Karš un žurnālistika par karu* 2

Komentāri (2)

QAnon 08.03.2022. 15.02

“Lai noliegtu neatkarīgas valsts un brīvu mediju priekšrocības, ir izdevīgi vairot neuzticēšanos neatkarīgiem sabiedriskajiem medijiem”
————–
Es nu gan, baidoties no meļa slavas, neatļautos LR1 nosaukt par sabiedrisko, turklāt neatkarīgo, mediju, kad tur ir totāla Antonijas ielas nama cenzūra, kad normālu cilvēku vietā par ekspertiem tiek aicināti atklāti latviešu valsts ienaidnieki: Jurkāns, Kreituse, Rublovskis un līdzīga substance, kad bargās krievenes vīrelis, sodomīta atvase, Liniņš, ar putām uz lūpām aizstāv krievu necilvēku, WWII noziegumu mantinieku, privilēģijas pašā pilsētas centrā 9. maijā rīkot cilvēka cieņas aizskarošas cūciskas dzīres un slavēt visdrausmīgāko noziegumu cilvēces vēsturē un tā autoru civiliedzīvotāju masu slepkavības, sadismu, marodierismu un vecenīšu izvarošanu. Kad par karu Ukrainā nevaicā ukraiņiem, kā piemēram kara dalībniekam, analītiķim, prezidenta padomniekam Arestovičam, vai ukraiņu kara žurnālistam un analītiķim, Butusovam, bet no kloākas izvilktam krievu militāristam, Goškam Rajevam, kas ukraiņus mīl, līdzīgi, kā Ļoņka Kalniņš, vai Vovka Putins

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.03.2022. 12.06

24.02. skatījos LTV1 ziņas, ārkārtas raidījumus un jutos ļoti pateicīga, jo , manuprāt, tie bija profesionāli sagatavoti. Tika sniegta aktuālā informācija no Ukrainas, uzsverot, kuras ziņas jau ir drošticamas, kuru ticamiba vēl jāpārbauda.
Studijā tika aicināti dažādi “eksperti”,tai skaitā bēdīgi slavenā saskaņiete Ločemele, Bet viņai tika dota iespēja paust viedokli, Mani tas šokēja, bet bija/ir labi, ka zinu Ločemeles –
krievietes attieksmi no viņas pašas, nevis atstāsta.
Pārslēdzu uz tv3 un tur bija parastā programma, slēdzu atpakaļ uz LTV1

Bet – kad 25.02. atkal ieslēdzu LTV1 ziņu speciālzialidumu un viens no autoriem bija melis Iļja Kozins – kopš tā laika LTV1 vairs neskatos. Ir BBC, ir RTL, ZDF, WDR, ir CNN. Nu neskatīšos, kā sabiedrisko mediju melis melīgi stāsta par karu Jo meļi nestāsta patiesību.

Šo faktu Anda Rožkalne ignorē, tāpēc dabūja amatu, ka labi zin, ko rakstīt un par ko paklusēt.

Untas nav tālu no kremļa mediju politikas. Nu nav.

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: