Kas notiek slimnīcās? 2

Komentāri (2)

QAnon 10.02.2022. 22.07

Slimnīcu un visas medicīnas nozares galvenā problēma ir, kūtrās testēšanas dēļ, līdz akūtam stāvoklim novestie Covid pacienti, lai tikai Kariņš, Pavļuts un Juhņēviča ar lepnumu varētu raportēt par jaunu upuru skaitu. Tas nav tikai Latvijā. Ja vēl mēnešiem atpakaļ varoņpilsētas Saigonas 13 miljoniem iedzīvotāju tika taisīti testi, lai laicīgi atklātu inficētos un tos varētu izolēt vai ārstēt un tiktu apturēta pandēmija, tad ASV marksistu, korumpantu un sodomītu partijas valdība tikai šogad beidzot pieņēma lēmumu par 500 miljoniem testu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.02.2022. 19.29

Godīgi sakot, es esmu kā apstulbusi – ar covid inficēto skaits ir uzkāpis debesīs, Trojanskis apgalvo, ka mirušo skaits arī attiecīgi augs, bet valdiba pēkšņi ziņo, ka visādi ierobežojumi tikšot atcleti.
IR nesen publicēja speciālistes apgalvojumus, ka coivd saēd smadzenes un citas cilvēka orgānu sistēmas un pēkšņi – izrādās , ka tomēr nekā ….
Ja es noticu nra.lv rakstītajam –
https://neatkariga.nra.lv/komentari/elita-veidemane/371748-vispirms-pavlutam-un-golubevai-jarealize-bizness-tad-beigsies-kovidsertifikati
vēl nav atcelti tikai tāpēc, ka Golubeva un Pavļuts no A/PAR bizness jāsakārto.

Es tiešām jūtos kā prātā sajukušā pasaulē, kur vienīgais glābiņš ir skaitīt lūgšanas

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: