Melnbaltais un grūtais 9

Komentāri (9)

Elo62 05.07.2022. 12.54

Kur pats plānojat būt, kad naciķi nāks?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.07.2022. 09.01

Jā,esam maza nācija ar lielu mazvērtības kompleksu.
Lasu Neputna – K.Ābeles darbu par Purvīti. Izstādi,ko organizē Kunstecke un kur ir izstādīti latviešu – Rozentāla, Purvīša,Valtera darbi, latvieši apmeklē maz un neticībā, neizpratnē tik groza galvas. Nekas labs tas neesot,bet brīdī,kad Purvītis saņem medaļas ārzemēs – ā,tad nu izrādās,ka mūsējais,ka latvietis un redz ko latvieši spēj.

Iet gadu simti,bet tautas mentalitāte nemainās. Sprīdītim jādodas pasaulē un tikai gūstot atzinību tur, var gūt atzinību arī mājās.

Un atkārtošos- šī sistēma,kad tautai prezentē panākumus,nedodot iespēju ar pašu darbu, man atgādina okupācijas laikus. Kad jātic,ko varneši saka,nevis pašam jāspriež

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 30.06.2022. 09.14

Lasu jauno Neputna grāmatu par Purvīti,kur tik superskaisti uzrakstīts, kāpēc jāmāca zīmēšana –

Vērošanas spēks un skaistuma , tīrības un kārtības prāts ir jāmodina,roka un acs jāradina – ja tāda bija tālaika varas nostāja , uzskati, tad dzima purvīši, rozentali, ziemeļnieki, skalbes u.c.

Ja ir tā kā šobrīd, kad mums ar varu spiež destruktīvu autoru darbus dēvēt par mākslu un pat mīlēt – nu tad ir tā, ka dzimst brektes, kuri zīmē un tirgo pedofīliju….

ceļš uz elli – tā es domāju, ceru, ka man izdosies palikt ceļmalā, bet ir jau lietas, kur tev nav iespēja pašai lemt

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 30.06.2022. 09.00

Sākšu no cita gala, jo šķiet IR izdzēsa manu iepriekšējo komentāru.
Tātad – brēcu, ka neredzam jaunās latviešu filmas. Nezinu – Debesis vai kādi cilvēki ltv mani uzklausīja un tagad ltv var redzēt jaunās, precīzāk, gandrīz jaunās filmas. Lūk, tad arī var spriest un dzīvot līdzi un domāt līdzi. Es to vērtēju kā ļoti ļoti pozitīvu faktu.
Nesen kāda paziņa man teica, ka iešot uz nakts kino seansu Kuldīgā. Es jautāju – kas par filmu, viņa atbildēja – vai nav vienalga. Nu nav gan, ja runa ir par kultūru nevis izklaidi.

Tagad – kairišs dabūjis balvu – man tā tukša skaņa. Pasaule pilna ar festivāliem un
balvām un pat līdz kurioziem – paši finansē un paši apbalvo. Parādiet filmu, tad var spriest, kas ir kas.

+3
-2
Atbildēt

0

Urga 30.06.2022. 07.56

Tagad dzirdu no politiķiem: «Man viss mainījās 24. februārī.» Lūdzu, nekad nebalsojiet par šiem cilvēkiem! Ja pirms tam neredzēji apdraudējumu, tad vai nu apzināti pārdevi savu valsti, vai biji idiots.
Taču nevar būt, ka V.Kairišs nezināja: Sākoties Krievijas iebrukumam Ukrainā, Dailes teātris atteicās no Krievijas fonda “Teritorija” finansējuma, kam saistība ar Krievijas prezidentu. (…starp “Teritorijas” partneriem minēts Maskavas pilsētas kultūras departaments, kas atbild par valsts kultūrpolitikas īstenošanu, kā arī “Teritorijas” partneris ir Krievijas Federācijas prezidenta vienotais grantu operators – Prezidenta grantu fonds… – 01.03.2022. Delfi).
Kā top dārgākie projekti Latvijas teātra vēsturē – būtu interesanti uzzināt.

+3
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Urga 30.06.2022. 09.08

  urga, man politiķi arvien vairāk pielīdzinās vārdam bandīti. Tāpēc domāju,ka uz vēlēšanām neiešu un – nu nezinu, ko darīšu, bet …nu padomā – VKKF finansē uz urrā lētu pornoliteratūru un tas briesmīgākais priekš manis bija, ka bija vesels bars neliešu, kuri nekautrējās to pasniegt kā baigi!!! svarīgo kultūras faktu, kamēr – izrādās, ka jauniešus izglītojošs darbs VKKF nepārliecina.

  Nu? Jautājumi ir? Man nav. Ašeradens pateica tiešā runā – jāturpina tautas debilizēšana, tā jaintensificē.

  Rakstnieka Aivara Kļavja projekta izglītojošas grāmatas par literatūru vidusskolēniem ideja nav pārliecinoša – tā finansējuma atteikumu pamatoja Valsts Kultūrkapitāla fonds (VKKF), pret ko autors šī gada jūnijā vērsās tiesā.

  Kā Kļavis vēsta tviterī, prasības pieteikums pret VKKF pagaidām noraidīts. Portālam “Delfi” rakstnieks saka, ka prasība tiks precizēta: “Es neprasu nekādu naudu, bet gan to, lai no VKKF nolikuma tiktu izņemti absurdi, novecojuši šī dokumenta punkti,” skaidro Kļavis.

  Viņš norāda, ka VKKF nav pamatojis lēmumu par finansējuma atteikumu viņa projektam – grāmatai par literatūru vidusskolēniem. Fonda Literatūras nozares ekspertu komisija, pamatojoties uz nolikuma 7.1.2.1. punktu atzinusi, ka “projekta ideja nepārliecina,” un, kā saka rakstnieks, šo nolikuma punktu var izmantot teju visās situācijās.

  Kultūršoks: «Ko VKKF mums gribēja pateikt ar krokodilu pis*****?»
  Kultūršoks
  piektdiena, 29. aprīlis

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Urga 30.06.2022. 09.18

  Tagad visi izliekas svētāki par Romas pāvestu. Vai tad tie galējie nelieši, sākot jau ar Džordžu Bušu jr, kas brauca pie Putina svinēt Staļina asiņaino uzvaru, tā apgānot desmitiem miljonu nogalināto skaisto, talantīgo, labsirdīgo eiropiešu piemiņu, nezināja, kas tas, kas notika Bučā, krieviem bija WWII ikdiena?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > QAnon 30.06.2022. 09.58

  nomierinies, tavi naciķi paskaties – bendē mūs pa visām vīlēm – pesticīdus mums virsū, mežus izcirst, kokus nost, kultūru nost. Pliki zombiji , kurus tad kā lopus izmantot

  tu tiec galā ar savas partijas posta darbiem – ja raksti par citiem, tad neaizmirsti savējos

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 30.06.2022. 10.58

  Kad nāks naciķi, ne tikai tevi savēlētie izdzimteņi, bet arī tu, krievu garnizonos nodzītā padauza, vēlēsies, kaut nekad nebūtu piedzimusi. Naciķi ir taisnīgi, bet ļoti bargi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: