Karš uzliek pienākumu 2

Komentāri (2)

QAnon 11.05.2022. 12.37

Lakstus pie Pārdaugavas okupācijas pieminekļa vajadzētu likt katru dienu: traktoristiem būtu darbs, un puķu tirgotāji justos laimīgi – no okupantu mazbērniem laba peļņa. Bet ne par to runa. Tas, ka vatesgalvas 9. maijā iespļāva sejā ne tikai latviešiem, bet arī ukraiņiem, ir tikai normāli: tā ir 5. kolonnas dabiskā lietu kārtība. Galvenais ir tas, ka mūsu valsts vara, ieskaitot „koalīciju”, ministrus, Saeimu, Valsts prezidentu, ministru prezidentu, Valsts policiju utt., utjpr., ir tūļīga un mīkstčaulīga, jo nespēj izdarīt PILNĪGI NEKO pret šo 5. kolonnu, kas paliek aizvien nekaunīgāka. Kur nu izdarīt, pat pateikt neko nevar. Vakar, 10. maijā, vatesgalvas līksmoja pie okupācijas pieminekļa ar krievu dziesmām, puķēm un vodočku. Kā domājat, policija kaut ko darīja? Uzminējāt, neko nedarīja. Tāda sajūta, ka valsti vairs neviens nevada. Tikai klusītēm slauka spļaudekļus no savām viedajām sejām.
– Elita Veidemane

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.05.2022. 07.14

Arī Pasaules preses brīvības indeksā atpaliekam? Kā tad tā?
Kāpēc kolēģis kolēģei tādu jautājumu neuzdeva?

Kur un kā tika un tiek notriekti miljoni integrācijai?

Ja par krieviem. Pirms kādas nedēļas mani uzrunā kaimiņš,protams,tikai krievu val.,jo latv.nerunā. Uz 50 gadiem. Spriežam par problēmām – varētu teikt,mūžīgajām apsaimniekošanas.
Cita starpā viņš ieminas par karu un es saku,ka šo tēmu neaiztiksim,jo visticamāk,ka mūsu viedokļi šai jaut.
nesakritīs. Uz ko viņš pilnā nopietnībā man atbild – ukraiņi taču paši vainīgi, putins teica – atdodiet Donbasu un tad dariet ,ko gribiet. Bet ukraiņu fašisti nez ko par sevi iedomājušies un tad putinam jau nebija izvēle.
Es klusēju. Gļēvi,bet es baidos ielaisties strīdos atklātā vietā.

Un vēl. Lasu,kaPutins atvainojies Izraēlai par Lavrova izteicieniem. Latvijai un Levitam neatvainojās un neatvainosies,jo mēs esam maza – visātrāk pasaulē izmirstoša nācija.
Tikai laika jaut.,kad latvieši pilnībā atbrīvos telpu krieviem.
Tāpēc tāda attieksme pret mums, mazu tautu. Lielas nācijas , okupantu pēcteču nācijai…

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: