Parlamenta vēlēšanas – pārmaiņu process Francijā 3

Komentāri (3)

QAnon 29.06.2022. 16.08

Francijā, kas ir bijusi kremļa kuce jau vairāk kā 100 gadus, pozitīvas pārmaiņas var nest tikai nacionālpatriotu valdība. Elizejas pilī nepieciešams vīrietis, kā kritērijiem noteikti vairāk atbilst Marina Le Pena. Ko par abiem prezidenta kandidātiem domā sakarīgais rakstnieks, Mihails Vellers:
https://www.youtube.com/watch?v=RnQhxDntLKY&t=2s

0
0
Atbildēt

1

  Elo62 > QAnon 30.06.2022. 13.02

  Lai arī vispār, šķiet, esat erudīta persona, par Franciju kā 100-gadīgu “kremļa kuci” smagi maldaties. Pēc 2. pasaules kara komunisti strauji zaudēja ietekmi Francijā, un franču elite meklēja atbalstu pie amerikāņiem, jeb, pārfrāzējot jūsu teikto, Francija bija baltā nama kuce.

  Turklāt PSRS arī atbalstīja Francijas koloniju neatkarības cīnītājus, piemēram, Marokā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elo62 30.06.2022. 18.20

  Pietika jau tikai ar tās agresiju pret Vāciju WWI, kas noveda pie kara traģiska iznākuma, kas savukārt noveda pie vēl baisāka WWII. Ja kāda ir kremļa kuce, tas neliedz kremlim tai samest beigtus kaķus akā un nosmērēt ar fekālijām durvju rokturus. Pat vēsturniekam – amatierim, būtu bijis jāzin, kā kremlis izrēķinājās ar Japānu, par to, ka tā neiesaistījās Hitlera pusē karā, kas būtu beidzies ātri, ar minimāliem upuriem un taisnīgu iznākumu, bet tā vietā padevās Rūzvelta provokācijai un uzbruka Pearl Harborai, lai dotu iespēju tam pārliecināt amerikāņus par vajadzību krist negoda nāvē par Absolūto ļaunumu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: