Laikmeta beigas

3

Komentāri (3)

Sskaisle 16.05.2022. 16.04

cilvēki mīļie, kurš no jums vakar noskatījās pučes kārtības rulli?
Es noskatījos – puče, sīlis, kaspars simanovics un edvīns unn inkens. It kā visi gudri un visi smuki un bagāti vīrieši, bet man bija kauns un neērti kalusīties, ko viņi muld un ko tagad te raksta ozoliņš – sasodīts, nu nav nekāda laikmeta beigas – čekisti rullē un gavilē un Latvija, latviešu tauta cieš

Nu piem, Inkens – kāpēc sabiedribai tā arī nav sniegta informācija par Latvijas Atmodas vadoni un 5 miljonu pvn shēmu firmā, kurā viņš ir akcionārs? Kapēc mediji pēkšņi aicina izteikties inkenu , bet nesniedz mums pilnvērtīgu informāciju par šīs personas darbību? Kurš starp citu , nekautrējās bazūnēt, ka dumjā tauta vēlēšanās atkal iebalsošot idiotus populistus. Bet ar gudru ziņu noklusēja, ka vēl gudrākie čekistainie tehnologi – mediju kontrolieri zinās, kurām velētājugrupām kādu barību pamest.

Luk, savulaik, kad klausījos lembergu – nu neataklausīties. Nu tik gudri, tik pareizi, tik drosmīgi izrunājās, ka no aizkustināja kaut apsēdies un apraudies. Ar ko inkens atšķiras no lemeberga? Klausies un neatklausies, cik gudri spriež. Patiesi gudri manipulatīvi.

Nu visi 4 vīri spriež, kāpēc Latvija ir tur kur ir – buļļa pakaļā. Nu Sīlis saka , ka tapēc, ka esam debilizēti, izglītība, kultūra kā tada vairs nav, Simanovičs saka, ka tapēc , ka mums nav gudri kaimiņi – kā igauņiem somi un lietuviešiem poļi. Ka mums nav vidussķīra. Inkens saka, ka nav tik slikti, ka labais godmaņpaps – nu taspats par, kuru ir liecības, ka kalpojis čekai, bet kurai lieta par sadarbību ar čeku ir pazudusi , jā ka labais godmaņu ivars taču ir mūs saulē ievedis un ka ir jau labi

Puče tik smīn – klusē, ka Latvijā nav bijusi lustrācija, ka Latvijā nav bijusi čekistu atstumšana no varas, liegums čekas aģentiem , čekas tiesus sistēmas darboņiem ieņemt amatus utt. Citiem vārdiem, ka Lietuva un Igaunija ieguva neatkarību no Krievijas de iure un de factol kamēr Latvijā ir tikai tas de iure . Cik Putina krievus golubeva salaida Latvijā un cik vēl salaidīs?

Kurs tic, ka tiks notiesāti lembergs, rimševics, baibiņa brokiņa , vai celtnieku kartelis, vai oik bandīti?

Vai, ka tiks sakārtots apsailniekošanas bizness, vai veselības sistēma Latvijā?
Ozoliņ, nevajag šitā rakstīt – jauns laikmets. Vsipirms čekistus palaidiet pensijā, okup – nē, korumpantus salieciet cietumos un tad jau varam runāt par jaunu laikmetu

Tagad – jūs daliet alni, kurš vēl skrien pa mežu, vai pats skrieniet ratiem pa priekšu –

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.05.2022. 12.46

Klau – VARAM dod 4- 5 tkt visiem bagātniekiem,kuri pērk dārgus auto. Sak,kam ir tam piemet vēl.
Bet nabagiem pigu un pātagu. Laukos valsts inznīcina, nu būtu to 100 eur iedevuši tantēm un onkuļiem ,ko ar riteni uz kaimiņpagastu aizmīties,ja reiz pašu mājās viss slēgts,ieskaitot sab.aut. satiksmi. Brt nē. Kā putina krievijā – bagātiem miljonus,nabagiem pēdējo ādu nodīrā.

Kāds labums tautai no lemberga apcietināšanas? Ja viņa vietā citi bandīti,kuti atkal tikai sev?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.05.2022. 12.42

Pagaidiet,vai tad pateizi nav bļedj? Kāpēc lietojiet bļaģ? Skaidrībai jābūt. Lūdzu ,lai valodnieki uzraksta,ja paši nezin.

FB tulkotāja Dāce Meiere no A/Par neveiksmīgi kandidējusī saeimas vēlēšanās, tātad FB viņa ierakstījusi,ka viņai nākot vēmiens no NA darbībām.

Man uzsita asini. Nevarēju tobrīd rakstīt ,bet ja būtu varējusi, būtu ļoti rupji nokomentējusi. Lai a/ pariste kārtīgi izvemjās un pie reizes,lai arī pačurā un pakakā.

Jo – ne jau nu pēc korupcijas un interešu konfliktiem tālu smirdošie un postu nesošie a/paristi ar meieri buķetē būtu kaut par eirocenta simtdaļu labāki par jebkuru citu partiju saeimā,ieskaitot Saskaņu.

Es tiešām neredzu nekādus!!! politiskās, ekonomiskās utt. vides uzlabojumus pēc lemberga nocelšanas no trases. Visi lielie korumpanti dzīro. Un atklāti ņordz nabagu sejās. Valdība steidz plēst tautai ādu ,lai slēptu savu korumpētību un nespēju.

Kad plēš savējie, vienmēr sāp vairāk,kā kad pāri dara svešie.

Tā kā ….reiz vienai 5zntei pasūdzējos,ka valdība man atņēma darbu un nepalīdz ārstēties. Tā tante mani izlamāja no lupatām. Ukrainā cilvēki mirstot,es te par niekiem vaidot. Nu es turējos pretī,bet viņa bija cieta- man esot jājūtās laimīgai. Nu labi, es varētu mēģināt,bet ar tādu valdību diez vai laime sanāks. Lamā vai nelamā mani,vai valdību

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam