Pārkarsuši 10

Komentāri (10)

Sskaisle 22.05.2022. 13.19

Domāju,ka vēlēšanās uzvaru svinēs šlesers un tad vainos stulbo tautu,kaut gan ir skaidri un gaiši jāpasaka,ka pie vainas ir šābrīža korumpētie varneši,kuriem visiem sadotas naudas un atlaisti grēki. Visiem.
Bēgs no vilka ,kritīs uz lāča? Bet tam,ko saplosīs jau visnalga vai šo vilks,vai lācis nokodīs.

LKS ,lura ir klaji nedraudzīga Latvijai,kuras vadoņiem droši var inkrimnēt krimināllikimus par naida un varmācības sludināšanu,valsts turpina maksāt mūsu nodokļu naudu. Kā starp citu,prezis levitsizkārtoja. Nu vai nav joki- okupeklu nojauks,bet okupekļu pielūdzējus saliks amatos un salaidīs valstī šiem papildspēkus .

Andris turpinās dzīties pakaļ skaislei,pat ja noķers un nožņaugs, it prexoem lsvitam vai putinam no tā silts vai auksts

0
0
Atbildēt

0

Urga 22.05.2022. 09.46

Dienas ziņas LTV1 21.05.22.: Dienas pārsteigums A.Rostovskis !!! Interesanti, vai LTRK vadītājs savā referātā Šlesera partijas kongresā iepazīstināja sapulcējušos ar “oligarhu sarunām” 🙂 (?) un tāpēc Panorāmas sižetā pēc 2 h jau tika “izgriezts” AR tribīnē? Varbūt pats sakaunējās, vai kā? Ko par to saka Ziņu dienesta galvenā redaktore? Iemesli var būt dažādi. Tomēr interesanti.
Pārsteigums Nr.2 – Disidents, kultūra un nauda. Serebreņņikovs Kannās. Izrādās, ja labi grib, savienot var nesavienojamo.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2022. 14.31

tāda valsts esam – politiķu iecelti varneši tramda – terorizē viedokļu līderus, lai tur muti, lai sabiedriskie mediji droši var pakalpot svešām varām !!!!!!!

tpu tu negantība , mūs baida ar putinu, bet paši dara to pašu , ko putins

cik naudas un laika priede iztērēja cilvēku – sabiedrības iebaidīšanai? Un mums tādam vēl alga jāmaksā?
Ir kaut kāda politiskā atbildība vai nav šai valstī? !!!!

https://pietiek.com/raksti/sabiedriskajai_latvijas_televizijai_neizdodas_panakt_kriminalprocesa_saksanu_pret_lianu_langu_par_nepareizu_viedokli/

“Sabiedriskajai” Latvijas Televīzijai (LTV) neizdodas panākt kriminālprocesa sākšanu pret publicisti Liānu Langu par publiski izteiktu “nepareizu” viedokli, – Valsts policija ir “iedevusi kurvīti” LTV valdes priekšsēdētājam Ivaram Priedem (attēlā), kurš tajā bija vērsies ar oficiālu iesniegumu. Zīmīgi, ka LTV kategoriski atsakās atklāt sabiedrībai šī iesnieguma saturu.

„Policija izskatīja iesniegumā norādīto informāciju, pieņēma paskaidrojumu no konkrētā Twitter ieraksta autores un to izvērtēja. Ņemot vērā, ka netika konstatēts noziedzīgs nodarījums, tika pieņemts lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc Kriminālprocesa likuma 377. panta 1. punkta,” informē policija.

L. Langa bija „atļāvusies” ne tikai saskatīt ar Krievijas agresiju Ukrainā saistāmo burtu Z Latvijas Televīzijas raidījuma reklāmā, bet arī izteikt par to savu viedokli sociālajā tīklā Twitter. Tas bija šāds: „Vai @LatvijasTV, varētu, lūdzu, noņemt to toksisko “Z”, kas lēkā pirms Viens pret Vienu intervijas? Paldies!”

„Sabiedriskās” Latvijas Televīzijas vadība šajā viedoklī spēja saskatīt gan iespējamu neslavas celšanu, gan kaitējuma nodarīšanu LTV tēlam un reputācijai, gan arī LTV darbinieku goda un cieņas aizskaršanu.

Aprīļa beigās LTV pārstāve Anita Jansone Pietiek apliecināja, ka LTV tiešām nosūtījusi policijai vēstuli, kurā „lūdza policiju izvērtēt, vai 2022. gada 22. martā pulksten 21:18 Liānas Langas Bokšas Twitter kontā (@liana_langa) publicētais ieraksts: “Vai @LatvijasTV, varētu, lūdzu, noņemt to toksisko “Z”, kas lēkā pirms Viens pret Vienu intervijas? Paldies!”, kas LTV ieskatā ceļ neslavu un nodara kaitējumu LTV kā sabiedriskās televīzijas tēlam un reputācijai un aizskar LTV darbinieku, kas ir saistīti ar raidījuma “1:1” veidošanu, godu un cieņu, nav kvalificējams kā darbības, kas satur noziedzīga nodarījuma vai administratīva pārkāpuma pazīmes”.

Vai vēstule ir bijusi ar tieši šādiem formulējumiem, nav zināms, jo „sabiedriskā” Latvijas Televīzija kategoriski atsakās to nodot atklātībai.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2022. 11.04

Vēl – nu esmu par slinku, lai meklētu un te iekopētu , bet pasekojiet paši līdzi – sasodītie nelieši – katru dienu no medijiem es dzirdu, kā sabiedrība tiek turēta spriedzē – komunālos rēķinus samaksāt nevarēsiet, būs bankroti, valsts visiem palīdzēt nevarēs, gaļu ēst varēs tikai ļoti bagāti cilvēki, ceļojumus varēs atļauties tikai ļoti bagāti cilvēki, pārtika veikalos būs, bet to nopirkt nevarēs, jo tā būs nenormāli dārga, nerunājot nemaz par eirostat un oecde statistiku, kur visur esam pēdējie

Okupācijas laikā mūs baidīja ar amerikānu imperiālistiem, tagad mūs baida ar putinu.
Vienlaicīgi – par 101% ir kā okupācijas laikā – tie, kuriem ir viegli melot, manipulēt, kuri ir amputējuši sirdsapziņu – tie dzīvo cepuri kuldami. Klau – kādas mašīnas, kādas mājas un vienlaicīgi – cik nodokļos samaksā sanitārs un cik bagātnieks, kuram nodokļu konsultanti lietas prot sakārtot. Atcerieties, kā firmai, kurā inkens edvins ir akcionārs pārmaksato – kā izrādās izshēmoto nodokļu atmaksu veica nākošajā dienā pirms pusdienām, kamēr tas pats sanitārs visticmaāk vēl šodien to atmaksu gaida

Un tāpat ar varam plešu – bagātniekiem par elektroauto iegai vēl piemaksā pāris tūkstošus, kamēr nabagiem i pāris eiro par riteņu iegādi nedod, kaut gan ritenis nu būtu zaļākais no visiem transportiem

Jā – uzrakstu – vieglāk tā kā paliek, bet bezcerīgi skumji ir tāpat

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.05.2022. 09.51

Man nesen bija operācija. Gaiļezerā. Es varētu detalizēti uzskaitīt plusus un mīnusus,ko tur piedzīvoju. Bet kāda jēga? Vai partiju A/Par, ministriju,saeimu, ministru pavļutu tas interesē,kā jūtas nodokļu maksātājs? Galvenaisir nokopt naudu un noturēties zirgā,amatā. Pavļutam nav nekāda atbildība par veselības nozari,tāpēc viņš var “sēdēt” soc.tīklos un apdirst savus konkurentus. Viss.

Vai IR publicē interviju ar Bellingcat, bet klusē par…nu puaro un la.lv un pietiek.com ir rakstījuši par Latvijas politiķu un ierēdņu saistībām ar sankcijām pakļautiem putina oligarhiem. Nu – bet vainīgi ir tie,kuri par to raksta,kuri to kritizē,nevis kuri to dara – pelna kalpojot putinam un pamazām iznīcinot valsti.

0
0
Atbildēt

0

Urga 20.05.2022. 09.47

Šoreiz vēlos jautāt, ko “cep” J.Domburs, atgriežoties sabiedriskajā TV. Laiks visu noliek savās vietās ( savulaik, vai viens no viņa iemīļotajiem “ekspertiem” nebija V.Rudzītis – nu esam ieguvuši apjausmu par šo “psihoterapeitu”) . Tagad kā “balto tētiņu” viņš aicina M.Kučinski, lai pamāca, kā vadīt valsti. Esam atkal noilgojušies pēc pirmajām personām bez valodu zināšanām? Un dīvaini, ka pieredzējušais žurnālists reizēm kļuvis tik dusmīgi kaislīgs un emocionāli nenoturīgs…
Izskatās, ka atgriezies pilnīgi cits Domburs, diemžēl ne jau viedīgāks.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 20.05.2022. 10.04

  Padomājiet plašāk,kādi “eksperti” vispār dominē sabiedriskajos medijos. Sorosisto- satoristi, korumpanti un čekisti.

  Padomājiet,piemēram, – Ilze Jansone ir teoloģijas maģistre. Bet vienlaicīgi literatūras un visa cita,ko un kā vajag “eksperte”,un pateicīgie “varneši” nodrukā vēlreiz viņas Insomnia.
  Vai šāda sistēma kaut ko neatgādina? Čekistu laikus,kad atlika vien “pareizi” runāt un varēji dzīvot priekā un labklājībā.

  Domburšovā paklausījos JVienotības politiķes. Man palika neērti , nelabi no tās liekulības un cinisma un izslēdzu tv.

  Kā bija okupācijas laikā – tie,kas grozījās,kas prata pakalpot varai, paglaimot,pamelot, tie salīdzinoši labi dzīvoja. Tie,kuri spītīgi cerēja uz godīgumu un taisnīgumu, tie cieta un bija lūzeri.

  Slikti,ka šai ziņā nekas nav mainījies. Nekas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.05.2022. 09.38

It kā jau gribu sevi apvaldīt un savaldīt un tos komentārus nerakstīt. Skaidrs,ka cilvēki uzticas tiem,kuri ir dzīvē”kaut ko sasnieguši”, pat ja tas noticis uz līdzcilvēku,taisnīguma,godīguma utt. rēķina.

Lūk,premjers un patiesībā pinīgi visi iesaistītie politiķi, ierēdņi un mediji , Nellij!!!!, vienā balsī,slapjām mutēm apgalvo,ka tie Latvijas pilsoņi,kuri šobrīd atļaujas kritizēt valsti, varnešus, medijus,tiesu sistēmu – patiesībā ir putinisti un Krievijas atbalstītāji

Vienlaicīgi- beržu savas istabiņas,lai vismaz kaut kas spīd un laistās un dzirdu radio- Latvijā ir gandrīz uz pusi augstāks inflācijas līmenis kā vidēji Eiropas Savienībā.

Un tas situācijā,kad Latvijā naudas ir vairāk kā nekad agrāk, kad visiem varnešiem ir paaugstinātas algas, piemaksas,kad spriežot pēc KNAB un tiesu lēmumiem – korupcija Latvijā nav.

Un tad manī dzimst ,nē, sen kā dzimusi, tik nostiprinās pārliecūba,ka kremlis,ka pytins sen jau kā nopircis, apmaksājis un aizmaksājis visus varnešus – saeimu, ministrijas, tiesu sistēmu un medijus.

Ka šobrīd notiek pēdējā kauja – pārliecināt
sabiedrību – tās daļu,kura neko nav saņēmusi ne no Briseles, ne kremļa naudas,ka viņu kritiskā domāšana, viņu neapmierinātība ar esošo netaisnīgumu valstī ir pašu vaina. Un ne tikai vaina,bet patiesībā noziegums .

Atliek tik gaidīt ,kad tādus kā mani ķers ciet. Kad īstenosies orveliskās dzīres.

Starp citu – notiekošais perfekti ir aprakstīts noklusētajā un noliegtajā Einfelda Rīgā.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 22.05.2022. 02.33

  Vienu plusiņu ielieciet par to plašo vārda brīvību LV, par to, ka Jūs “neviens neķer ciet”, ja arī Jūs nepamatoti nomelnojat Latvijas PREZIDENTU E.Levitu, politiķus, žurnālistus utt. … … Joprojām brīnos, kā tik daudz lasījis cilvēks, var rakstīt un rakstīt tik daudz muļķību. … Jūsuprāt Putins … nopircis SAEIMU, tiesu sistēmu un medijus. … … Vai nav dīvaini, ka Putins samaksājis, bet SAEIMA “atļauj” nojaukt krievu pasaules “rituālu stabu”, bet “nopirktie mediji” nosoda Krievijas karu un pašu Putina rīcību. … Nekāda pamatojuma, nekādas loģikas Jūsu tekstos !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 22.05.2022. 13.12

  Stabu nojauks un? Ko tālāk?
  Tikko lasu kasjauns.lv – pils.dep. putina krievus nelaiž iekšā, tas pasūdzās tiesai, tiesa liek ielaist iekšā krievus.
  Cik krievi gājienos ,kuros demonstrē savu vienotību ar putina slekpavu valsti pulcē cilvēkus un cik mēs varam sapulcēt?

  Lūk, Levits – es novēroju sekojošo. Kad notikumi saeimā un sabiedrībā,vai otrādi- sabiedrībā un saeimā virzījās uz to,ka okupekl8s tomēr jānojauc,tad levitam beidzot!!! – bija droša un skaidra nostāja, sēdēja kā kurmis alā , nevis
  nāca ar savu nostāju,kā piem., VVF. Viņa negaidīja,ko lems saeima

  Nu nerunājot par to,ka prezis ierosināja sev un citiem varnešiem pacelt algas, bet sociāli un tiesiski neauzsargātai sabiedrībai- cenas.

  Ja putins tā drāztu savus krievus ,tad viņu arī noceltu no troņa

  Kā M&M teica Volands – visam ir robežas. Mūsu varneši tās jau sen ir pārkāpuši un tam ir sekas

  Redz kā tev Andri traki, man čekisti muti nevarai,bāzt, bet tev levits ordeni par padevību iet. Nu nav viegli arī tev saprotu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: