Ukrainas kara balsis. Kaujas uzdevums jāizpilda 2

Komentāri (2)

J.Biotops 07.04.2022. 08.20

“…Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці…” Agri vai vēlu, bet “згинуть”
Ceterum censeo Moscovia esse delendam.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > J.Biotops 13.04.2022. 14.44

  Baltā nama saimnieks, Streipa, Kariņa un Raudsepa elks, Putina melnā kuce, darīs visu, lai Kremlim neviens ķieģelītis nesašķobītos, jo Moscovia delendam, automātiski nozīmē arī Obamas un visas viņa marksistu, korumpantu un sodomītu bandas delentam. Tad atbildēt nāksies par WWI netaisnīgo iznākumu, simtiem miljardu investīcijām Staļina WWII rīkošanā un tā traģisko iznākumu, par atombumbas nonākšanu Absolūtā ļaunuma rokās, par Karību krīzi, par Vjetnamas atdošanu Kremlim, par asiņainiem apvērsumiem Afganistānā, Irākā un Irānā, par karu pret Gruziju, par carte blanche (restart) uzbrukumam Ukrainai, par Sīriju, par ASV ekonomikas graušanu, par augstām naftas cenām, utt.
  Nesmīdiniet manas čībiņas ar “Lend Lease Act”. WWII, lai sagrautu pasaules kārtību, 1/3 cilvēces novestu pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta un puse Eiropas nonāktu krievu jūgā, ASV ekonomikai maksāja līdz pat 15% budžeta. Kaut ar 30% no tādas palīdzības, vēl šogad ukraiņi pēdējo necilvēku izbarotu leduslāčiem un valzirgiem, noraktu Urālos, vai noslīcinātu Japāņu jūrā.
  Baltā nama saimnieka shodņjaks: https://www.youtube.com/watch?v=QGRxVITBGOA , kur senilais demences pacients vandījās, kā sūds āliņģī.
  Šodien cilvēces vienīgā cerība uz Poliju, kur atdzimst Eiropa, uz apvienoto Karalisti, uz Turciju uz ukraiņiem, kas beidzot apzinās, ka nav nekādi nicināmi hoholi, vai malorosi un, protams, uz bada dumpjiem un Pilsoņu karu Krievijā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam