaļus” virsrakstus un domugraudus, liek uz sociālajām un ekonomiskajām problēmām Latvijā un Eiropā, tādējādi tieši un netieši norādot, ka, piemēram, sankciju ieviešana pret Krieviju it kā vairāk “sit” pa Eiropu. Vairākās avīzēs tiek musināti Krievijas pensiju saņēmēji Latvijā un nepilsoņi. Lasāmi arī raksti, kuros gremdējas atmiņās par padomju laikiem un cildina Sarkanās armijas veikumu Otrā pasaules kara laikā.

“Bez Tabu” sazinājās ar nedēļas laikraksta “Latviskije Vesti” galveno redaktoru Vladimiru Šulakovu, kurš nevēlējās runāt ar raidījuma žurnālistu par avīzes redakcionālo politiku un Ukrainas kara tematiku, īsi norādot: “Mani neinteresē šī saruna.”

Ar cita nedēļas laikraksta “MK Latvija” galveno redaktori Margitu Sprancmani “Bez Tabu” neizdevās sazināties: viņas telefons bija izslēgts, kā arī uz e-pasta ziņojumu līdz sižeta montāžai neatbildēja.

Latvijā vienīgā dienas laikraksta krievu valodā “Segodņa” galvenais redaktors Andrejs Švedovs “Bez Tabu” norādīja, – lai gan konkrētās dienas avīzē nav publikāciju par karu Ukrainā, līdz tam vairākos citos avīzes numuros esot publicēti pat vairāki desmiti rakstu par šo tematu. Švedovs arī skaidroja “Segodņa” redakcijas nostāju: “Mums bijuši gari materiāli par Ukrainu, tai skaitā arī pirmajā lappusē. Protams, mūsu pozīcija no kara sākuma ir viennozīmīga: mēs esam pret karu, mēs esam par Ukrainu. Mums ir ļoti stingra kritika pret Kremļa režīmu.”

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 11.08.2022. 18.23

Par Alvja Hermaņa reakciju. … par “Doždj”, … par Katrikadzi …, par Hamatovu. … … … Tad kad Hamatova Krievijā pelnīja naudu (tiešām labiem mērķiem) un neko neteica par KREMLI kritisku, … … jau tad tas “Doždj ” kritizēja un atmaskoja KREMĻA propagandu, melus. … … A.Hermanis to Hamatovu pat darbā pieņem, bet vienlaicīgi uzbrūk … “Doždj “, kurš nekādas naudas no Krievijas valsts nav saņēmis (atšķirībā no Hamatovas). … … Tā Hamatova ir laba aktrise, bet manuprāt Katrikadze ir pat labāka, profesionālāka kā žurnāliste. … … Tā kā “Doždj ” ir Krievijas TV kanāls, kurš rada saturu pamatā krieviem, tad žurnāliste Staķim arī prasīja komentāru par to, kas interesē un uztrauc krievus, un par ko “cepās” KREMĻA propagandisti. … … Rīgas MĒRAM bija laba iespēja izskaidrot gan Latvijas valsts, gan latviešu viedokļus par karu, par okupekļa nojaukšanu utt. … … Vienmēr var labāk, bet Staķa sniegtās atbildes arī bija labas. … . … … … …
… … Mūs neapdraud ne žurnālisti, ne viņu jautājumi… … … Mūs apdraud tie tūkstoši “putinistu”, kas te dzīvo gandrīz visu mūžu… … … Vēl mūs apdraud visādi ”gudrīši”, kuriem vienmēr ir ”pareizais viedoklis” par visu, par PREZIDENTU, par žurnālistiem utt. … … Šādiem ”gudrīšiem” viss ir skaidrs bez lasīšanas, bez skatīšanās. ….

0
-2
Atbildēt

2

  QAnon > Andris Vītols 11.08.2022. 19.30

  Утром Путин без затей Слопал четверых детей,
  А пятого, помятого Спасла Чулпан Хаматова.
  Kādi vēl “labie mērķi”, glorificēt Putinu, kura pienākums bija gādāt par slimajiem, nevis, lai katru reizi, kad tas iedevis naudiņu, lai par to tiktu sacerētas odas un varoņsāgas?
  Dozģ mērķis, pat, ja tie tiešām pret Putinu, gāzt pastāvošo varu, bet tā, lai krieviem, kas ir visa ļaunuma sakne, nekas nemainītos. Lai tie varētu turpināt sev audzēt jaunus staļinus, jagodas, ježovus, ērenburgus, simonovus, abakumovus, prahanovus, djukovus, kurviņjanus, šamanovus, makašovus, duginus, putinus un līdzīgus necilvēkus.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 12.08.2022. 12.48

  Par šo Dodžģ “interviju”, visam Dodžģ un tā darboņiem ir jābūt Šengenas zonas melnā sarakstā. Propagandone (man viņa vienmēr likās nepatīkama pēc skata, atklājās izpuvusi arī viducī) vaicā: “Kādas jūs vispār emocijas izjūtiet pret tiem krievu zaldātiem, kas atnākuši uz jūsu zemi nogalināt, VARBŪT, bet no otras centās izglābt jūs un jūsu māti? Iesaku noskatīties no 1:30, iesākumā nedaudz jautrības: https://www.youtube.com/watch?v=UEWONDmk8aw&t=9s Tātad, krievu necilvēki iebruka Ukrainā, nogalinājā vairākus simtus tūkstošu civiliedzīvotāju, lai izglābtu vienu kuci un tās māti. Kuce, spriežot pēc tās atbildēm.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 11.08.2022. 15.29

Kas par fufeli, “terorismu atbalstoša valsts”? Terorismu atbalstoši ir Obama, Soross, Baidens, Pelosi, visādi cnn’i un nyt’si, kas lēja gaužas asaras, kad Prezidents Trampa kungs bija parūpējies, lai 2. terorists pasaulē, Suleimani, tiktos ar savu radītāju šaitanu ellē. Visīstākā terorisma atbalstīšana bija, kad Obamas administrācija pēc kremļa saimnieka rīkojuma nosauca pulku Azov par teroristisku organizāciju. Terorisma atbalstītāji ir tie, kas visādi palīdzēja Antifa un BLM, bet Soros un Cukerbergs atzīstami par teroristu finansētājiem.
Pēc 1998. gada sprādzieniem pie ASV vēstniecībām Tanzānijā un Kenijā, uzreiz pēc tam, kad Putinu iecēla par FSB direktoru, krievija atkal pēc 10 gadu pārtraukuma ir teroristiska valsts, kas ne ar ko neatšķiras no Irānas, Kadafi vadītās Lībijas, Huseina vadītās Irākas un Sīrijas, Hamas, Hesbola. Tagad krieviju var droši saukt par pravoslavntijo IGIL.
Visi tie izdzimteņi, kas ciemojās pie Putina, īpaši 9. maija svinībās, ir atzīstami par terorisma atbalstītājiem un attiecīgi sodāmi.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 11.08.2022. 13.17

Почему не принимают? Так все очень просто) США не принимают такие решения, которые в первую очередь вредят им самим.
Примеры? Да пожалуйста, их у меня есть
1. минеральные удобрения. ЕС и Латвия круты-первые ввели запрет на российские минеральные удобрения. А США – НЕТ! потому что это вредит фермерам. В итоге фермеры ЕС с более дорогими удобрениями и меньшими урожаями из-за сокращения использования удобрений будут конкурировать на мировых рынках с фермерами из США, у который и урожай выше и удобрения дешевле. И? Где требования Ринкевича к США поддержать санкции?))) Сидит молча и ровно..
2. производитель титана из России не под санкциями. Потому что Боингу нужен российский титан

Весь прошлый год США активно давили ЕС, чтобы не открывали Северный Поток -2, обещая помощь. Итог? Сорри/, just a businnes, поэтому газ из США осенью пошел в Азию, где просто готовы больше платить, а не на помощь ЕС. А знаете, откуда Клайпеда получила в конце года пару газовозов? Из России, Новатек.. Но молчит об этом неудобном факте.

Поэтому и с признанием явно есть чистый и практический рассчет . Ну и немного логики. Вот Сейм сегодня сделал громкое признание, явно одни из первых в мире. Но теперь что получается? А получается, что Латвия теперь поддерживает страну, которая поддерживает терроризм. Потому что признание сегодня, а покупать газ разрешили до конца года. Сами же себя идиотами на весь мир выставили-мы страна, которую мы считаем страной террористом и продолжаем у нее покупать газ, финансируя террористов!

Вряд ли у нас получится как у украинцев, которые требуют не покупать газ России, но при этом продолжают его транзит, зарабатывают, да еще твердят, что могли бы и больше транзит обеспечить!

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 11.08.2022. 16.04

  Kādi udobreņiji, ko tu tur murgo, pat ja to cena būs trīs reizes lielāka, tas produktu, varbūt, sadārdzinās par 10%, toties krievijā nosaluši un no bada nosprāguši pēdējo 20 gadu laikā ir 5 miljoni, bet, kā teica Putins: мы ещн не начинали. Tagad tempi būtiski pieaugs, pat nerēķinot tos, kas nomēslo ukraiņu zemi, bet vēlāk nomēslos arī Kubaņu un Baltkrieviju.
  Titāns nenāk tikai no krievijas, turklāt, ņemot vērā vielas nezūdamības likumu, to atgūst no vecām lidmašīnām.
  Kas ir “в конце года”? Tad vēl vājprātīgais sadists un pedofīls, viskrieviskākais necilvēks uz planētas, Putins, nebija uzrīkojis pēdējo karu krievu pasaulei. Tas jums bija pēdējais, jo nogalināti, vai deklasēti organismi nekaros.
  Diemžēl, pagaidām vēl kremļa nopirkto un sakompromitēto neliešu dēļ, pērkot gāzi, nākas barot krievus, lai tie badā nenosprāgst, bet tas ir pārejoši. Pavisam droši, ka Eiropa drīz pirks gāzi pa tiešo no tās saimniekiem ņenciem, viņi beidzot dzīvos cilvēka cienīgu dzīvi, bet piegādes nekādas plānprātiņu ambīcijas vairs neapdraudēs un cena būs saprātīga.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 11.08.2022. 16.35

  Что, так разрывает мозг факт, что США не ввели запрет на ввоз российских мин.удобрений и титана?) Ну извини, не ко мне вопрос

  такие упорные повторения про педо и гомо и садо, что начинает возникать вопрос, у кого на самом деле зудят эти вопросы…

  Pavisam droši, ka
  Эх, эта древняя местная привычка “ничего, что своя корова дохнет, главное, у соседа худеет”. Смотри, как бы такими темпами не было кому радоваться в Латвии погибели России.
  Мне вот все время интересно, ты просто троллишь, или действительно во все это веришь, что пишешь? Похоже, не тролль..Тогда это серьезно..

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 11.08.2022. 17.25

  “ничего, что своя корова дохнет, главное, у соседа худеет”
  Uh-ti, kā naglai uz galvas! Vēl šodien atceros, ka lai kaitētu Latvijai un mēs nepelnītu naudu uz naftas tranzītu caur Venstpili, par desmitiem miljardiem Ustj-Lugā un citur tika sabūvēti naftas termināļi. Naftas transportu krieviem tas nepadarīja lētāku un drošāku, jo tankkuģi Somu jūras līcī bieži nokļuva avārijās, tika piesārņota vide, bija lieli naftas zudumi, tuklāt garā ziemā vajadzēja ledlaužus. Latvija nenonīka, bet krievijā tūkstošiem skolu netika ievilkta kanalizācija, bet slimnīcas palika bez karstā ūdens.
  Lai kaitētu Ukrainai, par to, ka ukraiņi nevēlas būt krievi (kāds brīnums!) tika uzbūvēts Nord Stream un South Stream, kaut arī līdz tam Eiropa ar gāzi tika pilnībā nodrošināta, turklāt ņemot vērā alternatīvo enerģiju un energotaupības tehnoloģiju attīstību, patēriņam vajadzēja mazināties.
  Par “на самом деле зудят”, ieteiktu noklausīties https://www.youtube.com/watch?v=RYgjT9PoFN8. Mani vienkārši uztrauc bērnu un jauniešu drošība un zarnu veselība.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 12.08.2022. 11.42

  Странно, что Польша резко стала возмущаться против Северного потока, и заботиться о газовой независимости только тогда, когда Газпром отказался тянуть газопровод в том числе и через Польшу)))
  А если через Польшу-то и зависимости нет, и все нормально))
  Не нужно считать людей за идиотов. Иди спроси у Лемберга. Правда, он тебе конечно, правду не скажет. Которая крайне проста: Лемберг решил, что России деваться некуда, поэтому взвинтил тарифы. Русские подумали подумали, и поняли, что лучший транзит – это транзит без посредников. Как украинцы газ “отбирали” тоже известная история. Просто сейчас это “неполиткорректно” упоминать

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 12.08.2022. 13.05

  Gāzes vads jau gāja cauri Polijai, tātad Putina mērķis bija ieriebt arī Polijai par tās patstāvīgo politiku. Tieši tās dēļ mazais defektīvais pedofīls, starptautiskais bio, ķīmiskais un kodolterorists 10.04.10. nogalināja Polijas Prezidentu un tās eliti. Paldies Dievam Polijai krietnu un talantīgu patriotu ir pietiekami un Polija šodien savā garā ir vēl daudz spēcīgāka un ir jūsu, necilvēku, nopietns drauds.
  Kas attiecas uz Lemberga kungu, ne viņš lēma par tarifiem, bet starpvalstu komisija.
  Par gāzes vadu jau bija viss pateikts, mani vairāk interesēja reakcija uz vēsturnieka pana Palija lekciju par senām pederastijas tradīcijām krievijā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 12.08.2022. 13.36

  Да, да, Лемберг не виноват)) Хозяин Вентспилса ни в чем не виноват, без которого там ничего не происходило)

  Как элегантно объехан момент про заботу о независимости ЕС от российского газа только тогда, когда он идет по чужим территориям и денежки за транзит идут мимо))

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 12.08.2022. 16.03

  Ko tu tur vari ņemties plānprātiņ, mani interesē tikai tavas domas par pana Palija lekciju par senām pederastijas tradīcijām krievijā, jo tas daudz izskaidro, kāpēc jūs esiet tik asinskāri necilvēki.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 13.08.2022. 20.13

  Что тебя интересует этот вопрос, это заметно. Это что-то личное, из прошлого? Кто-то из русских обидел?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 15.08.2022. 23.08

  Ja sodomītu krievu vidū būtu tikai 10%, tam varētu nepievērst uzmanību, bet tā kā sodomija, tāpat kā bizantijas sātanisms, mongoļu jūgs, 1000 gadus verdzība un krievu valoda, bija viens no faktoriem, kas humānas tautas padarīja par krieviem un rusologi tam nevar nepievērst uzmanību. Kā saka, kāds pops, tāda draudze. https://www.youtube.com/watch?v=Z6PXY00R56Y

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 11.08.2022. 08.32

1971. gada 25. oktobrī ar ANO Ģenerālās asamblejas rezolūciju Nr.2758 DP pastāvīgo locekli Ķīnas republiku izmeta ne tikai no DP, bet arī no ANO. Ar diženo Krievzemi, PSRS mantinieci un joprojām visu darbaļaužu tēvzemi, tā darīt nevar – ANO toni turpina noteikt progresīvās cilvēces labākie pārstāvji.

0
0
Atbildēt

2

  kolpants > J.Biotops 11.08.2022. 16.41

  Ну вообще-то
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%90%D1%81%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B8_%D0%9E%D0%9E%D0%9D_2758

  Резолюция Генеральной Ассамблеи ООН 2758 (XXVI) «Восстановление законных прав Китайской Народной Республики в Организации Объединённых Наций» была принята 25 октября 1971 года. В соответствии с этой Резолюцией, право представительства Китая перешло от Республики Китай к Китайской Народной Республике, включая место постоянного члена Совета Безопасности ООН.

  После гражданской войны 1949 года Республика Китай сохранила контроль только над Тайванем, тогда как остальная территория Китая стала Китайской Народной Республикой (основана 1 октября 1949 года).

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > J.Biotops 11.08.2022. 16.42

  Китайская республика – это был Тайвань. Вместо него приняли Китайскую Народную республику, т.е. Китай

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.08.2022. 04.34

Starp citu , vai tas šovinistu kantoris meduza- doždj arī saņem Latvijas sabiedrisko mediju, t.i. mūsu nodokļu naudas apmaksāto informāciju?

Kāpēc Latvijas sabiedriskajos medijos neskan mūsu,bet krievu šovinistisko žurnālistu viedokļi?

Vārdos sludinam vienu,bet darbos citu?

Jeb mūsu sabmediju saturu saražo citur ?- kur!?

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 11.08.2022. 15.34

  Tevis savēlētie siles lopi nevar atļauties pa tiešo translēt kremļa TV, tāpēc caur Dožģ viņi latvietīšiem iebaro visu to pašu, tikai atškaidītā veidā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 11.08.2022. 18.36

  Jums abiem vienmēr ir ”pareizais viedoklis” par visu, par TV ”Doždj”, par žurnālistiem utt. … … Jums viss ir skaidrs bez lasīšanas, bez skatīšanās. ….

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.08.2022. 04.30

Pat nelasīšu. Tā liekulība ir noziedzīga.
Es tiešām uzskatīšu par valsts , par brīvas Latvijas nodevējiem visus,kuri balsos par šābrīža varas partijām.

Lemt par terorismu krievijā un salaist Latvijā desmiyiem tūkstošu krievu un krievu šovinisma propagandas medijus, nu tas ir putina čekistu kantora cienīgs gājiens.

Tikpat labi variet aiziet uz kapiem un apgānīt visu par Latvijas valsti kritušo kapus.

Jā, tā es domāju.

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 11.08.2022. 13.18

  Какие десятки тысяч русских в последние годы из России? о чем вы бредите?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 12.08.2022. 12.06

  var jau būt , ka simti tūkstoši – es takš neskiatu viņus , kolpant, ko tu piekasies man

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 16.08.2022. 11.52

  Не считаете, но уверены, что десятки, а то и сотни тысяч?)))

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: