Cilvēks no dienesta 12

Komentāri (12)

A.Zagorskis 11.02.2022. 10.47

Pirms pāris gadiem uzdevu jautājumu savam draugam, kurš iekšlietu ministrijā ir pavadījis visu savu mūžu un kalpojis Latvijas valstij godīgi un patriotiski – kā mums Latvijā ir ar jaunajiem kadriem policijā?
Viņš atbildēja – sūdīgi.
Vēl viņš papildināja, – ja Krievija iebruktu Latvijā, daudzi iekšlietu ministrijas darbinieki bez sirdsapziņas pārmetumiem pārietu pretējā pusē.
Tāda ir mūsu neērtā realitāte.

+5
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > A.Zagorskis 11.02.2022. 10.56

  40% Latvijas iedzīvotāju ir krievvalodīgie. No kuriem Putins un Krievija ir labie un Latvija sliktā .
  Kad bija vēlēšanas, tad taču ziņoja mediji, ka Latvijas krievi – Krievijas pilsoņi visvairāk balsojuši par Putinu.

  Bet mediji arī ziņo, ka šai saeimai, kura dienas laiski pavada pa gultām tas ir pie kājas.

  Ka uz pārrunām deputāti izsauca nēģeri Džonu Stīlu, lai uzzinātu, ka konkrēti viņu latviešu lietotais vārds nēģeris pazemo un liek justies diskriminētam.
  Lūk, mūsu saeima – visuvarenā – glābs pasaules nēģerus un pametīs zem krievu tankiem latviešus –

  un kas vainīgs? Putins un latviešu fašisti. Citu variantu vienkārši nav. Nu nav.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > A.Zagorskis 11.02.2022. 11.03

  un vēl – kas mani uztrauc, bet kā saka – aiz nekā darīt uztrauc

  tātad – policiju Latvijā veiksmīgi likvidēja, ta vietā viena debīla reklāma pēc otras.
  Ceļu satiksmes upuru skaita ziņā esam pirmajā vietā Eiropā un laikam pasaulē arī pa pirmajām vietam grozamies

  Tagad patrioti NA ir nolēmusi likvidēt citus ierēdņus, kuri realizēja valsts uzraudzības funkcijas – prot i – mežsargus. Turpmāk, jau tā mazkontrolētos un tāpēc prettiesiski izcirstos mežus un nekontrolētās medības , tagad vispār paliks bez uzraudzības. Ņemot vērā, ka – nu vells – puse vai vairāk par pusi no Latvijas mežiem pieder ārzemju investoriem …
  Tas jautājums paliek atklāts – kam vajadzīgs obligātais dienests Latvijā? Ko tie cilvēki sargās? Politiķu un investoru īpašumus? Oligarhu mieru?

  Jā ,valsts tie esam mēs un kaut kas ar mums ir nenormāli greizi aizgājis un nav ne vismazākās pazīmes , ka kaut kas varētu mainīties uz labo pusi.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

not mii 11.02.2022. 08.04

rakstu pat nelasīju – vai noziedzīga režīma drošības dienestā var strādāt godīgs cilvēks? Varbūt tad , kad pūcei aste ziedēs?

+1
-4
Atbildēt

1

  Sskaisle > not mii 11.02.2022. 08.56

  ko šodien nozīmē vārds godīgs? Tas ir vecvārds, atavisms, tas ir kaut kas , kas īstenībā vienkārši vairs neeskistē.
  Kāpēc lai visi citi būtu negodīgi un viens Zviedris no SAB un viens Straume no knab būtu godīgi?

  not mii – iedzer kafiju un atmosties īstenībā

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.02.2022. 19.52

Lūk, noskatījos filmu Nevienlīdzības zeme , ko uzņēmusi vācu WDR , kurā apgalvots, ka viena globāla korporācija -Black Crowne pārvalda tik lielus finanšus līdzekļus pasaulē, kā ASV, AK un VĀCIJAS valstu budžeti kopā ņemti. Nu cik miljardi tieši tas ir es nezinu, protams. Bet kā tai filmā teica diktors, ka praksē tas nozīmē, ka patiesā vara pasaulē jau vairs nepieder nacionālām valstīm , bet globālām korporācijām. Ko savukārt, es tālāk tulkoju, ka tās par naudu viegli nopirks politiķus, ja vajadzēs – pašus vēlētājus utt.

Visam , ko tai filmā stāstīja un rādīja, man bija ļoti viegli noticēt, jo tas izskaidro, kāpēc Latvijā, konkrētāk Rīgā ir tik nenormāli liels skaits tukšu māju. Nu kaut vai Daugavmalā esošā jaunceltne , kur nu jau nezinu – vai drīz nebūs 10 gadi, kopš to uzcēla. Vai Filozofu rezidence, kura arī nu jau vairākus gadus nodota lietošanā , bet tā stāv tukša, vai Zilonu torņi.

Vai kāpēc Latvijā viens no zemes lielajiem īpašniekiem ir Jordānijas pilsonis.

Ko tai filmā teica- ka valstu valdības patiesībā vairs nenosaku šo valstu politiku. To nosaka lielās globālās korporācijas.

Kad mediji ziņoja , ka FB ietekmējis brexit , nu es neticēju, domāju – pārspīlē. Bet jā – pasaulē ir jauna kārtība, jauni kungi un tā klusi un soli pa solim

0
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > Sskaisle 10.02.2022. 20.12

  fakts, ka globālās kompānijas valda pār pasauli izskaidro arī faktu, kāpēc Latvijā pilnās burās cauri valdības gaiteņiem drāžas projekti par vēja parku būvniecību , kas nozīmē, ka globālie investori ieguldīs, piedirsīs mūsu dabu un savāks peļņu, bet mēs kārtējo reizi, kā jau parasti – maksāsim bargāk un vairāk . Valstis, kā Dānija vai Zviedrija, kur jau ir daudz vēja parku , tai skaitā jauno un moderno jūras vēja parku, taču tāpat cieš no globālās enerģētikas krīzes. Nav jāsaka vēja enerģijai nē, bet ir jāsniedz pirmkārt, godīga patiesa informācija cilvēkiem , ka vēja parki ir investoru , nevis Latvijas cilvēku interesēs.

  Tas ir nožēlojami un drausmīgi, bet ja tādas vecas demokrātijas kā Vācija tādiem procesiem nespēj turēties pretī, ko varam gribēt nabagi mēs ar mūsu alkatību un rijību un nodevību , vārdu sakot – ar mūsu čekistaino pagātni un šodienu ?

  Ja IR uzaicinātu uz intervijām speciālistus, kuri spētu par šiem globālajiem procesiem runāt atklāti un godīgi – būtu vērtīgi

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  not mii > Sskaisle 11.02.2022. 07.51

  FB neietekmēja Brexit – cilvēki jau nav stulbi – viņiem to gan grib iepotēt, ka influencere ar milzu lūpām var pacelt pārdošanas apjomus. Un tu tam tici , Skaislīt? Protams, Gūtenberga mašīnai nenoliedzama ietekme uz komunikāciju. Ar irbulīti arī nesasmelsi tik daudz kā ar karoti.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 11.02.2022. 08.53

  nu bija gan raksti – neatceros, kur tieši , kā FB nodeva brexit polittehnologiem informāciju par lietotājiem. Nu apmēram , kā par mani būtu info, ka es kreņķējos par bērnu tiesībām,vai patiesībā bērnu beztiesiskumu Latvijā un tāpēc es tiktu barota ikdienā ar informāciju par visu slikto, kas ar bērniem notiek Latvijā.
  Ka ir arī labā puse – ka ir bāreņi, kuri par spīti visam ir ieguvuši izglītību, darbu, paši veido savu dzīvi – netiktu informēta vispār. Ka saeima beidzot vismaz sāka izskatīt likumus, kas ierobežo Latvijas bērnu tirdzniecību uz ASV, jo ASV nav gatava sniegt informāciju Latvijas valsts iestādēm par adoptēto bērnu likteņiem Amerikā. Bet tie likteņi ir dažādi un daži ir pilnīgā neziņas tumsā.

  Esi ievērojis, kāda informācija parādās tavā datorā, kad tu kaut ko sāc meklēt ?

  Un pavēro, ko un kā raksta mūsu pašu mediji, ko noklusē vispār.

  Es nevaru un nevaru beigt sašust par to, ka ltv1 turpina strādāt žurnālists melis.

  DER SPIEGEL bija skandāls ar nopelniem – t.i. dažādiem apbalvojumiem bagātu žurnālistu, par kuru atklājās, ka viņš savus sižetus- informāciju par bēgļiem, par valsts iestāžu darbu utt. bija safarbicējis , t.i. – izdomājis – to žurnālistu vispirms atlaida no darba, visiem lasītājiem 10×10 atvainojās , ka lūk, tāds “misēklis” , bet mēs viņu vairs nepublicējam un tur kāda tiesāšanās tika uzsākta, bet kā beidzās tā visa afēra neatceros.

  Bet nu salīdzini, kas notiek ar meļiem Vācijā, kad viņu meli tiek atklāti un kas Latvijā .

  Jūti atšķirību?

  Tagad Nordstream 2 – cik daudz un ko tu par to zini? Tas nav ne Vācijas , ne Krievijas īpašums – tās caurules, tās pieder investoru grupai , kura būs tā, kas noteiks Vācijai un Krievijai, ko ar to darīt vai nedarīt. Bet ko mums stāsta un rāda? Ka Baltijas valstu vadītāji Vācijai lūdz paturēt aktuālu brīdinājumu, ka Vācija apturēs Nordstream 2 darbību , ja Krievija uzbruks Ukrainai, bet jautājums – vai Vācija vispār var apturēt tā darbību? Vai Vācijas valsts ir spējīga pieņemt lēmumus neatkarīgi no varenākiem un ietekmīgākiem globāliem koncerniem?

  Tā kā , es piekrītu tiem apgalvojumiem, ka patiesā vara ir to rokās, kuru rokās ir mediji. Tāpēc Latvijā neatkarīgu mediju nav. Sabiedriskos medijus kontrolē politķi, bet privāto mediju saimniekus var atšifrēt lasot un vērtējot informāciju

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  not mii > Sskaisle 11.02.2022. 08.00

  Ziloņkaula – eboni – tornis aizķēra ? – irsa jau varēja pavaicāt Vairai, ko šī domā par to, es gan nelasītu – priekš kam man tas – viņa jau no vareno šlakas.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 11.02.2022. 09.08

  nu Vairai es arī neuzticos, tā muldēšana par vienlīdzību, kas iestāsies, ja legalizēs geju laulības vienkārši manās acīs Vairu pazemo līdz čekistu propagandas līmenim.
  Patiesā vienlīdzība būs tad, kad nabagu mazbērniem būs vienādas izglītības , vispār dzīves starta iespējas ar Vairas mazbērniem. Bet tās iespējas nevis izlīdzinās, bet tieši otrādi – attalinās …
  Lūk.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.02.2022. 19.42

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/kapec-eiropai-atskiriba-no-asv-nav-ietekmes-krize-starp-krieviju-un-ukrainu.a442026/ – lūk, izlasīju šo rakstu un paliku nesaprašanā – visi mediji bija pilni ar info , cik nenormāli slikts ir Tramps, un ka viņa ievēlēšanu veicināja kremļa iejaukšanās ASV prezidenta vēlēšanās un pēkšņi – bāc- apgalvojums , ka ASV ekonomika arī Trampa laikā ir tikai stabilizejusies un uzlabojusies.
Es taču noticēju, ka Tramps ir slikts un tagad?

Un ja Krievija iejaucas jeb precīzāk sakot, nosaka politiskos proces gandrīz visā pasaulē, vai teiksim tā – visur , kur tai ir intereses, kāpēc, lai Krievija nekoordinētu politiku Latvijā?

Ir pērkami politiķi, ir nepmierināta tauta, ir divkopienu valsts ar 40% krievvalodīgo , ir atsvešināšana! no kultūras, no nacionālās kopības – nu domāju, ka Krievijai par Latviju – tās fašistiem galva nesāp.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: