Putina karš 7

Komentāri (7)

vvilums 04.03.2022. 06.41

Ko sēj to pļausi, -bet tā kā viņš pārliecināts ,ka tiks paradīzē, tad jau diži nepārdzīvo un tik turpina sēt.

0
0
Atbildēt

0

traductrice 03.03.2022. 12.04

Kad tautu iebāž mucā un pa vienīgo atveri sludina melus, es nebrīnos, ka tautu var nozombēt. Taču, kad es noklausījos krievijas pārstāvja ANO uzstāšanos, man uzsprāga smadzenes. Šajā runā nebija pat centienu interpretēt notikumus tā, lai tas izklausītos kaut kripatu ticami… Šī runa tika adresēta pasaulei, kurai atšķirībā no mucā iebāztās tautas ir pieeja citiem resursiem un dokumentētām liecībām. Balsojums, protams, parādīja krievijas patiesos draugus – to ir veseli TRĪS (neskaitot pašu rašu un b/rašu). Bet ne par to… Kā kādam mūslaiku gebelsam var ienākt prātā, ka mūsdienu pasaulē, interneta pasaulē, globālo datu pasaulē informācijas apmaiņa notiek no mutes mutē, kā viduslaikos, kad vēstnesis jāja ar zirgu uz kaimiņvalsti, lai pasludinātu sava vadoņa vēsti. Vienīgais izskaidrojums, ka Krievijas vadoņi, jeb precīzāk – viņu astrālie ķermeņi, jo fiziskie ir nīstajos rietumos, – ir ar savu tautu, tur, tajā mucā.

0
0
Atbildēt

1

  J.Biotops > traductrice 03.03.2022. 12.29

  “Kad tautu iebāž mucā…” – būtu interesanti redzēt, kurš un kad iebāza mucā 140 miljonus lielu tautu.
  Bet ANO pārstāvi Nebendzju nākas aizstāvēt. Nabaga ģiplomat taču zināja, ka Krievijas meli jau 30 gadus tiek uzņemti un pat atbalstīti. Nu atceramies kaut vai nopietno “izmeklēšanu” par Gruzijas karu un pietiekoši redzamo piekrišanu Krimas sagrābšanai. Bet te pēkšņi, ne no šā, ne tā – rusofobiska brēka! Kur palikušas progresīvās cilvēces mieru un progresu aizstāvošās balsis?
  Nez, vai Obamam, Merkelei, Sarkozī, visai ANO elitei un Eiropas miera baložiem tagad sapņos nerādās krievu armijas un gvardes (!) noslepkavotie bērni – ukraiņi, arī krievi (neies taču šķirot) un citi. Baidos ka nē, viņi taču bijuši par mieru un progresu…

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > J.Biotops 03.03.2022. 13.49

  pilnīgi piekrītu – krievs iebruka , lai slepkavotu bērnus, vēl cnn rādīja arī vienu duņķu ar pārsistu galvu. Cita mērķa krievam nav – tikai slepkavot bērnus – to rāda gan bbc, gan cnn, gan visi pārējie ko nu tet+ rāda – tiem tad arī ticu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.Biotops 03.03.2022. 09.23

Nekāda “Puķina kara” nav, ir Krievijas – Ukrainas vai vienkāršāk: krievu – ukraiņu karš. Par krievu – japāņu karu nesakām “Nikolaja karš”, arī Pētera, Ivana vai Staļina kari nav dzirdēti.
Ir karš, ko valsts elite ar mazliet dilstošu popularitāti uzsākusi, skaidri apzinoties savas tautas viedokli un pamatoti paredzot jau fiksēto vadoņa reitinga pieaugumu. Šoreiz krieviem neveicas tik labi kā Gruzijas un pirmajā Ukrainas karā, tāpēc reitinga pieaugums nav tik straujš, kā cerēts.
Ja divās pirmajās dienās Krievijā daži godājami pilsoņi tiešām protestēja PRET AGRESIJU, tad visi sekojošie protesti, tikpat mazskaitlīgi, vairs nav pret agresiju, bet ir – pret NEVEIKSMĪGU karu. Neveiksminiekus tauta nemīl, neveiksmīgus vadoņus var pat nomanīt, kā to izdarīja ar Nikolaju Romānovu un Mihailu Gorbačovu. Ko pēc tādiem ieceļ vietā – zinām.
Tepat blakus Manska un Rajeva (ne gluži tīrasiņu latvieša) intervijās varam skaidrā latviešu valodā izlasīt, kas ar ko karo un kas karu atbalsta.

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.Biotops 03.03.2022. 13.59

  Gudrs jau esi,bet nu iedomīgs

  0
  0
  Atbildēt

  0

not mii 03.03.2022. 08.07

visos saitos komentēšana aizliegta, bet ir’sā nolasījušies kaut kādi čekistu necilvēki ? – ļauj komentēt, tad uzmeklē, iedod vdd, lai noslāna, salauž kājas , uzliek 2ooo€ sodu.? Dzīvosim, redzēsim, jācer , daudz melnās sotņas upuru nebūs. Ziedonis gan bija kūdītājs – viņa rindas – pat pele pīkst, kad to min. Lai nu latviešiem izdotos saglabāt to veselīgo genofonu – ir uz ko tiekties – piem, Dīvāns, Godmans, visas laimdotas un kalnietes.

0
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: