Poruks izvēlējās mani 2

Komentāri (2)

Urga 27.03.2022. 10.01

Tiešām grūti lasīt par rakstnieku nabadzību šajā laikā, kad mūsu mikroķirurgi glābj sakropļotos Ukrainā un R.Pozņaks gādā ukraiņiem džipus … Mēra sajūtai tomēr vajadzētu būt.
Par mākslu un naudu A.Hermanis intervijā KDi nesaudzīgi un skarbi, tikai intervētājas U.Adamaites sameklētais “papa āmurs” izraisīja smaidu, vienkārši māžošanās. Vai tad mums maz balvu, kas sponsorētas par visai dīvainu naudu? Mākslai pietuvināta persona (šogad darbojās Mūzikas balvas žūrijā) kādreiz medijos caurām dienām reklamēja I.Griguli Eiroparlamenta vēlēšanām, kur šī pati deputāte aktīvi sadarbojās ar A.Mamikinu. Un Laikmetīgās mākslas muzeja sāga ar ABV.LV, un, kas sponsorē Kg kultūras?
Tagad nu U.Adamaite kādam šķaidīs galvu.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.03.2022. 04.26

Žolude nav mana rakstniece,bet par Poruku gribu izlasīt.

No tās vietas,kur sēžu es, tāda literātes žēlošanās,ka šiem slikti maksā ir vienkārši neciešama. Jūs variet sarakstīt ,piedodiet, pēdējos sūdus, bet valsts organizē un kārto,ka tie darbi tiek izdoti ne tikai latviski, bet arī tulkoti.
Būvniecības karteļu korupciju literātiem nepārspēt,bet visādi citādi jūs trekni ēdiet un trekni dzīvojiet uz valsts rēķina. Nu kaut vai nodokļu sistēma,kyra jūs priviliģē. Nu kaut vai tie nenormāli daudzie pabalsti un stipendijas un algas pandēmijas laikā,kamēr manu nozari slēdza, likvidēja un tagad cīnās ,lai pavisam nobeigtu. Kas pirmkārt, nozīmē sagrautas dzīves cilvēkiem. Bet nu ja pieņemam,ka jūtas ir tikai radošai inteliģencei, tad protams, trulie lumpeņi,lai paklusē. Ko viņi no ciešanām saprot….

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: