Kažociņš: jauna līmeņa NATO vienotība un stratēģiskais redzējums 5

Komentāri (5)

QAnon 07.07.2022. 10.45

NATO stratēģiskais redzējums ir pilnīgs fufels. Planētas drošības un cilvēcības vārdā Ukrainai vēl martā bija jāsaņem visi Austrumeiropas valstu rīcībā esošie Mig-29, S-300, padomju lielgabali un T-72, jo sakaujot Absolūto ļaunumu, cilvēkēdāju Ordu, Eiropa pēc tam varētu uzsākt nopietnu demilitarizāciju, bet līdz vasaras beigām pēdējās bēgošo krievu atliekas jau bija jāpiebeidz Urālos ar F 16 un Patriot, kas tāpat jau ir paredzēti utilizēšanai. Kā zināms, Polija vēl martā bija gatava nodot Ukrainai Mig -29, bet Slovākija pretgaisa aizsardzības sistēmas, taču, tā kā Obamas – Sorosa administrācija vēl cerēja uz Ukrainas krišanu, tad tas no ASV puses tika aizliegts. ASV republikāņu partijas senātā vēl janvārī izvirzītais likumprojekts par Lendlīzi Ukrainai, ko senāts 6.aprīlī pieņēma un kongress ar Pelosi apzinātu vilcināšanu tomēr apstiprināja un ko Baidens, par kuru varēja nobalsot tikai pēdējās padibenes, uz kuru rokām šodien ir noslepkavoto ukraiņu bērnu un sieviešu asinis, parakstīšanu, vēl novilka līdz 9. maijam. Uz šodienu Lendlīzes ietvaros Ukraina vēl nav saņēmusi nevienu patronu. Ja kāds nezin, kas bija Lendlīze, kam pateicoties tika izjaukta pasaules kārtība, 1/3 cilvēces novesta pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, krievu paverdzinātām tautām tika laupītas cerības uz pašnoteikšanos un puse Eiropas tika atdotas viskrieviskākam necilvēkam, Staļinam, ASV tai tērēja līdz 15% valsts budžeta, Staļina kara mašīna nekavējoties saņēma vismodernākos ASV ieročus un tehnoloģijas. Tas būtu līdzīgi, ja Ukrainai šodien būtu iedoti 200 kompleksi M 142, Himars, 20 B-52 un 200 F-35 un katram Ukrainas karavīram katru dienu būtu šokolādes tāfelīte, pāris paciņas šķīstošās kafijas un bundža liellopu gaļas.

0
0
Atbildēt

1

  Elo62 > QAnon 07.07.2022. 13.23

  “ASV republikāņu partijas senātā vēl janvārī izvirzītais likumprojekts par Lendlīzi Ukrainai, ko senāts 6.aprīlī pieņēma un kongress ar Pelosi apzinātu vilcināšanu tomēr apstiprināja …”

  Senāts likumprojektu pieņēma vienbalsīgi, bet Pārstāvju palātā vienīgie, kas balsoja pret bija no republikāņu partijas. https://clerk.house.gov/evs/2022/roll141.xml

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elo62 07.07.2022. 14.23

  Bet protams. No piedāvātiem miljardiem, ko melīgi nosauca par “palīdzība Ukrainai”, tikai niecīga daļa bija paredzēta Ukrainas armijai, pārējais viss nēģeru organizācijām, nelegāliem imigrantiem, pederastu tiesību aizstāvēšanai Ugandā, dzimuma maiņai ASV karavīriem, utt. Nosaukumam nebūt nav obligāti jāpievērš uzmanība, ja tas neatspoguļo pamatu. Loģiski, ka republikāņi negrib, lai atkārtotos, kā bija Obamas laikā, kad miljardi, kas tika iedoti Ukrainai, ievērojama daļa caur visādām firmām un organizācijām nonāca atpakaļ ASV demokrātu partijas kriminālā kasē, bet Ukraina nesaņēma nevienu patronu. Kongresa piešķirtiem Javelin, Putina melnā makaka, imigrants no Kenijas, Obama, uzlika veto un Ukrainas armija tos saņēma tikai pateicoties Trampa uzvarai.
  Atgriežamies pie kā:
  1. ASV senāta republikāņi janvārī ierosināja piešķirt Ukrainai Lendlīzi.
  2. Kad likumprojekts nonāca kongresā, vecā pretīgā kuce, Pelosi ,tā vietā, lai tūlīt ierosinātu balsojumu, iebāza to dziļi atvilknē un kongress aizgāja atvaļinājumā.
  3. Kad kongress beidzot bija nobalsojis un Baidenam atlika tikai parakstīt, apstākļos, kad krievu necilvēki katru dienu nogalina simtus ukraiņu, tas atlika parakstīšanu gandrīz uz divām nedēļām.
  4. ASV marksistu, korumpantu un pederastu partija Lendlīzi pataisīja par balagānu.
  Ko republikāņi, kas senātā ierosināja piešķirt Ukrainai Lendlīzi, ar to bija domājuši, skat: augstāk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > QAnon 07.07.2022. 16.54

  ukraiņu armija – kas tā tāda? – kaut kāds leģionāru formējums? – tas labi, ka vismaz tā priekš kvartāla 95 līdera. Cita lieta, ka patrioti sūta krievam lokācijas ,kur vajag uzšaut – tas pavisam bēdīgi – tie aizstāvji lien visneiedomajākamās vietās, ka tik nu nato ieročus un munīciju tik ātri nesabombītu – tā tomēr domāta krievam un beigts krievs ir labs krievs. Slava varoņiem, — >. tas jāaurē 4. jūlijā. Lai izdodas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > not mii 08.07.2022. 10.58

  Lokācijas tiek sūtītas precīzi, lai bumbotāji naktīs varētu dot triecienus pa dzīvojamiem namiem, bet dienās, sabiedriskām vietām, tā panākot maksimālu civilo upuru skaitu. NATO ieročus un munīciju, protams, iznīcināt grūti, jo Ukrainas armijai nav lielas noliktavas, kam degt, viss bruņojums tiek uzreiz likts lietā un armija ir mobila. Kamēr krievs palaidīs raķeti vai nometīs bumbu, karavīri jau būs prom.
  Jādomā, Putins būs kaut kur izlasījis ASV ģenerāļa Filipa Šeridana teicienu un to nedaudz pārfrazējis un tāpēc, kaut arī visa vate Austrumukrainā jau ir izdedzināta, tomēr uzkata par vajadzību iztīrīt Ukrainu no krieviem, kas sastāda 90% viņa upuru.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: