Pētījums: Cik daudz Latvijā ir putinistu? 5

Komentāri (5)

Skolotajs Būmanis 16.07.2022. 21.28

Kas tas par fondu, kas viņu baro un kāpēc jātic tā pētijumiem?! Prakse, sastapšanš dažādās vietās un laikos ar fonda minēto grupu pārstāvjiem gan rada pavisam citas domas! Tie fakti, no viņu aptaujas, kas te aprakstīti ir neticami un dzīvē neredzēti. Ir gan cits fakts klāt nācis,ka pasaules reakcijas dēļ pat pārliecināti putiniskti nu klusē, bet viņu jaunatne un citi lielā mērā melo un atbild vēlamo,nevis ir savas domas mainījuši, bet spiesti, domājot savas putiniskās sapņu valsts kategorijās-represijas gaidot vienk.melo!

+1
0
Atbildēt

0

kolpants 16.07.2022. 13.49

Много путинистов, много. Периодически их количество начинает падать, что начинает страшно пугать правильных латышей, и появляется очередной закон, предложение и т.д., которое снова поднимает количество путинистов.
Вот увидели правильные латыши, что пошел вниз рейтинг Согласия, и тут же родилось гениальное решение на следующее утро после 9 трактором убрать цветы. И вот снова и рейтинг СОгласия вверх. А еще решение срыть побыстрее памятник, а запрет русских школ.
А ведь по результатам экзаменов прекрасно видно, что в русских и латышских школах экзамены сданы с равными результатами. То есть министр просто нахально врет, что перевод школ для улучшения знания латышского, мол, беспокоимся сильно. И где заявления ВУЗов о слабых знаниях латышского? Нету…
Но ведь осенью выборы.. а чем еще порадовать своего избирателя JKP, которые всегда старались пободаться с NA за избирателя.
ЧТо там в 2026 придумают? Думаю, по проторенной дорожке пойдут – предложат запретить русский в публичной сфере, чтобы “помочь выучить латышский”.

0
-2
Atbildēt

0

not mii 14.07.2022. 10.53

kāds tur sāpi par puķinistiem latviešu valstī? – smieklīgi. Tiko amirikosi krievam tā riktīgi uzšāvas pa asti ar himarsiem. Tad nu jācer, ka krievs nenobīsies, lai arī ļipa trīc, un plēsīs kaut ko atpakaļ vēl nopietnāku. Himarsu var vadīt/notēmēt kaut vai no havajiem, bet tuvākā vieta priekš krieva ir nato štābs Mežparkā. Jācer, ka tie pāris latviešu puķinistu neatturēs krievu Mežparkā uztaisīt riktīgu uguņošanu.

0
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > not mii 14.07.2022. 12.25

  Es nesaprotu,ko tu gribi pateikt?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Skolotajs Būmanis > not mii 23.07.2022. 20.37

  Kas nu tur “not mii”” nesaprotams no kremlinu bomža un troļļ;a – viena un tā pati austrumpiteku idiotiskā pasaciņa par rusņas varenību (neredzamo) un milzu uzvarām (arī neredzamām)!
  Lops palieks lops un kremlins kamēr nav dabūjis kārtūgi iekšās, paliek stulbs kremlins!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: