Kurš kuru piespiedīs? 21

Komentāri (21)

lindab456 21.03.2022. 18.01

Žēlīga, lai neteiktu nožēlojama, liecība par integrācijas politiku un tās nesējiem. Skumji, ja nebūtu tik traģiski un atkailinoši.
Vienīgais, kā es redzu risinājumu, ir sākt katram pašam ar sevi un nevajag nevienam pienest gatavas atbildes uz paplātes. Runājot līdzībās, arī bērnam ir laiks pieaugt, – šodienas realitāte uzdod pavisam tiešus jautājumus.
Tai skaitā par okupācijas monumentu , tā saturu, vēstījumu, mērķiem un kontekstu postpadomju telpā. Pēdējais laiks to skaidrot no vēstures, mākslas kritikas, sociāli politiskā, un visiem citiem iespējamiem aspektiem, nevis domāt kā aizklāt vai turpināt paslaucīt zem paklāja.

+1
0
Atbildēt

1

  QAnon > lindab456 21.03.2022. 18.18

  Nekas nevienam nav jāskaidro. Vienkārši krievu civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un vecenīšu izvarotāju apoloģētiem, kas 30 gadus izdomāja iemeslus, kāpēc tas nebūtu jānojauc un turpina to joprojām, likt to noārdīt ar savām pierēm. Ja nepietiks, lai ņem talkā arī bērnu un mazbērnu pieres. “Žēlīgie” varēs iet talkā. Fašismam nav vietas 21. gadsimtā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > QAnon 21.03.2022. 19.52

  Pieturos pie domas, ka neesam brutāla nācija un, pirms noriezt, priekšroku dodu septiņreiz nomērīt. Aiz deklaratīvām frāzēm par maz ir piesaistīti intelektuālie resursi, par maz ir mēgināts saprast un definēt, kāda tad ir monumenta vieta un loma šodien, esošā pilsētvidē un ģeopolitiskā situācijā, vai to viennozīmīgi var vērtēt kā vēstures liecību, vai tas ir uzvaras simbols, vai noteicošais saturs un mērķis ir okupācijas un okupācijas armijas glorifikācija un tas ir vērtējams kā propogandas ierocis. Sabiedrība būtu pelnījusi arī plašāku skaidrojumu par līgumu, līguma noteikumiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > lindab456 21.03.2022. 20.08

  Fufels. Ja kādam šeit ir darbs, tie ir antropologi, psihiatri, kriminologi un bendes un, protams, ne psihologi un sociologi. Slavināt visdrausmīgāko noziegumu civilizācijas vēsturē, nozīmē uzkraut sev par to vainu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > QAnon 22.03.2022. 15.43

  Kas vieniem atbrīvošana, tas otriem okupācija. Jautājums, kurš kuru integrēs, 30 gadus pēc PSRS sabrukuma.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > lindab456 23.03.2022. 18.06

  Uz Cilvēku planētas lems cilvēki, nevis sveša, kaitīga dzīvības forma, kuras gēniem ir 47 hromosomas.
  https://www.youtube.com/watch?v=PrLSYyLaMKA

  0
  0
  Atbildēt

  0

Vija Dzelme 18.03.2022. 16.55

Ko autore mums grib pavēstīt? Es tur saskatu izglītības trūkumu! Ja cilvēks patiesi vēlas kaut ko vairāk saprast, iesaku pamācīties vēsturi, vairāk lasīt grāmatas, tad nebūs jāmaldās kaut kādos pieņēmumos, kas bieži rodas no “viena tante teica”!

+2
0
Atbildēt

0

Betija78 18.03.2022. 14.02

Laikam sākusies kāda akcija – meklēt vainīgos, 30 gados nepadarītos darbus, sak, mēs paši vainīgi, neintegrējām utt….
Sāka Urbanovičš, tad Ojārs Rubenis, kuram krievi uz Labvakaru nesuši puķes – par viņa tekstiem biju šokā… Interesanti, ka tos vairs “tīklos” nevar atrast. Laikam pārbijās no komentāriem.
Tagad Pūce.
Man ir daudz krievu tautības draugu. Nevienam nav vajadzējis viņus integrēt – viņi ciena Latviju, valsts valodu, viņi tiešām būs bijuši tie, kas nesa Ojāram puķes. Taču šodien ir jāredz tālāk par savu degungalu, nevis jākaisa pelnus uz galvas, ka neesam pietiekoši viņus mīlējuši…

+1
0
Atbildēt

0

andrejs 18.03.2022. 12.20

Vēl par “integrāciju”
Sestdien liberastu masu smadzeņu skalošanas (gatavināšanas) līdzeklis latviešu valodā TVNET rakstīja par to, ka krievu cenzors Roskomnadzor aizliedzis tā darbību Krievijā.
TVnet latviskajā versijā ir tvnet atbilde uz šo aizliegumu:
“TVNET GRUPA uz šo ziņojumu ir sagatavojusi īsu un kodolīgu atbildi sūtītājam saprotamā valodā: “С гордостью шлем вас ко всем чертям!” (C)
*********
Tvnet krievu versijā šīs atbildes nav. Laikam neizdevās iztulkot.
**************
Palasiet ko Tvnet par karu Ukrainā raksta krieviski un ko latviski… Pamēginiet ievērot atšķirību…

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > andrejs 18.03.2022. 12.42

  Andrej, tvnet žurnālists Uļja Kozins tagad skalo smadzenes – melo un manipulē ar informāciju sabiedriskajā medijā LTV1 – vēl nebūs nomirušas ne manas, ne tavas paaudzes, kad Kozins ltv1 ziņos,ka barikāžu dienās brālīgā krievu tauta izcīnīja iespēju latviešiem- Latvijas valstij atgūt neatkarību.

  Tādā valstī dzīvojam,kas nosaukumu nomainīja,bet varneši vecie un sistēma vecā.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

andrejs 18.03.2022. 11.33

Kā? Man nav gatavas atbildes.
——————–
Vai mēs gadienā viņai par šīm atbildēm nemaksājam algu?
Runājot par valsts (budžeta) finansētiem TV kanāliem krievu valodā…
Būdams jauns un dumjš , bet saprotot, ka pat pie visas nabadzības milzīgajai Krievijai ir 100 reizes lielākas iespējas izplatīt savu propagandu, atklāti vai pusslepus bīdīt savu ideoloģiju, nekā tas ir Latvijai, kopš 1990. gadu vidus mūsu mājā Krievijas TV vērošanu biju aizliedzis, jo sapratu, ka Latvija nespēj konkurēt ar Krieviju šajā jomā, un ļoti nevēlējos, lai maniem bērniem pielīp kaut kāds mazvērtības komplekss, ka viņi pieder mazai tautai vai mazai valstij. Negribēju, lai viņi sāktu domāt, ka varbūt tai Krievijā nav nemaz tik slikti, un tamlīdzīgi.
====
Tā kā mēs tomēr Pūcei maksājam algu, varbūt Pūce tomēr varētu izveidot teorētisko ikdienas TV programmu krievu valodā…

+1
0
Atbildēt

0

andrejs 18.03.2022. 11.16

pēcāk pilsonību nepiešķīra pēc nopelniem Latvijas neatkarības sargāšanā.
—————————
LR Pilsoņu komitejas reģistrēja t.s. LR pilsoņu kandidātus – tie bija cilvēki, kas bija iebraukuši Latvijas teritorijā okupācijas laikā, bet atbalstīja Latvijas valsts atjaunošanu. Tādu bija aptuveni 20 tūkstoši.
Kad puskomunistiskā AP un jaunizceptā Saeima ķērās pie pilsonība likuma, tad viņi ar lielu pārsvaru noraidīja priekšlikumus atvieglinātā kārtā piešķirt pilsonību šiem cilvēkiem, jo rozā komunistiem PK bija kā dadzis acī. Tā ka visa vaina par iespējamo jauno Latvijas patriotu (citu tautību cilvēku) atstumšanu pienākas Rozā komunistiem un tagadējo liberastu priekštečiem no Latvijas ceļa un toreizējās Zemnieku savienības.

+1
0
Atbildēt

0

andrejs 18.03.2022. 11.05

Bieži sarunās esmu dzirdējusi par toreizējo sabiedrības saliedētību – to, ka nebija dalījuma pēc etniskās piederības, jo arī krievi, ukraiņi, baltkrievi un citu tautību cilvēki bija barikādēs un cīnījās par neatkarīgu Latviju.
—————————-
Cik ilgi visi šitie oduvančiki – pūces, eilandi un līdzīgas pasugas cīnītāji “par mieru” turpinās melot?
Atšķirībā no meļa Pūces dzīvesbiedres, barikādēs pavadīju 15 dienas – ne reizi starp barikāžu aizstāvjiem Vecrīgā nedzirdēju krievu valodu. Varu piebilst, ka darbojos pie Barikāžu štāba vadības, un mūsu grupas uzdevumos bija novērot situāciju visā Vecrīgā (no Daugavas līdz aptuveni MK namam Brīvības ielā). Bet pēc nakts (vai dienas) dežūrām esmu bijis arī pie Latvijas tā laika telefona centrāles. Vienīgi Zaķusalā tolaik nesanāca pabūt.
p.s ja vien par krieviem neuzskata Rodrigo Fominu, Andreju Panteļējevu vai Vladimiru Makarovu.

+4
0
Atbildēt

2

  QAnon > andrejs 18.03.2022. 12.42

  Katru nakti divas vai trīs reizes, kā sanāca, vedu uz Zaķusalas pašu galu, jo citur visi bija pietiekami apgādāti, barikāži dalībniekiem desas, ko uzcept uguskurā un karstu tēju un krievu valodu nedzirdēju. Bija lauķi, kas runāja latviski ar akcentu, bet, domāju, tie visi jau sen ir pilnībā integrēti cilvēku sabiedrībā un nepaģēr sev nekāds privilēģijas. Nekādu Vlasova pašaizsardzības vienību, kā mum te stum čekas kropļi, nebija.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Jānis Lakijs > andrejs 18.03.2022. 14.31

  Uz barikādes pie MK ieejas bija krievu trikolors. Nezinu, vai tur bija arī kāds krievs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.03.2022. 19.04

jā – čekisti pacēluši galvas – korupcijas skandāliem apvītās ģimenītes pārstāve apgalvo, ka bija vairākas krievu grupas, kuras cīnījās par Latvijas neatkarībut, bet kā jau pie čekistiem pieņemts – noklusēja,ka milzīgo Interfrontes armiju 99, 9 % veidojas Latvijas krievvalodīgiem un 99,9% ienācēji Latvijā okupācijas laikā.

Es tālāk nelasīšu principa pēc. Kauns žurnāla IR redakcijai par divkosību – tomēr var jau filtrēt, kura informācija ir patiesa, kura ir ,manipulatīva.

Kauns Zaigai Pūcei par tik atklātām čekistu stila manipulācijām rakstot par Latvijas vēsturi, par Latvijas neseno vēsturi, kurā arī mūsu brīvība tika pirkta par asins cenu .

Kā sauca Pūces partiju? Ā= Attīstība Latvijai – nu skaidrs!

+4
0
Atbildēt

0

J.Biotops 17.03.2022. 17.01

Kamēr rakstu lasīju, jaunākā ziņa – pa humāno koridoru bēgošie iedzīvotāji apšauti no tankiem. Humāni.
Ja nu kāds/kāda nezina – tanks šauj tikai pa redzamiem mērķiem. Un Puķins nevienā tankā nesēdēja. Sēdēja pārliecināti slepkavas (nevis karavīri – tiem citi uzdevumi) , kas skaidri redzēja un zināja, ko un kāpēc dara. Slava Rossije!
Kā tad nu vajadzētu palīdzēt varonīgajiem tankistiem, kam laikam “…novirzījies vērtību kompass…”? Jāmeklē kopsaucējs un kaut kur jāintegrē? Kaut nu tikai kāds nesāktu to darīt “…caur rupjību, lamāšanos un agresīvu izturēšanos…”
Vai tomēr labāk – ar prettanku artilēriju, degpudelēm un nešķirojot? Degošā tankā pat bērnu un sieviešu slepkavotāji varot tīri labi integrēties.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 17.03.2022. 11.56

autorei.
Kur tie 90% Latvijā ievazāto agresīvo tumsonīgo WWII noziegumu mantinieku, NKVDešņiku pēcteču, bija uz “barikādēm”, vai krievu fašistu kuces, Ždakok, mītiņos ASK stadionā?

+2
0
Atbildēt

0

QAnon 17.03.2022. 10.55

Tā izskatās, ka Baidenam ar Makronu neizdosies piespiest Zeļenski, kurš beidzot sajuties kā valsts galva, kapitulēt Putinam, kaut vai tāpēc, ka ASV un Francijas sabiedrība vairs neatbalsta abus pretīgos putinososus, bet ir pilnībā ukraiņu tautas pusē. Nedrīkst nepieminēt arī to, ka kamēr tie abi izdzimteņi vēl tikai izteica bažas par viskrieviskākā necilvēka, Putina, iebrukumu Ukrainā un joprojām visādi centās izrādīt tam savu padevību, viss Rietumu bizness beidzot ir sapratis, ka Krievija ir Absolūtais ļaunums, bet krievi tā nesēji un šobrīd dara visu, lai pēc iespējas ātrāk notīrītu Krieviju no pasaules kartes, bet teritoriju humanizētu, proti derusificētu.

+1
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 17.03.2022. 09.39

Vai Tatjanai Ždanokai tagad jauns pseidonīms – Zaiga Pūce?
Ideoloģija gan tā pati vecā.

+3
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > Jānis Lakijs 17.03.2022. 17.12

  Nav, nav zināmā intermeitene, viņa sen izpelnījusies augstāku statusu bandā. Te norādītā autores darba (precīzāk – algas saņemšanas) vieta jau dod atbildi uz Jūsu jautājumu. Par ideoloģiju nestrīdos.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: