Labāka Rīga 2

Komentāri (2)

Sskaisle 18.04.2022. 10.45

Šajās Lieldienās sevi lutināju tā,ka lasīju un klausījos un skatījos tik daudz kā nekad agrāk.
Un,protams, tam visam uzņemtajam vajadzēs ” nākt laukā”.
Piem., lasu Karl Schutz grāmatu par Vermēru, bagātu ar izcilām reprodukcijām.
Pirmais,kas dursta manu prātu – tā nenormālā atšķirība ar kādu pietāti, ar kādu pacietību un cieņu un goddevību tiek pētīts viens Vermērs un kādi esam mēs pret savu kult.mantojumu – Purvītis, Vusvaldis Ziediņš u.c.
Skatos un pētu Vermēra Delftu ainavu, viena lieta ir debesis. Bet pat 17.gs.!!!! pilsētā ir koki.
Kamēr Rīgā, pat 21.gs. turpinās iepriekšējo paaudžu sastādīto koku izciršana tikai un vienīgi uzņēmēju peļņas dēļ. Nu viens ozols bija augstākas idejas – Rail baltica dēļ.

Un tad ir,tad rodas tā sajūta kā Veidenbaumam – kad gribas skriet līdzi padebešiem uz skaistākām labākām zemēm.

Starp citu. IR ,lai dāmas,ja reiz Delftā studēja uzraksta- kā tur ar parkiem, arī tādiem ar dabīgām pļavām un dzīvniekiem, ar veloceliņiem, ar savstarpējās saskarsmes kultūru. Ar …

Nu jā. Jābēg Vermēra pasaulē. Kur gan citur.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.04.2022. 10.05

Es domāju,ka tā ir slikta tradīcija intervēt jaunas,vēl sevi darbos nepierādījušas amatpersonas.
Savulaik tā bija ar bērnu aizstāvi – to jauno ” saulaino” ierēdni ,kuru iecēla par VBT AB vadītāju. Kurš metās organizēt smalkas konferences par bērnu tiesībām,kamēr uz zemēm izrādījās,ka bērnus tur pusbadā un karceros, sasietus ar sinepēm uz mēles , ka pedofīliju grūti atpazīt , konstatēt, ka vēl grūtāk iztiesāt.
Ja reiz valsts policija zinājās teikt,ka brrktes pedofīlijas darbi nav pedofīlija,tad jau brīnums,ka vēl kādu vispār apsūdz pedofīlijā

Un tā arī ar šīm dāmām. Ne par procdntu un ne mirkli neapšaubu viņu talantu un spējas,bet tam ir 0 vērtība korupcijas un beztiesiskuma cauraustā valsts galvaspilsētā.

Starp citu, dāmām zināšanai – Uzvaras parkā jau ir īstenota ideja par dabīgām pļavām. Ja augsti lido un tukši muld,var nepamanīt kas notiek uz zemes.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: