Kādēļ Putins izvēlējās sagraut Krieviju? 4

Komentāri (4)

murrey 09.03.2022. 21.51

[visticamākā versija šķiet tieši spīdoši izplānota specdienestu operācija. (…). Krieviem izlemjot par labu iebrukumam, amerikāņi bija uzvarējuši Krieviju bez neviena šāviena.]
[Tādējādi Putins pašreiz ir jāuztur pie dzīvības kaut mākslīgi, un jāļauj Krievijai piedzīvot totāls sabrukums ]
Tieši RU propagandas naratīvs – tā bija ASV, kas vainojama pie ši kara… Autoram vajadzēja padomāt, ko viņš sludina.

0
-1
Atbildēt

1

  Krisjanis Papins > murrey 10.03.2022. 13.26

  Autors ir padomājis, ko viņš sludina. Turklāt, nevis sludina, bet vairāk cenšas analizēt. Proti, mana pozīcija ir “vēsturiskais patiesīgums”. Kamēr Tramps bija prezidents, NordStrīm2 būvniecība bija apturēta. Kad Baidens kļuva par prezidentu, celtniecība atjaunojās tieši inaugurācijas dienā. Sākotnēji Baidens ar Ukrainu vispār nesarunājās, bet bija vairākas tikšanās ar Kremli. Zelenskis burtiski ārdījās, bet amīši ar viņu netikās, šķiet, pat pa telefonu nerunāja. Laikam, ka ar krieviem vienoties nesanāca, un nācās meklēt citu risinājumu. Un tas, ka Zelenskis solīja moskaļiem atomieročus pie sevis glabāt — nu tas ir gluži nesens fakts! Secinājumus variet paši izdarīt. Sankcijas Krieviju nevis atmetīs atpakaļ pa 25, turklāt pēc tam laiks Krievijā ies nevis uz priekšu, bet uz atpakaļu, jo bez modernajām tehnooģijām sabrukums turpināsies. Japāna jau oficiāli runā par Kuriļiem, Ķīna grib savu Primorsku utml.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Krisjanis Papins 10.03.2022. 16.45

  Visi atjaunos savu teritoriālo integritāti, tikai Latvijai tagad uz Freibergas, Pabrika un Kalvīša ienaidniekam uzdāvināto Abreni, nav vairāk tiesību, kā Ēģiptei, vai Albānijai.
  Kamēr Tramps bija prezidents, bija atcelts Putina melnās makakas, Obamas, naftas embargo pret ASV firmām un naftas cenas nokritās līdz kritiskām krievu agresoriem. Kad ģem-parķija pēc savu kremļa saimnieku lekāliem bija nozagusi prezidenta vēlēšanas, Baidens naftas embargo atjaunoja un cenas gada laikā pieauga trīskārt, dodot iespēju Putinam sarīkot jaunu karu.
  Baidens noteikti ir Ukrainas iznīcināšanu, jo tur ir viņa “Kaščeja adata” un tikai pateicoties tam, ka Kongress nav 100% viņa, Obamas, Klintonu, Pelosi, Sorosa, Brīna, Zukerberga un citu ienaidnieku kabatā, ASV ir spiestas kaut nedaudz atbalstīt Ukrainu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 09.03.2022. 16.47

Tā kā fašistisko izdzimteņu Krievija iebrukumu Ukrainā nav atzinusi par karu, tad Ukrainai savukārt pret sagūstītiem krieviem nav jāpiemēro nekādas kara apstākļiem paredzētās konvencijas un tad ar tiem, kopā ar jau kritušiem, var piepildīt tukšās ogļu šahtas, lai ražo biogāzi, kamēr tikai kauli paliek. Nevainīgo nav arī starp varmācīgi rekrutētiem, jo arī tiem bija iespēja aiznest ukraiņiem savu komandieru un popu galvas, vai aizgādāt kaujas tehniku.

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: