Pirms 14.Saeimas vēlēšanām derīgi pārlasīt oligarhu sarunas 2

Komentāri (2)

kolpants 05.08.2022. 21.13

Как недавно тот же кнаб решил по поводу взятки в 800 тыс- ну мало ли что л там люди говорят. Так что с чего это вдруг к этим разговорам олигархов другое отношение?

0
0
Atbildēt

0

QAnon 05.08.2022. 13.59

Noklausīties visas sarunas, nevis propagandonu un siles lopu speciāli atlasītos aktierīšu ierunātos fragmentus. Noteikti sarunās bija pieminēts Putina smegmas feinšmekers, krievu bandītu un čekistu: Zaharjina un Meļņika rokaspuisis, Zatļers un čekas viķirāne Freiberga. Droši, ka tika aprunāts, kā Šlesers piespieda Vienotību LDz vadībā ielikt viņa draudziņu, augsta ranga FSBešņika znotu, Magoni, pagarināt darba attiecības ar Šlesera ieliktnīti, Ozolu, naski dalīt UA no krievijas iesūtītiem bandītiem un čekistiem, par valsts nozagšanas megaprojektu TECII 2. kārta, ko, pretēji visiem saprātīgiem argumentiem, īstenoja čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis utt.
Ja tiktu publicētas visas sarunas, jau līdz tās pašas dienas vakaram, JV un A/Par sodomīti un kleptokrāti panikā būtu forsējuši Zilupi un pievienojušies Janukovičam, Abašidzei, Akajevam, Vaškēvičam, Milušam un citiem bēguļojošiem noziedzniekiem krievijā.

+1
-2
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam