Putina ceļš nav mūsējais 12

Komentāri (12)

andrejs 03.04.2022. 23.53

Laikā, kad Polija uzņem miljoniem ukraiņu bēgļu, Europas liber8sti turpina sodīt Poliju ar finansiālā atbalsta liegšanu, tipa saistībā ar “tiesu varas” problēmām.
Idioti!

+1
0
Atbildēt

3

  Jānis Lakijs > andrejs 04.04.2022. 09.06

  Tikai idioti?
  Šaubos gan.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > Jānis Lakijs 04.04.2022. 14.57

  Nelieši.
  Toties Makrons ar Puķinu katru vakaru apspriež “situāciju Ukrainā”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > andrejs 04.04.2022. 13.43

  EP ir tāds morālais kroplis, Dombrovska, Ijāba, Ždanokas sugas brālis, Putina rīkotā 10.04.10.terora akta līdzdalībnieks, Donalds Tusks. Tas mēsls Briselē nepārstāv Poliju, jo poļi uz šo EP to nav deleģējuši, tātad jautājums, kuri bija viņa līdzdalībnieki, pateicoties kam tas joprojām atrodas Briselē.
  Divi necilvēki, paģeļņiki, kuri nespēj novaldīt savu apmierinājumu par Polijas Prezidenta un elites slepkavību. http://8.s.dziennik.pl/pliki/5585000/5585837-mem.jpg
  Zatļers, kurš Leha Kačinska, ko tas sauca par savu draugu, bērēs lēja krokodija asaras, zināja, ka drīz dosies pie Kačinska slepkavas, lai kopā ar to un latviešu bendēm 9. maijā svinētu Staļina asiņaino uzvaru pār cilvēcību un veselo saprātu.
  Eiropas liberasti , kuriem nekas nav pret Zēmanu, kas 9. maijā piemaunas lopā Krievijas vētniecībā, ienīst Poliju un poļus par nepakļaušanos Maskavai.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > andrejs 04.04.2022. 16.30

  Poļu veltītā dziesma viskrieviskākam necilvēkam, kādi vien smird uz mūsu mīļās planētas. https://www.youtube.com/watch?v=1mvaNZl0sN4

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 03.04.2022. 18.19

Noklusējot VDK noziegumus Latvijā tika radīt spārni Putina visatļautībai.

Bet pagaidām neviens cits neuzdrīkstas.

Pirms diviem gadiem tika izdota Andra Marta (Ata Priedīša) grāmata “Kristaps – slepenie protokoli”. Grāmatā pirmo reizi Latvijas vēsturē ir aprakstītas tādas VDK 80.to gadu beigās un 90.to gadu sākumā izmantotās cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodes par kurām citi rakstnieki klusē. Vajāšanu metodi Zersetzung 1975.gadā zinātniski pamatoja VDR slepenā dienesta Stasi darbinieki. PSRS teritorijā šo metodi sāka izmantot pēc 1986. kad Rietumvalstu spiediena dēļ VDK bija spiesti atteikties no atklātām cilvēku spīdzināšanām un arestiem. Google šobrīd vācu valodas vidē atrod apmēram 3,5 miljoni rakstu par šādām vajāšanām un nevienu rakstu latviešu lielo masu mediju vidē. Līdz ar to var apgalvot, ka šī grāmata ar savu uzdrīkstēšanos atklāti rakstīt par to, kas Latvijā tiks oficiāli atzīts tikai pēc gadu desmitiem, ir unikāla.
Grāmatas failu var brīvi lejupielādēt:
https://failiem.lv/f/v8msrgujc

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Atis Priedītis 04.04.2022. 17.59

  Kas tad vainas štazi, ja pat mūsu gudrās galvas bija nodevušas stratēģiski nozīmīgā AirBaltic pārvaldīšanu štazi oficierim Ralfam Dīteram Montāgam Girmesam un pieņēma no tā Krievijas FSB 52 miljonus eiro, pat nepainteresējoties par līdzekļu izcelsmi.
  Visi KGB noziegumi ir melnumiņš aiz naga, salīdzinot ar visbaisāko noziegumu mūsu civilizācijas vēsturē, divu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, sarīkoto imperiālistisko WWII un, ja krietnie amerikāņi samauks uz mietiem marksistu, korumpantu un sodomītu partijas nelietīgākos darboņus (domāju, kādu tūkstoti), Krievija zaudēs savu pēdējo karu mēneša laikā un tad atklāsies viss ne tikai par Obamas un Baidena lomu krievu uzbrukumā Ukrainai 2014. un 2022. bet arī par ģem-parķijas simtiem miljardu investīcijām WWII, bez kurām krievs ne tikai Spānijai un Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt. Tātad, vai nu ASV ģem-parķija un krievi, vai mēs, cilvēki.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 03.04.2022. 18.02

Cik jauki, ka autore pat šajos apstākļos nav palaidusi garām izdevību iespert Polijai. Nieks par to, ka Polijā vārda brīvība ir nesalīdzināmi lielāka nekā Latvijā.

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > Jānis Lakijs 04.04.2022. 13.58

  Ne jau vārda brīvība. Tie izdzimteņi ienīst Poliju par to, ka tur notiek Eiropas atdzimšana. Atveseļojošais nacionālisms un humanizācija (atkrievošana) ir visas Eiropas nākotne un, ak vai, visiem rusofīliem liberastiem, kas tam stāsies ceļā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 01.04.2022. 20.55

https://www.la.lv/apinis-man-ir-aizdomas-ka-tramps-butu-bijis-tas-garants-lai-putins-neuzbruktu-ukrainai
Kamēr laipnais Trampa kungs bija Baltā namā, Austrumukrainā bija samērā mierīgi. Irānas mullas un krievu pasaule palika pazemojošā stājā, kāda viņš tos nolika un pat vēl vairāk. Tā vietā, lai sauktu Putinu par slepkavu un tam tukši draudētu, viņš konsekventi “cirta sunim asti pa gabaliņam” un, pilnīgi iespējams, ka uz šodienu jau būtu nocirtis asti līdz pat nabai. Lai karotu, vajadzīgi resursi. Kad ģem-parķija pēc sava kremļa saimnieka lekāliem nozaga vēlēšanas un Ovālā kabinetā ievēlās senilais demences pacients, tas uzreiz atjaunoja Trampa atceltās Obamas sankcijas pret ASV un Kanādas naftas un gāzes ieguves firmām un ASV no eksportētājas uzreiz pārvērtās par importētāju un dolāru straume aiztecēja Krievijas militāri rūpnieciskam kompleksam. Gada laikā naftas cena izauga vairāk kā trīs reizes. Tas nevarēja neizprovocēt kara eskalēšanu, turklāt jāņem vērā, ka tiklīdz Baidens nonāca Baltā namā uzreiz pazvanīja Putinam, lai izteiktu savu padevību, bet pirms kara darbības atjaunošanās vismaz 30 reizes deklarēja, ka ASV nekādā ziņā neiejauksies. Ja šobrīd nebūtu tāds sabiedrības atbalsts Ukrainai, kas izraisīja šķelšanos ASV ģem-parķijas kongresmeņu starpā, tad, neskatoties uz ukraiņu varonību, visdrīzākais ar Ukrainu jau būtu cauri.
Viens ir pavisam drošs, morālie kropļi: Baidens un Makrons, kas cerēja piedalīties Putina rīkotajā uzvaras parādē Kijevā 9. maijā, ir smagi apdirsušies.
Tā izskatās tautas mīlēta līdera tikšanās, kur viņš runāja par karu Ukrainā, ģem-parķijas sarīkoto Covidpanikas pandēmiju, par enerģētiku, darba vietām un Meksikas robežu https://www.youtube.com/watch?v=-4vlN7SEubk

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.04.2022. 15.07

Manuprāt, šāda saeimas rīcība “lieliski” apstiprina ,cik čekistaini esam.

Valsts nespēja samazināt korupciju, beztiesiskumu, birokrātiju un izšķērdību un tad tā vietā – aizliegt, iznīcināt,sodīt,pakārt.

Par sabiedrisko LTV es labprāt uzrakstītu sūdzību- neticu,ka putina krievijā tv ir debīlāka un cilvēku cieņu pazemojošāka kā Latvijā. Bet kam to sūdzību rakstīt? Kaimiņam,kurš izskatās pēc alkoholiķa un kurš sit savu sievu? Zog bērnu?

Levitam,kuram salst ausis un kurš pats šmucējas ar tiesiskumu?

Kam?
Lasu Bībeli. Lūdzos. Nu un rakstu komentārus,kamēr vēl var,kamēr vēl drīkst

0
-2
Atbildēt

0

QAnon 31.03.2022. 19.03

Baltais nams, tā vietā, lai iedotu Ukrainai kaut 30% no pasaulē modernākiem ieročiem, ko Baidens atstāja Afganistānā, ar ko ukraiņi aizietu vismaz līdz Urāliem, uzstāj, ka Ukrainai ir jāvienojas ar krievu interventiem.
Ja vēl 2014. mana pārliecība bija, ka latvieši, kuri balsojuši par prokremlisko marksistu, korumpantu un pederastu partiju, ir pelnījuši ka to tuvinieki jānodod Ukrainas Labējam sektoram sodīšanai, tad pēc astoņiem gadiem es uzskatu, ka tiem jānonāk Asada, ar ķīmiskiem kaujas ieročiem nonāvēto sīriešu tuvinieku rokās un lai tie nolādētie baidenutijie izdzimteņi pēc tam ar to sadzīvo.

+3
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: