Ar enkuru debesīs

2

Komentāri (2)

Atis Priedītis 18.07.2022. 15.53

Šie notikumi oficiāli tiks atzīti tikai pēc gadu desmitiem

Kad es tikko sāku savas atmiņas publiskot naivi cerēju, ka to patiesums tiks atzīts ļoti ātri. Tikai vēlāk sapratu, ka tiks darīts viss lai cilvēki par šiem notikumiem nezinātu neko vai arī uzzinātu tikai pēc gadu desmitiem. Iemesls šādai rīcībai ir provizoriski vienkāršs – neviens ar VDK un kompartiju saistītais cilvēks nevēlas lai viņu līdzdalība cilvēku vajāšanās tiktu zināma arī citiem cilvēkiem.

Manas atmiņas ir skaudrs vēstījums par to, kas sekoja it kā pavisam nevainīgām “stučīšanām” un kādus pārbaudījumus tas sagādāja tiem cilvēkiem, kuri “stukaču” ziņojumu rezultātā tika pakļauti ļoti nežēlīgām vajāšanām.

Piebildīšu vēl to, ka līdzīgas vajāšanas, tikai VDR slepenā dienesta Stasi izpildījumā, jau sen ir atzinuši vācu valodā rakstošie mediji. Tieši šobrīd ievadot Googlē psiholoģiskā terora metodes “Zersetzung” nosaukumu tiek atrasti “Aptuveni 3 050 000 rezultāti”. Latviešu valodas lielie masu mediji pat šo vārdu nav publiskojuši ne reizi.

Ja ir drosme un vēlēšanās kaut izlasīt arī latviešu valodā, tad atliek meklēt informāciju vai nu izmantojot Google tulkotāju, vai arī maz populāros latviešu valodas interneta portālos, vai izlasīt pirms vairākiem gadiem izdoto manu grāmatu “Kristaps – slepenie protokoli”. Grāmata apzināti rakstīta kā fantastikas žanra grāmata, jo dokumentāli stāsti latviešu lielo masu mediju vidē šobrīd ir neiespējami.

Grāmatas faila adrese: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.07.2022. 11.59

Paldies🤗.
Tādi esam …ar vienu vienīgo čekistu stukaču….. Jādomā,cik daudzi citi izjūt pateicību,ka vismaz viens uzņēmās grēkāža likteni….

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam