Siloviki ir nelaimīgi 9

Komentāri (9)

not mii 25.05.2022. 08.54

paskatīju – smieklīgi nožēlojama tā irsiešu diskusija – jo – ja par taisnīhumu cīnas zagļi un nejēgas – tas ir nožēlojami. Es te domāju karinus un vinu bandu , to negribas saukt par mafiju, viņi ir pat zemāki par peļķes līmeni , no to , kur plunčājas Ozoliņš. .

0
0
Atbildēt

1

  not mii > not mii 25.05.2022. 08.55

  no -> nu

  0
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > not mii 25.05.2022. 08.56

  h – > g

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.05.2022. 15.25

Godīgi jāatzīst,ka neesmu iedziļinājusies Navaļnija retorikā,bet no atsevišķām intervijām,saukļiem – viņa izteiktiem, esmu sapratusi,vai domāju,ka var tā saprast,ka viņš ir lielkrievu šovinists un imperiālists,kas priekš manis ir nelietība.

+2
-2
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 19.05.2022. 17.55

  Ja pie varas būtu intektuālis, impērasts Navaļnijs, no krievu militārā budžeta būtu nozagti tikai 70%, bet ne 95% kā tagad un tā būtu nelaime visai civilizācijai. Siloviki ir nelaimīgi, jo apzinās, ka ar Absolūto ļaunumu un tā nesējiem – krievu pasauli, šoreiz ir cauri un ceru, ka ASV un Francijas sabiedrības neļaus Baltā nama saimniekam, Obamam un sodomītam Makronam tos izglābt.
  Vai to maz iespējams aptvert, ka Putina draugs, Viljams Berns, kas bija ASV vēstnieks Maskavā, tagad vada CIP? Starp citu tieši pirms kara, tas paviesojās pie drauga, kurš apsolīja ieņemt Kijevu 3 dienu laikā un Berns šo prieka vēsti aizveda Baidenam. Apdirsās Putins, apdirsās Berns, apdirsās Baidens, Obama un Makrons un tagad sabiedriskās domas spiesti Soross – Obama ar mēnesi kavēšanos piešķīra Ukrainai Lend-Lease parodiju. Lai viņi visi mokās nosprāgst un to dzimtas iznīkst!

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 20.05.2022. 10.11

  Это уже становится классикой для латвийской и европейской политики-чуть кто становится противником Путина, его тут же считают другом.
  “Враг моего врага- мой друг” могло работать в маленькой деревне, где всего 3 дома. В нынешнем сложном мире это совсем не так. Мало было Чечни? Ух какие друзья были! А потом вдруг оказалось, что за 11.09.11 стоят те же персонажи, что и за борцами за независимость Чечни. И тема поддержки независимости Чечни вдруг стихла. Аналогично с Навальным.
  Мало того..сейчас популярно наказывать олигархов, потому что они или в 90-тые наворовали прихватизировали, а Путин им помог еще больше увеличить богатство. И все считают, что невозможно было в те годы честным путем стать миллиардером, особенно в отраслях природных ресурсов. Но!! О, чудо! Вдруг один оказался белым и пушистым! Ходорковский теперь лучший друг ЕС и США! Достаточно сказать “Путин плохой” и все, это индульгенция? И что делают российские пропагандисты? Они просто используют этот момент и говорят россиянам: вот, смотрите. Там на Западе вроде как против коррупции, за честный бизнес, наших бизнесменов обвиняют в коррупции. Но Ходорковского нет! Значит, это просто двойные стандарты и попытка нас унизить”! Россияне смотрят..ну да..логично же..Почему никто у Ходорковского на западе не спрашивает, как это он так честно умудрился свои миллиарды заработать в 90-тые, когда кругом только воровством, убийствами и коррупцией этого достигали?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 20.05.2022. 11.31

  Mana ienaidnieka ienaidnieks ir sabiedrotais, vēl jo vairāk, ja ienaidnieks ir Absolūtā ļaunuma nesējs. Protams, čečeni ir sabiedrotie un Taleban, arī. Ar čečeniem nekādi nav domāts kazu drāzējs, krievu popsas fanāts, čekas mērgļa atvase, akadēmiķis Ramzanka Dirovs.
  Kas attiecas uz krievu impērastu Hodorkovski, kad viskrieviskākais necilvēks, Putins, apsolīja “močīt atejās”, tas bija signāls arī viņam. Tad Hodorkovskim bija pietiekami ietekmes un līdzekļu, lai mazam paranoidālam preteklim apgrieztu sprandu. Tā vietā, kad Putins bija nogalinājis 50 000 čečenu bērnu, Hodorkovskis, kopā ar Čičvarkinu, tam aplaudēja stāvus un, loģiski, abi par to samaksāja. Visus tos 87% (99%krievu) krievijas iedzīvotāju, pobedobesu – krimnašistu, arī gaida atmaksa.
  p.s. Laikam būšu kaut ko palaidis garām, jo neatceros kādu nelietību Putins būtu pastrādājis 11.09.11? Zinu sprādzienus pie ASV vēstniecībām Tanzānijā un Kenijā 1998. tūlīt pēc tam, kad Putinu iecēla par FSB direktoru, zinu par uzspridzinātām dzīvojamām mājām Volgodonskā, Buinakskā, Maskavā un terora akta mēģinājumu Rjazaņā, zinu 9/11, zinu terora aktus, Madridē, Londonā, Parīzē, Stambulā, zinu terora aktu 10.04.10. pie Smoļenskas pret Polijas Prezidentu un eliti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 20.05.2022. 13.02

  опечатка, 11.9.01, т.е. 9/11. Но это так, для точности. Говорят, что убийство Христа тоже дело рук Путина. Он такой.он может, если захочет.
  Я раньше думал, что вы просто толстый тролль, а вот сейчас вижу, что все-таки нет.
  Но вообще показательно. Я больше про реакцию редакции) Это же не Путина оправдывать, поэтому можно)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 20.05.2022. 14.37

  Pie dirsas, otpečatka ņe otpečatka, pēc šī kara krievu pasaule neizvairīsies no bargas un taisnīgas atmaksas, kā tas izdevās pēc abiem Pasaules kariem, Korejas, Vjetnamas, Afganistānas, Gruzijas, Ukrainas, Sīrijas un desmitiem citu lokālo karu un desmitiem terora aktu visā pasaulē.
  Protams, ka jau stāvot pie elles vārtiem, Putins gribētu aizraut sev līdzi uz Kobzona koncertu visu krievu pasauli, tikai tas viņam neizdosies, jo jūs vēl sagaida demitarizācija, derusifikācija, depopulācija un kas tik vēl ne, pirms dzirdēsiet, kā jums spēlē Aleksandrova orķestris. Protams, es neesmu nekāds trollis, bet labi informēts naci, ar iedzimtu un ieaudzinātu taisnīguma izjūtu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: