Ģenerālis Kažociņš: Šobrīd skatāmies uz pēdējo 20. gadsimta parauga karu Eiropā 3

Komentāri (3)

J.šveiks 07.05.2022. 16.39

Krievus ir pārņēmis nacisms , šovinims un fašisms . Tas viss krievu propagandas rezultāts … russkij mir pa pilnu programmu , tie idioti nemaz nezin ka viņu tautieši ārpus maskavas un pēterburgas dzīvo kā lopi ķeizarlaikā, bez normālas tualetes . Un šādu ruskij mir viņi grib iesmērēt Eiropai? Nez kur dēsies tie krievi , kuri ir ārpus savas fāterlandes , kad tā sabruks? Viņi vēl tagad cer , ka imperiju atjaunos … kā teicis krodzinieks Palivecs , ne sūda to neatjaunos! Krievi tiks pazemoti un neieredzēti visā pasaulē , izņemot tur kur no tiem vēl bail un lien viņu priekšā… ceru ka Latvijā tas viss beigsies…

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > J.šveiks 10.05.2022. 13.14

  Ko murgo, kāds nacisms? Nacisms, tā ir cieņa, tā ir stāja, tā ir atbildība, tā ir savas zemes un tautas mīlestība. Kuram krievu necilvēkam piemīt tādas īpašības? Nacisms ir pieejams tikai humānām tautām, bet ne mūžīgiem vergiem, pēc cilvēku asinīm izslāpušai tumsonīgai bidlomasai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 05.05.2022. 16.44

Sapņotājiem par “Maršala plānu Krievijai”, būtu jāstājas pie sienas, kopā ar vismaz 15 miljoniem krievu militāristu, specdienestu aģentu, miliču, Putina gvardes, popu, politiķu un ierēdņu. Krievijai ir jābūt demilitarizētai, derusificētai, taisnīgi sadalītai un visiem krieviem ir jābūt globāli daklasētiem uz mūžīgiem laikiem. Vai ne Mr Philby?

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: