Pulvera muca 3

Komentāri (3)

J.Biotops 03.02.2022. 08.09

Rīta ziņa – Šolcs sacenšas ar Makronu, kurš pirmais tiks uz Maskavu nolūgties Puķinu. Makrons jau nez cik reižu bijis, vienmēr saņēmis pelnīto, vācu sociķim arī gribas savu tiesu pazemojuma. Dabūs abi.
Voblacis savu panācis spoži, ne pie Brežņeva, ne Staļina tādas plūsmas neveidojās. Tagad Eiropas līderi līdzīgi senākiem tramvaja taloniem – kamēr neesi kompostrēts Kremlī, skaities nederīgs.

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.Biotops 03.02.2022. 11.41

  nu bet vai nav nožēlojami, ka vienīgais , ko mēs spējam ir ironizēt un smilkstēt?
  starp citu – biotop, es visu laiku kreņķējos , ka no atveseļošanās naudas būsi saņēmis miljonus, lai audzētu vēl vairāk indīgos rapšus – jā es nojaušu , ko teiksi, bet goda vārds – piepildās mani ļaunie paredzējumi – izvarota zeme bez cilvēkiem ,ar rapšu laukiem un novecojušiem vēja parkiem, kuru radītā nauda aizplūst uz ārzemēm kā jau viss
  nu uzraksti, ka tā nav

  0
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > Sskaisle 07.02.2022. 18.17

  piekrītu par ironizēšanu un smilkstēšanu – tas latviešu garā. BET – cita starpā – katrā eksperimentā ir placebo grupa – tie būtu – kariņi, godmaņi, vairas un solvitas? Cik jāmaksā, lai tiktu placebo grupā – tas valsts noslēpums? Un to glabā skaistules spriņģes kompaška vai tikai vdd?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: