Karš un rikošets 6

Komentāri (6)

Sskaisle 02.06.2022. 06.43

Ja par filmām. Tas ir tik nenormāli neētiski,ko tagad dara juris jurašs un tvnet.

Pirms apmēram 2 gadiem de facto jurašs atzina,kaviņam piederošs firma ir palīdzējusi kārtot uzturēšanās atļaujas Latvijā – putina krieviem. Raidījums minēja konkrētas kriminālās pasaules autoritātes

Tagad ,kad tie paši putina krievi slepkavo u moca ukraiņus, par cik tur desmitiem procentu krievi Ukrainā vairāk noslepkavojuši civiliedzīvotājus kā armijniekus

Un tagad tāds,kas tikk pelnīja ar puti na krieviju , uz Latvijas,latviešu rēķina tēlo ukraiņu glābējus- no tās politiķu alkatības un liekulības spalva stāvus ceļas

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.06.2022. 05.06

Kādreiz arī līdzīgi domāju – lasu intervijas ar supervaronēm,visvarošām sievietēm un jūtos nenormāla niecība. Ne studijas uzsāku,ko ļoti gribēju,ne valodu apguvu,nu neko.
Cilvēkjaudā viena lielījās,ka nedēļu neesot ēdusi un es no stresa aizgāju pie ledusskapja un pilnam vēderam virsū uzliku vēltikpat daudz. Ja nu kas , ja pēkšņi nevarēs ēst.

Un tad vienā brīdī Latvijas Radio bija raidījums par man pazīstamu sievieti,kāda varone viņa ir,kamēr zināju ,cik smagi viņa cīnās gan ar savām,gan citu kļūdām un kā patiesībā nespēj izlekt no tāda dzīves rata.

Tikai tik daudz – kā uz visu paškatās un kā visu ,sevi parāda.
Tas starp citu ir labs dramaturģisks materiāls

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.06.2022. 04.59

Jā,lasu RLaiku- līdz šim vērtīgākās publikācijas,lai saprastu ,kas notiek Ukrainā un pasaulē.
Uz Rajevu tikai paskatos un izlasu virsrakstus.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.06.2022. 04.57

Puaro.lv raksta,ka VID neatklāšot,kāpēc Progresīvo politiķim- viņa uzņēmumam ir piešķirti laikam nepilni 400 000 eur pabalsta naudas,jo ārkārtas situācijas laikā viņa uzņēmus ne dienu nav bijis slēgts un ir bijusi milzu peļņa.

Bet LA.LV kreitušu ilga brēc,ka tas jau tad būšot komunisms,ja bagātiem ņemšot nost un došot nabagiem.

Bet kā sauc tādu valsti,kura palīdz ņemt
nost nabagiem un atdot bagātiem – kyrš nekaunīgāks ,tam vairāk- par to tā pati ilga klusē un visi citi dabūjušie klusē.

Un NA patrioti VKKF tērē naudu pišanās kultūrai un ukraiņu atbalstam.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 07.06.2022. 10.49

  Vai esi jau izrāvusi aknas pirmiem 10 Bordāna bandas neliešiem, ka atļaujies uzpļūtīt NA?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.06.2022. 04.50

Es nevienu filmu,kur nu vēl izrādi,par karu Ukrainā neesmu skatījusies un neskatīšos.
Pirmkārt, lai netraumētu jau tā traumēto psihi, otrkārt, uzskatu,ka tā ir liela liekulība – ignorēt,ka Latvijā – ES dalībvalstī, ir lielākais novēršamo nāvju skaits, kur ir naukšēni un mīlestības mājiņas un kādas tik perversitātes vēl nē…un tad šausmināties par karu.
Sēdēju parkā uz soliņa – kā smejies Uzvaras parkā, divas krievvalodīgās tantes spriež,ka abas slēgšot laukā ledusskapjus, to nevarēšot samaksāt. Ka silto ūdeni viena nelietojot vispār, otra tikai trauku mazgāšanai.
Visas redzam ,ka pie dīķīša, riskējot tajā iekrist, pienāk sirms onkulis un smeļ plastmasenēs ūdeni. Tas esot kaimiņš, kāds tur ģeds. Arī taupot kā protot.

Es ilgāk neizturēju,cēlos un gāju.

Ja kāds par tādu Latviju stāstītu , nu neticētu es. Tikko skatījos superskaistas un superdārgas mājas jaunajā Deko,bet redz…cits nespēj samaksāt par ūdeni,ko poda saturu noskalot…

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: