Kara laika mācība: ienaidnieka meklēšana ir zaudējuma ceļš 4

Komentāri (4)

irjanis41 25.05.2022. 05.22

Runa tagad tiešām nav par ekonomiskām, bet par morāli ētiskām kategorijām un Rietumu vērtību sistēmu, kuras asiņainajā “krievu pasaulē” nekad nav bijušas, nepastāv un tur nebūs.

+2
0
Atbildēt

0

kolpants 24.05.2022. 16.02

Ja ASV, ES un NATO nespēs adekvāti rīkoties tagad

Тоже интересный момент. То есть даже сама автор полностью списывает ООН? Достаточно НАТО самим принять решение и все? Как, например, в случае Ирака? ну был белый порошок, ну потом куда-то пропал и не нашли..Ну и что? Разве потом кто-то из западных стран посмел покритиковать США за неубедительные доказательства? Ну были на Украине “нацисты”, а потом вот вдруг рассосутся и не будет там нацистов. Чем “нацисты” хуже “белого порошка”, если смотреть с точки зрения обоснования?

Может, пора принять и то, что “благодаря” Ираку, Югославии, произошла эррозия международных отношений и практики решения конфликта и все лишь пришло к тому, сколько стран может собрать организатор под девизом “мы не могли больше ждать”?

0
-2
Atbildēt

0

kolpants 24.05.2022. 15.57

arī mūsu pierobežā varētu sazīmēt lielu krievvalodīgo cilvēku skaitu, kā arī vēsturisku piederību cariskajai Krievijai. Taču nevienam nav šaubu, ka tas nav iemesls, lai kāds kaut vai iedomātos pārskatīt citas valsts teritoriju.

Ну почему же? Автор призабыла пример Косово? Была историческая родина Албания, но косовары селились и в соседние регионы. И в какой-то момент решили, что их так много, и они имеют право на независимость. И у меня нет других логических объяснений, почему Косово можно, а Каталонии нет, как только то, что Испания дружественная Западу страна, а Сербия всегда была скорее ближе к России. Потому как в одном случае “должна решать вся страна (Испания)” , а в другом-“Это другое, достаточно что локально проживающие хотят независимости”. И в этом смысле ситуация в Латгалии с русскими выглядит достаточно похоже: многие приехали во времена Петра 1 при церковной реформе. И почему бы им вдруг не захотеть жить отдельно? Все же понимают, что Косово только формально независимый регион и там всем заправляет Албания? Но ведь никто косоварам не сказал “хотите говорить на своем родном языке, езжайте в Албанию и говорите сколько влезет, там ваша историческая родина”,

0
-1
Atbildēt

0

QAnon 24.05.2022. 14.31

Ar zobiem izrautā Lendlīze Ukrainai, tā ir ņirgāšanās. Pirmkārt jau, kad Senāts pieņēma lēmumu par lendlīzi, Pelosi to iebāza dziļi atvilknē un kongress aizgāja atvaļinājumā, pēc tam, kad kongress to apstiprināja, pretīgais korumpētais putinosos, demences pārņemtais Baidens, tā parakstīšanu novilka līdz 9. maijam, ir kā, lai iegrieztu Putinam. Varēja jau nogaidīt līdz Putina dzimšanas dienai, līdz oktobrim. Arī bez senāta un kongresa Baidens varēja pieņemt lēmumu par lendlīzi trīs mēnešu atpakaļ un iedot augš un apakšpalātām to apstiprināt.
Par pašu lendlīzi. Lai izjauktu pasaules kārtību, lai 1/3 planētas novestu pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta, lai WWII vilktu garumā un tiktu nogalināti papildus desmiti miljonu eiropiešu un Staļins paverdzinātu pusi Eiropas, ASV karam tērēja 15% no sava budžeta, Staļins saņēma vismodernākos ieročus un visas iespējamās tehnoloģijas un kara meteriālus. Bez Studebaker nestrādātu Katjušas, bet bez ASV gultņiem T 34 negrozītos tanku torņi. Karam beidzoties visa Eiropa bija novārdzināta, bet PSRS bija atjaunota militārā varenība, kāda bija pirms Hitlera ģēnija preventīvā uzbrukuma. 70% Vācijas gaisa karaspēka un 100% flotes bija aizņemti Rietumu frontē.
Ukraina saņem 0,5% no ASV militārā budžeta, Ukraina nevar pat sapņot ne tikai par F-35 un Patriot, bet tai pat liegts saņemt no Polijas vecos krievu Su-29 un S-300 no Slovākijas.
Tāds iespaids, ka Soross/Obama ne mazāk kā Putins sapņo par Ukrainas denacifikāciju un ja nebūtu ukraiņu sīkstā pretošanās, pasaules sabiedrības atbalsts un draugi: Apvienotā Karaliste, Polija un Turcija, Putins, kopā ar Sorosu, Obamu, Baidenu un Makronu uz Kreščatika svinētu Uzvaras dienu. Droši vien vecā štazi kuce, Merkele, arī būtu ielūgta.

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: