Jūrmalnieki lūdz saglabāt Bulduru un Asaru bibliotēku 5

Komentāri (5)

Aleksandrs Dimā 01.08.2022. 22.52

“Gan bibliotekāri, gan lasītāji telpās uzturējās mēteļos, bet bibliotēka turpināja darbu un lasītāji palika uzticīgi savai Bulduru bibliotēkai.” Tas bija toreiz. 2022. gadā, kad apkure ir, tas būtu necilvēcīgi, pretlikumīgi. Salšana nav minama kā piemērs uzticībai pret bibliotēku. Ka apkures izmaksu segšanai risinājums varētu būt viena stāva izīrēšana—jā, varbūt. Kompromiss, bet tā tiktu iegūta nauda.

0
0
Atbildēt

0

Silvija Ausma Sardiko 25.07.2022. 12.09

Tā ir īsredzīga kultūrpolitika-taupīt uz bibliotēku rēķina.Vai valstspilsētas administrācija vēlas vairot nelasošu cilvēku skaitu,mazizglītotus iedzīvotājus.Bibliotēkas ne tikai izsniedz literatūru.bet arī sniedz digitālos pakalpojumus.Bulduru bibliotēka ir arī Eiropas Savienības informācijas punkts.Kultūras dzīves vadītājiem jāieklausās jūrmalnieku viedoklī.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Silvija Ausma Sardiko 25.07.2022. 19.31

  Es domāju, ka poltiķiem sabiedrības visparējs labums nav svarīgs.
  Luk, šobrīd klausos – https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/mana-muzika/atgriezt-pilseta-prieku.-saruna-ar-martinu-staki.a159902/

  Viss ar, ko staķis var palielīties ir dzeramā ūdens krāns Vērmanes parkā. Patiesībā tas ir daudz, ļoti, bet – vai priekš Rīgas miljardīgā budžeta tomēr nav vairāk kā par maz?

  Padziļinoties nabadzībai – bibliotēku likvidēšana ne tikai Jūrmalā, bet visā valstī tikai pastiprina debilizētās sabiedrības daļu, kas savukārt, ir visizdevīgāk kremļa propagandistiem.

  Tad tomēr – kurp je Latvijas valsts. Kurp mūs ved politiķi

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Sskaisle 26.07.2022. 16.49

  LNB Barona ielā 14. likvidēšana un tās pārvešanu uz Pārdaugavu bija viens no valsts nozagšanas megaprojektiem, kur čekisti, iespējams, norāva kādus 30 – 40 miljonus. Ļaunas mēles melš, ka ūsainā Ļenka Ģemakova par stipendijas naudu iegādājusies sev Parīzē dzīvokli. Par nelielu daļu tur iztērētiem līdzekļiem varēja pāris gados visus bibliotēkas krājumus pārvest elektroniskā versijā un tie būtu pieejami katrā Latvijas mājā, katrā pašvaldībā un katrā vietējā bibliotekā, bet Barona ielas namu drīzāk izremontēt un padarīt par interešu klubu, lai nebūtu kā ar bijušo IeM ēku, kas tika uzdāvināta čekistiem. Taisni brīnums, ka Mūkusalas iela 3 Stikla kalnā vēl netika atvērts gej-klubs un kazino, kur politiķi varētu nospēlēt bandītiem sazagto.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 27.07.2022. 00.16

  Откуда такая уверенность, что именно кремлёвским пропагандистам? Вы наивно так уверены, что нет брюссельских или вашингтонских пропагандистов, которым так же невыгодно, чтобы люди не думали сами? Неужели у русделфи и латделфи российские владельцы? А как там умело акцентируют новости! На латделфи почаще акцент на России, порадовать латышского читателя. На русделфи новости с негативным оттенком про Латвию и ЕС-подогреть русского читателя. И так уже ох как много лет

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam