Par vēsturi un jūtām 2

Komentāri (2)

Sskaisle 04.02.2022. 11.18

20.gada vasarā biju Zilupē, nošokejos, ka tur pieminekļi bija tikai sarkanarmiešiem. Latvijā!!!
Tagad – decembrī lasīju, ka Liepājas pusē Kapsēdē atklāts piemineklis sarkanarmiešiem un ka to organizējusi EP deputāte no Latvijas – Tatjana Ždanoka, kamēr mūsu Sandra drukā grāmatas sentimentalām tantītēm.

Nu tam ir sekas, jā – Latvijas russifikācija turpinās uz urrā.

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 04.02.2022. 10.43

Man ir klaji noraidoša attieksme pret šo grāmatu idejisku apsvērumu dēļ- proti – Sandra Kalniete no JV ir ievēlēta Eiroparalamneta par deputāti un viņai būtu jādod savs ieguldījums Latvijas cilvēkos nevis kā rakstniecei, bet kā poliliķei.

Būtu tikai godīgi to pateikt skaidri un gaiši .
Lūk, klausos un ne pirmo, bet kārtējo interviju ar Robertu Zīli. Viņš nav nevienu grāmatu par to kā jūtas par to vai šito uzrakstījis, toties viņš sabiedrību Latvijā ir nodrošinājis ar ļoti svarīgu informāciju par to, kas notiek Eiropā , pasaulē.
Sandru Kalnieti iepriekšejā sasaukumā iecēla Lauksaimniecības komisijā, tā vietā, lai atbalstītu Latvijas zemniekus , viņa glāba Ukrainu un Krimu. Arī to es uzskatu par negodīgu un netaisnīgu politiķa rīcību.
https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-liela-intervija-eiropas-parlamenta-viceprezidents-ro.a154940/

Roberts Zīle ir VIENĪGAIS !!!! – kurš
mums sabiedrībai izstāsta visu patiesību par vēja enerģijas parku attīstību Latvijā, ka tas ir prasts skandināvu naudas lobijs, ka līdzīgi , kā skandināvu bankas no Latvijas izved mūsu naudu, tā arī vēju enerģijas parki elektroenerģijas cenas nepazeminās , vidi sagandēs un mūsu naudu aizvedīs.

Lai Sandrai Kalnietei labi klājas, bet manā vērtējumā nav godīgi , ka mēs te spriežam par viņas rakstnieces darbību, nevis par viņas kā politiķes darbu.

+1
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: