Aldis Laviņš: Man ir bagātīga pieredze tiesu vadībā

7

Komentāri (7)

Andris Vītols 30.03.2022. 04.17

A.Laviņš teica -”Tiesnesim tiek dots laiks, lai savas profesionālās kvalifikācijas pilnveidotu, un tad ir atkārtota vērtēšana. Un jau ir vairāki gadījumi bijuši, kad tiesneši to nav izturējuši, un viņiem nākas atstāt savu amatu.”-
KĀRTĒJA MULDĒŠANA par to neesošo vai pazudušo kvalifikāciju, kuru atjauno tās komisijas. …Norādītajos maksātnespējas procesos ”KĻŪDAS” bija pieļāvuši TIEŠĀM GUDRĀKIE un TURĪGĀKIE tiesneši. … …
Lai apkrāptu kreditorus, piesegtu administratoru un MA ierēdņu pārkāpumus – vajag gan paskatīties, gan iedziļināties lietā. Ja parasts zaglis saka, ka nejauši ”aizņēmies” svešu velosipēdu, tad ierēdņi, tiesneši MELO LĪDZĪGI (”nepaskatījos, neiedziļinājos…”).
Ja nevēlās saskatīt tiesnešu – ”IZGLĪTOTO NEĢĒĻU” tīšus likumpārkāpumus, tad izdomā tās atrunas (”nepaskatījās, neiedziļinājās…”)…. … Nejauši tās miljonu lietas ”neielozējās” vieniem un tiem pašiem tiesnešiem. … … ”Nepaskatoties” – nevar izkrāpt … miljonus (TAS MANS – ”cilvēka parastā” viedoklis). … Tad kolēģi kārtīgi iedziļinājās, bet ”neveicās” ar termiņiem – iestājās noilgums tai atbildībai. … KĀ TE TO NORĀDA arī A.Laviņš – ”gods, prāts, sirdsapziņa”. …
Arī administratīvajā tiesā tajā laikā bija vērojamas pārsteidzošas sakritības. Ja lietas virzība nav labvēlīga Tieslietu ministrijai, tad lietu var pārdalīt «vajadzīgā» tiesneša rokās.
Darbinieces V.V. LŪGUMU piešķirt FONDA līdzekļus daļā par ADMINISTRATORA un tiesas atzīto un neizmaksāto darba algu noraidīja Maksātnespējas administrācija un Tieslietu ministrija. Tieslietu ministrijas LĒMUMU apstrīdējām Administratīvajā rajona tiesā. Pieteikumu tiesa pieņēma un tiesnese L.A. noteica tiesas sēdes laiku. Bija sajūta, ka tiesnese lietā iedziļinās, kā tas noteikts administratīvajā procesā.
Manuprāt, lietas virzība nepatika atbildētājiem lietā, tāpēc konkrēto lietu nodeva Aigai Putniņai, it kā -”izlīdzinot tiesnešu noslodzi”-. …Ja ĻOTI VAJAG, tad tiesas priekšsēdētāja VAR LIETU NODOT VAJADZĪGAJAM tiesnesim!!! … Nesen ar Tieslietu ministrijas atbalstu ieceltā tiesnese ļoti centās aizstāvēt SAVĒJOS labvēļus. .. Pēc divām tiesas sēdēm SOLĪTĀ SPRIEDUMA vietā atsūtīja LĒMUMU. Jautājums par pieteikuma noraidīšanu tiesas sēdēs netika skatīts, pieteicējai par to netika lūgti paskaidrojumi. SAVĒJO SISTĒMA, savējo kļūdas, pārkāpumus piesedza, nevis veica objektīvo izmeklēšanu lietā.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Andris Vītols 01.04.2022. 11.25

  Pateicoties savā laikā Latvijas ceļa amatos sabīdītiem tiesnešiem, tādi apsviedīgi darboņi, kā Vansovičs, Ābele, Ločmelis, Velmers un līdzīgā substance varēja uzmest kreditorus uz simtiem miljonu eiro. Paralēli tam tiesu izpildītāju mafijas nelieši, kā Čepjolkina, Bišers par nenozīmīgām summām nolaupīja cilvēkiem vērtīgus īpašumus, ko pārdeva sev par sviestmaizi. Vainojams ir katrs ar prātiņu neapveltīts latvietītis, kurš nobalsoja par komunistu cūkas, Gorbunova, “smuko frizūru”

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 04.04.2022. 18.01

  Ne Aigu Putniņu, ne A.Laviņu, ne lielāko daļu ierēdņu ”mūsu lietā” neiecēla Latvijas ceļa laikā. … Arī saistošos likumus pieņēma jau šajā gadsimtā… … Ir izveidojusies ”jaunā nomenklatūra” vai SAVĒJO SISTĒMA, kura tajos Gorbunova laikos gāja skolā vai bērnudārzā…. Tieši tas ir pretīgākais, ka mani ”cakarē” Latvijā veidojušies neģēļi, bet mazāk ”vecie kadri”. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 05.04.2022. 15.19

  Tieslietu vektoru noteica Levits un Bordāns un LC virspidars, Birkavs. Nu nezinu, vai latviešu valsts izbarotais morālais kroplis, čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis, ir pretīgāks, kā čekas veterāns, Godmanis?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.03.2022. 14.28

You can’t go live or advertise 30 dienas
This is because you previously posted something that didn’t follow our Community Standards.
This post goes against our standards on dangerous individuals and organizations, so only you can see it.
Atkāroti pārkāpjot mūsu kopienas standartus, var tikt piemēroti turpmāki konta ierobežojumi.
Ja domā, ka esam kļūdījušies, tu vari nepiekrist šim lēmumam.

Skaisle Jātaļniece
25. marts plkst. 21:32 ·
Pirms tērēt milzīgu naudu aizsardzībai, nepieciešams izveidot tādu dzīves līmeni, kuru viņi gribēs aizstāvēt. Karls Gustavs Mannerheims

Lūk, par šādu ierakstu – patiesībā pārkopētu postu, man Facebook uz 30 dienām man ir aizliegts to izmantot . Ieraksts neatbilstot FB Community standartiem.

Nu patiesībā es domāju, ka tas ir vienkārši terors pret cilvēkiiem. Es vēl saprastu, ja es rakstītu par fašistiem vai krieviem, bet ja par korumpantiem un tev cilvēkiiem neļauj izteikties, tad tas tomēr ir tikpat greizi , kā visa tā Krievijas un Ķīnas propaganda, Nekas vairāk.

0
0
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 01.04.2022. 11.41

  Pret plānprātiņiem un neliešiem Facebook parasti ir ļoti draudzīgs, tomēr rakstīt par korupciju, to gan nedrīkstēja. Šodien uzrakstīsi par vieniem korumpantiem, bet rīt jau sadomāsi rakstīt par viena no šodienas baisākiem monstriem, kuru es noliktu vienā rindā ar Sorosu un drausmīgā WWII ideologiem: Frankfurtes filosofijas skolu, Antonio Gramši, Herbertu Markuze, Vilhelmu Mincenbergu, Cukerberga, sugas brāļiem: Klintonu ģimenīti, Obamu, Baidenu, Pelosi,

  0
  0
  Atbildēt

  0

  not mii > Sskaisle 04.05.2022. 07.49

  vai ta FB neuzpasē Spriņģe ar savā, tautumeitām?Lai gan es, spriņģistu vietā, arī tādu pretvalstisku komentu būtu noņēmis. Jo augstākas cenas, jo lielāki pvn ieņēmumi. tas īpaši svarīgi, lai latvieši uz svētkiem varētu jaudīgāk daudzināt savu izdevušos valsti. Gribētos jau dzirdēt no latviešu priekšniecības kādu vārdu, cik viņi labi un noderīgi savai valstij. Nupat bbc rakstīja, ka tikko no Azovstaļ bunkuriem iznāca ārā ukraiņi pat no Zaparožjes, kuri tur atradās ukraiņu armijas apsardzībā. kapēc viņi tur atradās – neitralizācijai, utilizācijai? Vai Kariņš būtu uz ko tādu spējigs? Tik daudz nesaprotamu lietu, mediji naudā peldas , bet paskaidrot- niunni.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam