«Ukraiņi ir kā dzelzsbetons» 20

Komentāri (20)

Sskaisle 10.03.2022. 06.32

Vai kaujas garu var iemācīties?

Vai mīlestību, uzticību, ziedošanos var iemācīties?

Vai NATO karavīri par Latviju tā cīnītos,kā ukraiņi par Ukrainu?

Cik liels ir zemessardzes skaits, cik NBS?

Un kāda tam nozīme, cik liels karavīru skaits.
Daudz būtiskāk , cik Latvijas valsts iepirkumos uzvarēja un uzvar un valsts garantētu peļņu gūst Krievijas pilsoņi. Cik liela ir faktiskā Krievijas vara Latvijā.

Kāpēc par to mediji klusē?

+3
0
Atbildēt

2

  QAnon > Sskaisle 10.03.2022. 17.19

  Nav obligāti iepirkumos jāuzvar Krievijas pilsoņiem, pietiek jau ar to, ka monopols uz valsts pasūtījumiem ir nodots Krievijas FSB un organizētās noziedzības kontrolētām firmām. Spilgtākie piemēri ir lielākie Vienotības stipendiju maksātāji: Skonto būve un Binders. Der atcerēties, ka par Latvijas IeM vadības un krimināla uzraudzību kriminālā autoritāte, Latvijas kriminālās kases turētājs, Solncevas brigāžu barvedis, Sergejs Mihailovs, kļička Mihass, no Putina rokām saņēma apbalvojumu, vērtīgu pulksteni https://tltgorod.ru/reporter/?reporter=45597

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 10.03.2022. 21.41

  Ar ko tas Mihass Latvijā saistīts ? … Vai tad “Šķēlisti” tos “solnceviešus” Latvijā neielaida ? … … Tādi nekonkrēti mājieni nav pieņemami, ja piesauc konkrētu partiju. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 11.03.2022. 12.53

  Uzmanīgāk vajag lasīt. Mihass ir Kremļa ielikts kurators mūsu IeM un kriminālam. Solncevas brigādes Latvijā pārstāv Pārdaugava, to apkalpoja LC, bet tagad tā tikumiskie un ideiskie pēcnācēji. Tā darboņi, Levitu un Bordānu ieskaitot, ēda Laventam no rokas, bet LC saliktie prokurori, tiesneši un miliči, kopā ar organizēto noziedzību un specdienestiem iznīcināja Haritonova grupējumu, lai kriminālu pārdalītu par labu saimniekam – Pārdaugavai, bet kriminālā kase no Amsterdamas pārceļotu uz Maskavu, tā mazinot Latvijas neatkarību.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > QAnon 11.03.2022. 12.55

  Pirms “organizēto noziedzību”, izlaidu vārdu, Krievijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > QAnon 11.03.2022. 19.05

  Atceros, kā Dobelis un Gore- Grava- Kreituse utt. vāca parakstus Haritonova aizstāvībai. … Jūs turpinat to pašu – par pareizajiem un nepareizajiem bandītiem un slepkavām. … Amorāli aizstāvēt slepkavas un slepkavību pasūtītājus. … Tie Jūsu “labie” bandīti uzspridzināja arī … garāmgājējus… … , bet “patrioti” (NA) un komuņakas kopīgi organizēja parakstu vākšanu. … .

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 11.03.2022. 20.25

  Vienmēr darbojas jēdziens, “lielākais ļaunums” un LC saimņieks, Pārdaugava, ko tas apkalpoja un to apkalpotāji, LC tikumiskie un ideiskie pēcnācēji, JV/A/Par bija un šobrīd ir lielākais ļaunums un no sirds novēlu, lai katram to izdzimteņu atbalstītājam nokalstu rokas!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 11.03.2022. 21.38

  Tas nav viedoklis, tie ir nepamatoti apvainojumi un draudi !!! ……. Kas Jūs saista ar NA, komuņakām, čekistiem, stukačiem un “labajiem” bandītiem? … … Kaut kas jau saista, ja pārgājāt pie draudiem !!! …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 12.03.2022. 15.00

  Mani nekas nesaista ar NA, tā vienkārši ir mazākais ļaunums un uz Freibergas, Zatļera, Vējoņa, Pabrika, Pavļuta, Reira, Kazlovska, Rinkēviča, Dombrovska un pārējās sodomiskās kleptokrātijas fona ir balti un pūkaini un, kaut nepietiekami, bet tomēr rūpējas par latviešu izdzīvošanu mūsu svētā zemē. Nezinu no kura daikta ir izzīsts par NA komuņakām, čekistiem un stukačiem un mani nekas nesaista ne ar labiem ne sliktiem bandītiem, bet tā kā praktiski 50 gadus esmu biznesā, tad ar visiem tiem nācies saskarties. Es nevienam personīgi nedraudu, jo draudi vīrietim ir arī jāīsteno un, kad es kādam piedraudēšu, tas vēlēsies, kaut nekad nebūtu piedzimis. Tas, ka man ir pārliecība, ka vismaz 60% no mūsu deputātiem un ierēdņiem ir jānonāk uz atjaunotās Latvijas Politiskās policijas nopratināšanas galda un lielākai daļai to jāaiziet uz pārstrādi, tie nav draudi, bet mana pilsoniskā pozīcija.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 13.03.2022. 15.59

  Es saprotu, ka juku laikos biznesā varēja būt arī tikai vairāk vai mazāk sliktas izvēles. … Bet no politiķiem, tiesnešiem es vēlos sagaidīt likumīgus, taisnīgus lēmumus, rīcību. … Man kā pilsonim ir tā kā pienākums balsot par kādu no Jūsu nopeltajām partijām, lai vismaz “interfronte” nav vairākumā. … No saraksta parasti vismaz 80% kandidātu izsvītroju. … Kādus pāris arī ievēl… … Tie nevarētu būt Jūsu 60% tiesājamo sarakstā. … Tad man ko darīt? … Vai nepiedalīties vēlēšanās, “lai rokas nenokalst”, kā Jūs rakstījāt. … Tā SAEIMA… tukša nepaliks…, tikai klaunu, blēžu, interfrontistu būs vairakumā… … Es īsti nesaprotu, ko gribat panākt. … Formāli Jūs par Latviju (un Abreni arī), bet sludināt kaut kādu obstrukciju, kas būtībā vērsta pret Latviju. … Tas tā kā dzirdēts “visi slikti”, “neizdevusies valsts”. … . Varbūt Jūs arī pret Latvijas dalību ES un NATO, ja jau V.V.Freiberga Jums kopā ar Vējoni slikto sarakstā ielikta??? ….

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 13.03.2022. 21.25

  Igaunija un Lietuva arī bez čekas viķirānēm tika uzņemtas ES un NATO. 9. maija svinībām vajadzēja būt pēdējam, ko tā nodarījusi Staļina un ASV ģem-parķijas sarīkotā WWII visvairāk cietušai latviešu tautai. Visi Staļinisma un WWII apoloģēti ir tiesājami par noziegumiem pret cilvēci.
  Haritonova grupējuma iznīcināšana nesamazināja noziedzību Latvijā pat par kapeiku, bet tikai nodeva mūsu valsti Solncevas pārvaldībā. Manis pieminētie nelieši nav mūsu valsts, tie ir pretīgi strutaini augoņi uz Latvijas miesas. Nevaru pat aptuveni nojaust, cik, Kazlovskis ir iemaksājis Solncevas obšķakā, bet ņemot vērā narkotiku, viltoto preču un akcīzes preču apjomus, kas tika nodoti Nodrošinājuma valsts aģentūrai “iznīcināšanai” un to, ka mūsu Austrumu robeža ir Krievijas FSB un organizētās noziedzības pārziņā, tie ir miljoni.
  Par interfrontistiem. Vai man lieku reizi jāatgādina, ka putinososi: Rinkēvičs, Kazlovskis, Ķirsis, kopā ar Putina kuci, Zatļeru, bija koalīcijā, ko izjauca Olšteina sirdsapziņas sešinieks, ar SC. Tas bija brīnums, ka tiem neiznāca visus latviešus lopu vagonos izvest uz Sibīriju, jo toreiz Vienotība vēl nebija pilnībā Putina kabatā.
  Balsot par ienaidniekiem ar latviskiem uzvārdiem nebūt nav labāk kā balsot par krieviem. Kad RD vadībā krievu zagļus nomainīja tā saukto latviešu zagļi, katrs kroplis var man bāzt acīs, ka Rīgu izzog pašu bāleleniņi, par kuriem es nekad neesmu balsojis.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 14.03.2022. 02.09

  Jums tāds citus aizskarošs debašu stils. … Par vēlēšanām. … Jūs par “latviskajām ” partijām nebalsojāt… … Tā daudzi dara, tādas Jums tiesības… Daudzi nebalso, bet pēc tam bļaustās “atlaist Saeimu”… un nomelno citu ievēlētos deputātus. … Tie nav gudrākie, godīgākie pilsoņi tā pieklājīgi sakot. … … … Par Jūsu piesaukto “Olšteina sirdsapziņas sešnieku” . … … Tas ” Olšteina Trojas zirga” projekts bija A.Šķēles grupējuma radīts … … Redzēju to Olšteina populistisko deputāta mandāta nolikšanu. … Zīmīgi, ka pirms kāpšanas tribīnē, vēl piegāja pie A.Šķēles parunāt. … Notēloja lielo Zatlera aizstāvi, kurš nes upuri… … Naivais Zatlers to “Trojas zirgu ” pieņēma. … … Kāds jau finansēja no malas to Olšteina … reklāmas kampaņu. … … Visi no “sešnieka” visdrīzāk nezināja, kādu lomu spēlē. … … … Es cilvēkus nevērtēju pēc kādām “formālām piederībām” (pionieris, PSKP biedrs, čekists, čekas informators utt.). … Visādi neģēļi nav tajās “kartiņās”, tāpat kā GRU darbinieki, aģenti… … utt. … Vērtēju prezidentu darbus kopumā, nevis kādas nezināšanas kļūdas dēļ pārspīlēti citus nosodu. … D.Īvānam, Stradiņam, V.V.Freibergai, E.Levitam es uzticos. … …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 14.03.2022. 16.06

  Latviskās partijas noteikti nedala UA no Krievijas ievazātiem bandītiem un čekistiem, tās noteikti ir pret segredētu izglītību, tās nekādā ziņā neliktu pie lielām silēm čekas mūdža, Šlesera, ieliktnīšus: Magoni un Maķīsu un nepagarinātu darba attiecības ar tā ieliktnīti, Ozolu. Latviskās partijas sen būtu atcēlušas Kremļa pasūtīto PL “0” variantu. Nespēju iedomāties, ka latviskas partijas celtu ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, tā vairojot mūsu enerģētisko atkarību un tirgotu OIK atļaujas noziedznieku firmām. Kura latviska partija par brīvu, vai sviestmaizi, atdotu Krievijas FSB firmām simtus miljonus vērtus valsts uzņēmumus? Tās taču nevarētu būt latviskas partijas, kas atdeva ienaidniekam Abreni, vai latviešiem svētā piemiņas dienā liktu žogu ap Brīvības pieminekli. Man tie nelietīgie latviešu vārda valkātāji ir tādi pat “latvieši”, kā Gapoņenka, vai Ai Jobeness, tikai, uzdodoties par latviešiem, daudz bīstamāki.
  Kāds sakars Šķēlei ar nolādēto prokremlisko izdzimteņu rīkoto Neostaļinisko valsts apvērsumu, kuru novērsa Olšteina Sirdapziņas sešinieks? Ja Šķēle arī ir sazadzies, tad viņa nodarītais ļaunums ir simtiem reižu mazāks, nekā no čekas viķirāna Godmaņa sabotāžas un desmitiem reižu mazāk, nekā no Savicka apteksnes, čekistu publiski piesmietā alkatīgā pamuļķa Dombrovska.
  Čekas viķirānes Freibergas āža kāja atri izlīda, bet ko tādu pastrādāja Levits, ka pret to Antonijas ielas namam vairs nebija iebildumu?
  Ir tāds teiciens: “Cilvēks savā mūžā uzcēlis divdesmit tiltu, bet visi to vienalga atcerēsies tikai kā puikiņu cienītāju”. Levita dalība LC ir tas rubikons.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 15.03.2022. 09.01

  Vai tik Jūs pats neesat no Gapoņenko utt…. domubiedriem. … Jūs, kā tie “kaunīgie” putinisti, tieši savu atbalstu nevienam nepaužat. .. Jūs tāpat neatbildējāt par atbalstu ES un NATO. … Jūs tāpat norādījāt, ka par “latviskajām” partijām nebalsojāt (tām, kuras bija par latviešu valodu). … Jūs arī pamatoti norādījāt uz visādām blēdībām Latvijas politikā, tās saistot ar tā sauktajām “latviskajām” partijām. … Jūs “nepamanījāt” SASKAŅAS līdzbalsojumus “oligarhu” PROJEKTOS … … blēdības Rīgā… … Tas Jūsu vēstījums sakrīt ar KREMĻA propagandu… “Latvija – neizdevusies valsts” . ..visi slikti – nebalsojiet… … Arī pasniegšanas “stils”, lietotie aizskarošie vārdi līdzīgi, bet tas viss latviešu valodā. … lai “skalotu smadzenes” tieši latviešiem !!! … …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 15.03.2022. 16.28

  Atkārtošu speciāli tiem, kam demence ir izraisījusi nopietnus atmiņas traucējumus: “Igaunija un Lietuva arī bez čekas viķirānēm tika uzņemtas ES un NATO.” Kam ar apjēgšanu grūtības, mēģināšu izvērstāk. Ne pateicoties, bet par spīti čekas viķirānei Freibergai, Latvija tika uzņemta ES un NATO, jo pie kaimiņiem par to gādāja patrioti. Tātad, no kura čekista sūdainā daikta tika izzīsts, ka esmu pret Latvijas dalību civilizētās pasaules organizācijās?
  Es balsoju par latvisko NA, pret prokremlisko kleptokrātiju un sodomiju pārstāvošām: Vienotību, tās kroplām indīgām atvasēm: A/Par un JKP un to mūdžu sugas un saprāta brāļiem, Saskaņu.
  Es protams redzēju visas iepriekšējās RD vadības nelietības un tieši tāpēc uzskatu, ka Ušakovs ar Ameriku nav pelnījuši maigāku sodu, kā saldais Stabiņu pārītis, Staķis – Ķirsis.
  Es neesmu pret vēlēšanām, esmu tikai pret to, lai čekas algoto propagandonu, kas apsēduši tā saucamos sabiedriskos MIL, nozombētie latvietīši joprojām mēģinātu ar grābekļu kātiem sašķaidīt sev pieres kaulus, jo jau tikai ar vienu OIK būtu pietiekami, lai visus tā beneficiārus un to bandu līdzdalībniekus noēstu anaerobās baktērijas, saražojot Latvijas tautsaimniecībai tik ļoti vajadzīgo metānu. Mans pasniegšanas stils ir tāds, lai tas būtu saprotamāks arī krievus mīlošo zagļu un sodomītu fanātiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  not mii > Sskaisle 10.03.2022. 20.20

  nu netēlo skaislīt neadekvāto un atbildi – par ko ukraiņiem labāk cīnīties – par jaceņukiem vai tiem otrajiem? Cita starpā vari pašausmināties par tiem algotņiem , kas ies likt savas galvas par levitiem, kankariņiem, un kas tur vēl tiem latviešiem ir padomā., jo faktiski viņi jau būs tālēs zilajās.

  0
  -4
  Atbildēt

  2

  Andris Vītols > not mii 10.03.2022. 22.03

  Kur katrs būs – to tagad nezinu. … Bet Jums jau tagad laiks pamest Latviju, ja ir tāds naids pret Latviju un tās PREZIDENTU. …

  +5
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 10.03.2022. 22.12

  Vai tu,Andri,liksies mierā. Atradies izrīkotājs,kam ko mīlēt un kur doties!!
  Ar ko tu labāks ar not mii?
  Izlasi,ko la.lv raksta par OECD ziņojumu par Latviju – atkal esam visās pēdējās vietās.
  Un tu te māksies virsū,lai prezi mīlam – vells par stenderi, Andri, mūs izdrāž plikus – lielākie nabagi ES un OECD un tu gribēsi,lai mēs mīlam savus varotājus- nu Andri! Ja lamāšos ,mani izspers laukā,bet derētu. Būtībā – aizstāvot vainīgos,tu atbalsti noziegumus. Viss

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 11.03.2022. 05.52

  Tos, kuri dara, cenšās kaut ko paveikt, kad citi liek šķēršļus – tos apsaukā … … Lasīju, ka Jūs arī cenšaties savākt parakstus…, lai panāktu uzlabojumus… mājas apsaimniekošanā, samazinātu visiem tos … izdevumus. … Un vai tad neatrodas tādi “not-mii”, kuriem visi slikti…, kuriem pie “kājas” Jūsu pūles. … Kad savāksiet tos parakstus, tad sapratīsiet. … (vajag īpašnieku parakstus, nevis radu vai īrnieku). … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > not mii 10.03.2022. 22.15

  Not mii, pats netēlo viszinīti, ukraiņi necīnās par prezidentu ,kā krievi par putinu.
  Ukraiņi cīnās par sevi, par savu zemi.
  Bet viss, man nāk miegs ,eju gulēt. Ej tu arī, nevis dauzies apkārt

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: