Kad princese sāk kakāt 14

Komentāri (14)

Silvi 06.03.2022. 12.40

cepuri nost Vitālija Manska priekšā! Paldies par filmām, darbu, skatījumu, interviju

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 04.03.2022. 10.35

Kā es redzu un saprotu situāciju. Ja Tukiša būtu uz urrā sagaidījusi sorosisti Braunu – radio mātes amatā, tad nekādus pārkāpumus KNAB saskatījis nebūtu, bet tā kā Tukiša turējās pretī Braunai – tad iedarbinātas citas sviras – represīvo pakalpojumu , neevis korupcijas apkarošanas , sniedzējs -KNAB.

Skatījos rigatv24 raidījumu – Možvillo un Voika. Možvillo lamā knab, ka tas vienkārši izpildīja koalīcijas pasūtījumu no trases nocelt Kaimiņa partiju un lamāja , ka knab irr vienkārši manipulācijas ierocis premjera rokās, kamēr Voika, kurai knab par interešu konfliktu !!!! uzlika maksimāli mazāko iespējamo sodu, Knabu slavēja katra teikuma beigās – kā okupācijas laikā – Lai dzīvo ļeņins

Nu tādi patrioti, tā drāžam uz valsts galu.

Katram kurš pirks elektro auto valsts piemaksās 2- 4 000 eur, bet – pilsoņiem, lai viņi tiktu pie interneta, vispār pie datoriem, pie viedtelefoniem – piemaksās ar pātagu un nabadzību.
Ja reiz valsts digitalizējas – kā tai digitalizācijai tiks līdzi nabagi un uz nabadzibas robežas dzīvojošie? Pandēmijas laikā bibliotēkas bija slegtas, valsts un pašvadības iestādes slēgtas, apsaimniekotāji reaģēja tikai uz udens noplūdes izsaukumiem.
Godīgi sakot – ej pie putina, tur tava īstā vieta Andri!

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/knab-soda-radio-valdes-locekli-tukisu-par-ligumu-ar-dzivesbiedram-daleji-piederosu-uznemumu.a446283/

+1
-4
Atbildēt

0

Bolero_10 03.03.2022. 17.48

Urga 03.03.2022. 09.52
V.Manski uzskatu par ļoti drosmīgu cilvēku. Arī mūsu A.Hermani kā viedokļu līderi.
======
Ļoti ļoti piekrītu!!! Pie tam, A.H. tāda pat nostāja bija arī pēc Krimas aneksijas 2014.gadā, kamēr Busulis un “Prāta vētra” turpināja koncertēt Krievijā, jo nevajagot jaukt politiku ar kultūru.

Par Krievijā dzīvojošajiem – katru, kas piedalās protestos pret karu Ukrainā, gribas saukt par varoni, jo neviens nav pasargāts no varas represijām, cietsirdīgām represijām. Pie mums var lamāt un zākāties par valsti, cik tik jaudas, pareizi vai nepareizi – nav svarīgi.

+4
0
Atbildēt

1

  Bolero_10 > Bolero_10 03.03.2022. 18.09

  Dozhdj nu jau kādu stundu rāda “Gulbju ezeru”. Ironiski un daiļrunīgi. Skumji.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

jurists 03.03.2022. 12.24

Izcila intervija. Paldies. Taču, vai visa civilizētā pasaule neredzēja/izlikās neredzam, kas notiek Krievijā? Tikās un klanījās krievu cara priekšā. Interesanta ir vēl viena intervija, kur tiek intervēts Putina labs paziņa – krievu miljardieris Pugačovs, kas izsaka savu versiju par Putina tālāko likteni.
https://www.youtube.com/watch?v=yyDOFf8hgWU

+8
0
Atbildēt

1

  QAnon > jurists 03.03.2022. 12.55

  Pilnīgi piekrītu. Latvija arī visus gadus ir provocējusi Krieviju uz vardarbību, atstājot valstī pāri par 100 000 krievu militāristu ģimeņu, apdāvinot nelegālos imigrantus ar dzīvokļiem, valsts mantu desmitiem miljardu apmērā izdalot bandītiem, čekistiem un komuņagām, pieņemot Pilsonības likuma “0” variantu, turpinot segredāciju izglītībā, izrādot neiedomājamu iecietību pret WWII noziegumu mantinieku ālēšanos 9. maijā Karātavu laukumā un visā pilsētā, apkarojot Latvijas patriotus, ministru un drošības iestāžu vadītāju amatos saliekot Kremļa akceptētos kandidātus, nozīmīgus valsts uzņēmumus uzdāvinot, vai atdodot par sviestmaizi Krievijas FSB firmām, fanātiski sargājot čekas maisus, dalot UA Putina atsūtītiem krievu bandītiem un čekistiem utt.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Urga 03.03.2022. 09.52

V.Manski uzskatu par ļoti drosmīgu cilvēku. Arī mūsu A.Hermani kā viedokļu līderi. Paldies!
Par Doždj, tā ir kabeļoperatoru izvēle – TET visu šo laiku skatos, vēl šorīt.
Par kultūru un liekulību.
“LTV1 V.Kairišs ļoti aizsvilās par tēmu hokejs. Vēlos tikai jautāt, vai viņš nezināja par šo: “Kā iepriekš ziņots, izrāde Dailes teātrī tapa sadarbībā ar Krievijas laikmetīgās mākslas atbalsta un attīstības fondu “Teritorija”, kā arī piedaloties fondiem “M-ART” un “Blavatņik Family Foundation”. Divi no šiem fondiem saistīti ar Krievijas uzņēmējiem Mihailu Prohorovu un Romānu Abramoviču.
ASV abus par oligarhiem uzskatītos 2018. gadā iekļāva tā dēvētajā “Putina sarakstā”, kurā tika ietverti ap 200 Kremlim pietuvināto politiķu un elites pārstāvju. Tiesa, abi uzņēmēji patlaban nav ietverti nevienā no sankciju sarakstiem, ko, reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainā, Rietumu pasaule noteikusi ar Putina režīmu saistītiem politiķiem un uzņēmējiem.
Kā liecina publiski pieejamā informācija, fonds “M.Art” atbalsta krievu laikmetīgās kultūras projektus ārvalstīs. Šis fonds dibināts ar “Modern Artlife Foundation” atbalstu, kuru, kā vēsta Krievijas mediji, dibinājis Abramovičs.
Savukārt fonda “Teritorija” ģenerālpartneris ir Mihaila Prohorova fonds. Tāpat starp “Teritorijas” partneriem minēts Maskavas pilsētas kultūras departaments, kas atbild par valsts kultūrpolitikas īstenošanu, kā arī “Teritorijas” partneris ir Krievijas Federācijas prezidenta vienotais grantu operators – Prezidenta grantu fonds. (Delfi).”
Neatkārtošos ar savu jautājumu pa festivālu Rīga Jūrmala.
Vai sabiedrība tika informēta par superdāgiem festivāliem un izrādēm un to, kā tie top?
Mums priekšā būs grūti laiki. Vai mēs esam gatavi runāt par kultūru un naudu, vienreiz arī izvērtēt 100gadi? Un, vai mēs pratīsim savilkt jostas, tas tagad būs nepieciešams, jo treknie gadi ir garām.

+7
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 03.03.2022. 16.41

  Kāpēc atkal tāda liekulība?

  Pirms 2 nedēļām visi svinēja komunistu laiku zvaigznes Zālītes jubileju. Kuri iebilda – tie bija kremļa cūkas.

  Bet – katrs pats var youtube.com atrast intervijas ar Christa Wolf – ebreju izcelsmes VDR literatūras zvaigzni. Viņa sadarbojās ar Stasi utt. Un intervijās viņa to skaidro – kas no šīs kolaborācijas bija karjeras dēļ, kas pārliecības dēļ un kas piespiedu kārtā.

  Ko mūsu kolaboracionisti – cik čekas kalpi – radošā inteliģence cilvēciskas sarunas vietā ,rupji sakot neuzdirsa cilvēkiem nosaucot tos par stulbeņiem un lumpeņiem?

  Hermanis uztaisīja izrādi par tantēm,kas skrēja stukačot čekai, bet par dzejniekuem,kuri tautai rakstīja cēlas dzejas,bet čekai ziņojumus par līdzcilvēkiem, lai tad baudītu čekistu pagādātās privilēģijas – par to gan Hermanis runāt un rakstīt nav saņēmies. Kā dzejniece Zālīte lielījās,kā čekisti viņai
  koferus nesājuši. Kamēr nostukačotie literāti pie vārda pat netika.

  Cik Latvijā čekistu bērni , paši čekisti ir amatos?
  Kas tad tos putina oligarhus te ielaida un apbalvoja ? Tā tantiņa stukače,jeb tie smalkie kungi un dāmas,kuri arī tagad nevar vien nociesties kā vien izpatikt varai, kā,kādu ielikt cietumā un nomočīt…

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  AinarsTreijs > Sskaisle 04.03.2022. 07.09

  Latvijā nenotika attīrīšanās.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 03.03.2022. 07.23

Kinorežisors Vitālijs Manskis redzēja vairāk un saprata vairāk. … … V.Manska prognozes par notikumu attīstību izrādījās pareizas. … … Vajadzētu ieklausīties Vitālija Manska teiktajā, ja arī šobrīd ne visam piekrītat. … …

+10
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Andris Vītols 03.03.2022. 22.30

  Pašam prāta nav ,tad klausies

  Ko tādu,ko mēs nezinājām, Manskis stāsta? Ka varas elite nezin,kas notiek sabiedrībā pa vertikāli uz leju? Vai Latvijā un citur pasaulē tā nav?

  Jaunās Vienotības Ķirsis no Latvijas ĀM katru gadu saņēma 20 000 eur ,par konsultācijām ārlietu jautājumos. Kāpēc neviens medijs, tai skaitā IR , neintervē ārlietu ekspertu Ķirsi?
  Kāpēc kārtējais imigrants no Krievijas māca, ko un kā Latvijas valstij darīt? Un vesels bars vaļēju muti IR lasītāju sajūsminās, o jaa mūs pamācīja,ooo, cik labi.

  Paši sevi noniecina un pazemina.

  Satori.lv krieviete Olga Procevska apgalvo,ka visi latvieši ir nacisti,jo visus krievus uzskata par putinistiem. Manskis izrunājas smalkāk,bet ideja līdzīga – sliktais putins un labie krievi. Sliktie latvieši,kuri to nesaprot,cik labi krievi.

  Un vēl – ir 2 bijušās psrs republikas kurās PSRS ir beidzies – Igaunija un Lietuva. 3. ir Ukraina,bet karš šo procesu apturēja.
  Proti- tikai šajās republikās ir notikusi lustrācija. Atčekošanās. Visur citur, ieskaitot Latviju, turpinās čekistu vara.

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 04.03.2022. 05.19

  Es to šausmīgo naida propagandu par Ukrainu redzēju, bet nevarēju pieņemt, ka krievu apziņa tiek izmainīta, lai viņi ar visu savu būtību attaisnotu LIELU karu… (nevis ”tikai” iepriekš ieņemto teritoriju pievienošanu Krievijai). … …
  … Tāda naida propaganda notiek arī Latvijā, bet pamatā LATVIEŠU valodā, lai izmainītu latviešu apziņu. … Ar politisku mērķi izvērsta… ļauna Latvijas valsts un prezidenta nomelnošanas KAMPAŅA.. NEPLP un citi ”uzraugi” neņem vērā sociālo mediju REĀLO IETEKMI, to, ka informācija ir ierocis. …Vai tad ”vārda brīvības” vārdā jāaizstāv organizētas MELU un NAIDA kampaņas, to finansētāji, radītāji, izplatītāji ??? …
  … … Tagad NEPLP ”aizslēdzis” tos TV kanālus, kur putinisti ņirgājās par Ukrainu un tās politiķiem… un plusiņu ielicis sev Ivars Āboliņš. … Nezinu ko dara NEPLP, lai mazinātu naida runu un viltus ziņu izplatību latviešu valodā (vietējos TV, dažādos portālos utt.). … Nedara neko ???
  …. Tie E.Levita, M.Zālītes, K.Kariņa, Pavļuta utt. apņirdzēji, izsmējēji, apmelotāji paši jau vairs nesaprot, ka viņu rīcību diktē viņu izmainītā apziņa. … Pašiem to neapzinoties, viņi kļuvuši par putinistu ”noderīgajiem idiotiem” vai pat atbalstītājiem. …

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 04.03.2022. 09.25

  Varu atkārtoties – kamēr Latvijā korumpanti nesēdēs cietumos , Latvijas valstij nav nākotnes. Mēs esam visstraujāk izmirstošā nācija pasaulē. Un var cilvēkus apklusināt, kā to tā pati Krievija dara, bet fakti paliek fakti

  Nez kas tad notika – Daugavpilī , slēdza vienīgo latviešu vidusskolu?

  Nu patriot Andri, pastāsti , ko šī valsts ir darījusi, lai samazinātu mirstību. Kā es izlasīju Latvijas medijos – par novēršamo nāvju nenormāli augsto statistiku Latvijā, ziņoja ES iestādes, mūsu politiķi tik cēla algas un dalīja ordeņus.

  Tā kā – maniem apgalvojumiem ir faktiskais pamats, taviem – emocionāls vērtējums.

  Es neklausos, neskatos doždj , bet ko raksta , ko sludina krievvalodīgie ir vērts Andrīt izlasīt

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 04.03.2022. 12.43

  Levita dalība LC bija noziegums pret latviešu valsti un tautu, uz kuru nevar būt attiecināms noilgums.
  Par pastāvīgu atbalstu ASV marksistu, korumpantu un sodomītu partijai, kura vairāk 100 gadus ir kremļa kalpībā, kopš WWI, kad Vilsons ievilka ASV karā, lai piespiestu Vāciju noslēgt Brestas miera līgumu un tā tiktu izglābts Absolūtais ļaunums, Kariņš ir līdzvainīgs visās krievu necilvēku pastrādātās zvērībās. Pēc Pilsoņu kara Absolūtais ļaunums nekavējoties sāka gatavot jaunu drausmīgu karu, bet kopš 1929. gada ģem-parķija Staļina kara mašīnā investēja simtiem miljardu nodokļu maksātāju dolāru, sabūvēja tūkstošus kara rūpnīcu, apgādāja ar izejvielām un tehnoloģijām, bez kā visa krievu dzimtcilvēks, kurš līdz tam ara zemi ar koka arklu, ko vilka viņa bāba, ne tikai Spānijai un Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt. Atgādināšu, ka Staļina – Rūzvelta karš paņēma 1/4 latviešu dzīvības. Klintones sagatavotais un Putina melnās makakas, imigranta no Kenijas, Obamas, noslēgtais restart ar Putinu, pēc kara ar Gruziju, bija carte blanche uzbrukumam Ukrainai. Priekš zemākiem organismiem tas bija ļoti sen, bet es atceros, ka Obama – Baidens brīdināja Ukrainu nepretoties, kad krievi sagrāba Krimu. Pietiks jau….
  Krievu bandīta un čekista, Meļņika, rokaspuiša Zatļera grupējuma ministra amatā iebīdītā Pavļuta noziedznieku firmām notirgotās OIK atļaujas jau ir izvilkušas no patērētāju maciņiem tuvu miljardam, bet viņa Covidmarodierisms valsts budžetu ir paputinājis krietni vairāk, turklāt viņa apzinātā “neprasme” ir paņēmusi simtiem cilvēku dzīvības.
  Ko Zālīte, Zālīte, tas ir gebels…

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: