Ģenerālis Lejiņš: Ukrainas frontē lietas ir mainījušās 2

Komentāri (2)

Skolotajs Būmanis 23.07.2022. 13.03

Acīmredzams, ka “pasaules varenie”nelietīgi ļauj noasiņot ukraiņu tautai, galvenokārt ļaujot samazināt, iznīcināt ukraiņu drosmīgākos – frontiniekus,jo tie var radīt nopietnas problēmas nakošajās Ukrains “liberalizācijas” un galvenokārt homoseksuālisma uzpiešanas stratēģijai!

+1
-1
Atbildēt

0

QAnon 21.07.2022. 15.35

Ukrainas iespējamā uzvara, kam pietiktu ar 500 M142 HIMARS un M270 MLRS, 200 F-16 un visiem jauno ES valstu rīcībā esošiem Mig-29 un S-300, visa Eiropa līdz Urāliem būtu humanizēta, jeb derusificēta un tiktu saglābtas vairāku simtu tūkstošu Ukrainas civiliedzīvotāju dzīvības un novērsti kara un terora aktu draudi uz gadu desmitiem, ļoti biedē ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķiju un Briseles sodomītus, jo to “Kašceju” olas, glabājas Lubjankas, kas Dzeržinska laukumā, seifos depozītā.
Par Ukrainas karavīru dzīvībām, kas protams ir ļoti nozīmīgas, pat nav vajadzības īpaši runāt, jo viņu uzdevums būtu pildīt tikai policejiskas un terorisma apkarošanas funkcijas. Kā rāda “lielā tēvijas kara” pirmo nedēļu pieredze, kad vācu gūstā padevās 3 miljoni krievu, visa tā kaitīgā asinskārā biomasa ar Himars tiktu demoralizēta vēl nesalīdzināmi vairāk, nekā Japāņi pēc bumbu uzmešanas Hirosimai un Nagasaki. Nekādi BLM vai Antifa līdzīgi marodierisma un vandālisma aktu un cilvēku nogalināšanas, nebūtu sagaidāmi. Visi agresori drebētu zem “škonkas”.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: