Miera ābece

5

Komentāri (5)

Sskaisle 03.05.2022. 22.06

Un vēl. Kas jauns .lv bija Turības profesores aicinājums tirgotājus samazināt to trako preču reklāmu.
Piem., es gribu izlasīt rakstu par divām ukraiņu večinām, kur viena badā bijusī tikko dabūto ēdienu atdod otrai tādai pašai badcietējai. Uzspiežu uz to rakstu un man pēkšņi izlec attēls ar jaunu vīrieti, kuram pesdelma garuma mēle laiza saldējumu. Nu sajūta, ka man seju tūlīt nolaidīs. Tas bija kaut kā tik nenormāli kontrastaini un trauksmaini, ka neviļus apraudājos.

Vai kad viens pēc otra iet ziņas medijos par samantas tīnas pupiem un laimi peru un par ukraiņu nāvēm un varonību.
Nerunājot visas tās standartreklāmas ar plikiem sieviešiem. Nu viens Riva Markuss tagad ar apskatāms, bet tā jau tikai sievieši.

Sakiet ko gribiet, bet ar mediju vidi Latvijā nav kārtībā, nu nav.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.05.2022. 22.01

Kapos mēdzot būt tādi uzraksti – ir vēlāks kā tu domā.
Pārfrazējot – putins ir tuvāk kā tu domā.

Klau – cik miljonus Ivars Priede no LTV jau ir iztērējis tiesām ?
Vienlaicīgi – LTV nav pilnvērtīgas informācijas avots. Jautājiet cilvēkiem, nevis melīgai statistikai.

Luk, kādreiz Kultūršoks man bija obligāti skatāms raidījums. Tagad vairs nē. Lūk, pēdējais raidījums 30.04. par to kā VKKF finansē lētu pronoliteratūru, kamēr nopietniem kultūras pasākumiem naudas VKKF nepietiek. Lūk, ievērojiet – noskatieties šo raidījumu vēlreiz- autori uzaicinājuši raidījumā izteikties vismaz 9 “ekspertus”, kuri uz urrrā atbalsta šo maigi sakot polemisko darījumu, lai neteiktu – koruptīvo. Bet – ir tikai viens !!! – vienas bibliotekāres oponējošais viedoklis , ka nav tomēr pareizi , ka valsts – ka VKKF finansē tādu literatūru, kuru pēc tam nav saprotams, kur likt. man tiešām metās šķērmi par jau klausoties fragmentus par tām strutainām vagīnām un hemoroīdu pilnām anālām atverēm.
Tas, ka čekistainas sabiedrības daiļmutītes katru sūdu spēj pasniegt par kūku -man ir skaidrs, to es zinu, bet vai sabiedriskā TV uzdevums tad nebūtu tiešām dot iespēju paust dažādus viedokļus , nevis nolikt – kā jau parasti 9 pret 1 . Un kā interesēs? Pisējkultūras ieviešanas projekta interesēs. Tas ir viss, ko es secinu.

Un labi – nu kā saka , lai miers ar to trako pišanos, nu ja dikti vajag, lai VKKF un sabtc liek vaļā.
Bet nu skatījos interviju ar Pabriku – nu tur tas pats.
Un tas vairs nav normāli. Nav.
Šādā nozīmē putins mums ir tuvāk par tuvu un no tā ir dikti bail. Dikti.

Aicināju neizmantot figūru, kas varētu kādam atgādināt Z burtu, un nonācu policijā,» žurnālam «Privātā Dzīve» apgalvojusi dzejniece Liāna Langa. Par Krievijas agresijas slavinoša simbola saskatīšanu LTV1 raidījumā «1:1» pret viņu uzsākts kriminālprocess.
Novērtē rakstu

Ieteikt
0 IETEIKUMI
«Vai Latvijas Televīzija varētu, lūdzu, noņemt to toksisko Z, kas lēkā pirms «Viens pret vienu» intervijas?» marta beigās tviterī interesējās dzejniece un publiciste Liāna Langa. Šī jautājuma dēļ viņa drīz vien uzaicināta ierasties policijā. «Par šo modrības tvītu biju policijā rakstīt paskaidrojumu. Lietas ierosinātājs un iesnieguma autors – LTV valdes loceklis. Policists mani paslavēja par modrību, cīņa pret Krievijas agresijas simboliem Latvijā notiekot pastiprināti,» atklāja dzejniece.

Un kādam šķiet, ka tas nav Z?
Foto: ekrānuzņēmums
Un kādam šķiet, ka tas nav Z?
Taujāta, par ko īsti pret dzejnieci ierosināts kriminālprocess, Liāna atklāja: «Par neslavas celšanu. Kā noprotu, policijā ar iesniegumu pret mani Latvijas Televīzija vērsās jau nākamajā dienā pēc mana ieraksta tviterī.
https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/dzejniece-papukskeja-pret-latvijas-televiziju-un-uzreiz-sanema-izsaukumu-uz-policiju-49661/

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.05.2022. 12.52

Lūk,noklausījos LR ziņas. Diktore stāsta,ka ļoti būtiski pieaudzis naidīgu,agresīvu komentāru skaits internetā. Lielākā daļa komentāru esot vērstas pret valsts institūcijām. Un!!!- ka valsts drošības iestāžu darbinieki veicot pārrunas ar komentāru rakstītājiem.

Nav kam pajautāt – vai tie ir tie Krievijas pilsoņi valsts iestāžu ” aizstāvji”?
Vēl es gribētu pajautāt – kremļa ideju propaganda ir viedokļu daudzveidība, vārda brīvība, bet tikko kritizē valsti – agresija, valsts varas gāšana utt.
Vēl- krīze kā saka visos caurumos, bet viss ko valsts piedāvā- taupiet,mazāk tērējiet.
Kāds var man atbildēt- kura valsts iestāde,ministrija taupa uz savu ērtību, savu nenormālo izšķērdību, simt viena padomnieka rēķina?
Nabagiem jātaupa, jāmirst nost,kamēr varneši savas dzīres turpina nu jau iesaistot valsts drošības iestādes

Nu smird slikti, briesmīgi , vēl tik kā reiz vajag urrā patrioismu , bet varas kritizētājus aiz restēm. Tad ilzes un jāņi, krišjāņi un ineses būs laimīgi.

Nu nu…. neesmu Kasandra,bet nekāds patriotisms te nelīdzēs, ja valsts vara nevis apkaros korupciju,bet tās kritizētājus.

0
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 28.04.2022. 06.20

Ir apgalvo, ka demokrātijas alfabēts ir zināšanas, taisnīgums, patiesība, vārda brīvība, atklātība. Kur tad patriotisms, savas zemes mīlestība? Bez tās visiem iepriekšējiem – tukša skaņa. Vajadzētu papildināt, un ne tikai vārdos, bet arī darbos.

+3
-1
Atbildēt

1

  not mii > Ilze Pētersone 02.05.2022. 13.34

  demokrātijas alfabēts ir lai visiem būtu labi? paradokss – visiem nesanāk – tad nu lūzeriem jāizvēlas, kuram no viņu vidus lai ir labi? – tas joks. Tie, kam ir labi, paši nosaka, kuri ir tie, kam vajag vairāk un kuri būs viņu bļodlaižas. Zināšanas – kur vēl gudrāku kā izcilo nodokļu shēmotāju Kariņu ar viņa komandu, labi, ka tie nav uz paneļa, tad būtu uz izķeršanu un latvieši paliktu garu degunu. Taisnīgums – visi latviešu eksprezidenti sacenšas ,kura taisnīgums ir labāk apmaksāts, līdere , kā parasti – Vaira, tai jau Puķins mednieku namiņā tā iepūtis burās, ka citiem nav cerību. Vārda brīvība – ar to viss kārtībā – tā ir selektīva un objektīva. Protams. vienmēr var vēlēties, lai Kariņa korim labāk sanāk lasīt notis – tomēr tāda nauda izgāzta.. Labi , ka vairumā vietu latviešiem izslēgta iespēja komentēt – tad Bordānam būtu jāķēpājas ar nelojālo latviešu neitralizēšanu. Man pietiek ar latviešu žurnālistikas granda Māra Zandera pastāstiņiem, – tiko reportēja, ka ukraiņi varonīgi apšauda separātistu Donbasu, a tagad izrādās , vēl ir palikuši krievam bērni, ko izvarot un sievietes,ko apšaut. Zemes mīlestība – laba lieta – tā pazīstama katram kurmim, bet vai visi tik naski piekritīs, ka patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam