Kādu izglītības kvalitāti sagaidām no nenovērtētiem skolotājiem? 7

Komentāri (7)

Sskaisle 20.06.2022. 07.54

Runāju ar savu bijušo kolēģi,kura strādā vienā no Rīgas prestižajām skolām. Viņa teica,ka pārslodze ir bijusi nenormāla. Ka visu laiku jāaizvieto kolēģi un ja to nedari,tad uzreiz izjutusi attielsmi,it kā viņa būtu noziedzniece,vai nodevēja.
Un viņa jau ir atradusi darbu – biroja administratore. Viņa bija pieredzējusi, gudra.
Vēl jāuzsver valsts noziedzīgā netaisnības politika. Rīgas bagātnieku bērnu skolas saņēma miljonus, kamēr uz Alūksnes novadu 1 planšetdators.

Un tad brīnāmies,ka cilvēki bēg no valsts, bēg var teikt no savas valsts,savss tautas.
Tikko ltv1 rīta ziņās kaunināja ukraiņus par korupciju,bet kādi esam mēs paši?

0
0
Atbildēt

0

helliza60 19.06.2022. 23.22

Autoram,protams,taisnība. Bet ko darīt? Bērt vēl vairak naudas neefektīvā izglītības sistēmā arī nav labs risinājums. Ļoti daudz kas atkarīgs arī no tā,kā pats skolotājs raugās uz savu darbu, izaugsmi. Vai viņš apzinās, cik dinamisks un mainīgs ir skolotāja darbs šodien, vai viņš tam ir gatavs. Vai gatavs pārskatīt savu līdzšinējo darbu un atmest arī lieko. Protams, arī visa skolas vide. Ehh,nezinu, Ja visos līmeņos nebūs izpratnes,ka kaut kas jamaina (ne tikai mūžīga arodbiedrības cīņa pret valsti}, pārmaiņas nenotiks,

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > helliza60 20.06.2022. 07.58

  Skolotājs ir mūsu sabiedrības produkts.
  Vai tad zagļi korumpanti, tiesu sistēmas faķīri, mediju prostitūtas vien gtib labi dzīvot?
  Par cik simtiem miljonu paaugstināja algas varnešiem? Tad neviena nozare nav sakārtota, nekas nav izdarīts. Tad kāpēc vieniem paaugstina algas,citiem uzšauj ar pātagu?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  helliza60 > Sskaisle 20.06.2022. 11.00

  Algas jau paaugstinās. Vai tas vien atrisinās kvalitātes problēmu? Stipri šaubos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > helliza60 20.06.2022. 13.55

  Tieši tā. Tāpēc ir jautājums,par ko ierēdņiem, ministriem, deputātiem paaugstināja algas? Nekas nemainījās. Varbūt jāsāk ar valsts pārvaldi. Ar politiķiem.
  Skolotāji saka, ka ministrijas prasības bieži vien ir absurdas.
  Aizmirsu, kur nesen lasīju – iespejams, riga.lv , ka valsts sektorā vairākās nozarēs ir augstākas algas nekā privātajā. Bet ko mums stāsta- ka esot ierēdņiem jāceļ algas, tad viņi nebēgs uz privāto sektoru, Tie ir meli. Viss ir meli un izglītības kvalitāte iet uz leju kosmiskā ātrumā un tam būs sekas. Varas partijām nebus nauda visu muļķu nopirkšanai.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 20.06.2022. 16.52

  Būtu interesanti paskatīties, kā Putina smegmas feinšmekera parķijas kādreiz izbīdītais apsviedīgais OIK atļauju tirgotājs un Covid marodieris, Pavļuts, sev atrastu godīgu darbu privātā uzņēmumā par 900 eiro netto mēnešalgu. Tāda substance var omulīgi justies tikai pie sev līdzīgiem dombrovskiem un kariņiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Zinta Arista Zemzare 17.06.2022. 11.08

Brīnišķīgs skolotājs! Skolēnam tā ir laime un valstij vēl vairāk. Vidusskolā mums bija ļoti labs ķīmijas skolotājs (Karlsons – vārdu neatceros). Tas bija pārsteidzoši, bet gandrīz trešā daļa beidzēju aizgāja studēt ķīmiju.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: