Augošie skaitļi 6

Komentāri (6)

J.šveiks 28.01.2022. 04.52

Sen te nebiju ienācis , bet taka maksāju pāri 74 eiro par gadu , , pa retam te paskatos ko rakstiet , sākums bija iepriecinošs … bet tagad jau dzelte piesitusies …, protams , ir dilemma , būt , vai nebūt!

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 28.01.2022. 04.49

Varbūt Jums ir plāns … nekautrējieties , klājiet vaļā…

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 28.01.2022. 04.48

… skaitļi augs un ko mums tagad iet ielās und bļaujot mest akmeņus uz valdības ēkas logiem?

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 28.01.2022. 04.47

Dakteri arī slimo … bet vai tad slikti ja ir darbs? Daudz ļaužu ir bez tā … tiem nav ..tress?… domāju , ka ir un vēl lielāks … ar ko norēķināties par kom maksājumiem , ar ko pabarot bērnus? utt

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 28.01.2022. 12.04

  nu šveik, neies krastā. Tu domā, ka samaksāji un viss notiks pēc Tava prāta,bet redz, ka tā nav

  Piemēram, pirms kāda laika biju pie viena daktera. Un es savus analīžu rezultātus gandrīz kā kara ordeņus uz galda uzliku. Ka redz , cik slikti un nu glābiet, jo naudu es samaksāju. Un tas dakteris sāk izprašņāt mani par dienas režīmu, cikos ceļos, cikos, guļos, ko daru, kāda fiziskā noslodze. ko ēdu utt. Nu es drusku piemeloju, drusku kredītā kaut ko saku, bet arī atzīstos, ka jā – no saldumiem atteikties nespēju un ka slinkums vingrot arī ir utt. Un tad tas dr, kuram es tādu naudu samaksāju , man saka, to, ko jau 101 x esmu lasījusi un dizrdējusi – ka jāuzņemas pašam atbildība. Vai es pareizi ēdu, pietiekami kustos, problēmas risinu jeb tikai atlieku un staigāju ar tām kā karstu kartupeli utt. Un tikai pašās vizītes beigās patieca, ka lai palietoju šitās tabletītes, bet ar nosacījumu – nu ko jau es rakstīju

  Un ir godīgi jāatzīst , šveik – ka mēs esam postpadomju sabiedrība, arī es. Mes gaidam , ka iedzersim tabletīti un būsim veseli un ja tā tabletīte nedod veselību – tad vainīgi ir ārsti.
  Protams, arī ārsti kļūdās u pat seksuāli uzmācās, bet tomēr …

  Tā kā , man arī IR daudz , kas nepatīk – nu dziedātāja ar vārdu Būu – nē, to es nespēju, nu nē

  bet – kādi ir varianti ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 28.01.2022. 12.11

  un vēl – ievēro, ko raksta IR komentētāji – ka vajag drošības polciciju, lai aizbāž mutes neapmeirinātajiem, ka es esmu ar novirzēm un tādiem ir jāklusē nevis jāraksta utt. T.i. – pavēro, cik mēs kā sabiedrība esam kategoriski un gatavi viens otru kā saka sacirst un aprakt. Tā nav? Palasi taču komentārus citos portālos.

  Lūk, izlasīju virsrakstus BBC, noklausījos vai piens ir vai nav kaitīgs un tad aizskrēju uz spiegel.de un tur šodienas lapā pusdienlaikā apmēram katrs 4.-5. raksts ir par holokaustu . Viens – jo pats ebrejs, ja to rakstītu vācietis, viņš būtu antisemīts, raksta, ka viņaprāt tie raksti un runas par holokaustu ir nevajadzīgi , jo dzīvē katrs pats var redzēt ir vai nav tas antisemītisms un tā gatavība slepkavot vai nav.

  Bet ne par ebrejiem, bet – par to, ka Vācijā par nacismu kā noziegumu turpina rakstīt, diskutēt, radīt par to mākslu , bet kā ir Latvijā?

  Mums čekisti metaforās izsakoties saprecas ar sorosistiem un dragā kā ar džipu pa aizsargājamām kāpām.

  Tā nav? Es kaut ko nepariezi uzrakstīju? Ko tieši?
  Astram pieminekli atklāja, Astras mocītāji ir notiesāti vai tomēr ir amatos, ir valsts drošibas struktūrās un lielo pensiju saņemšanās?
  Nu šveik? Kā ir – saņemies, uzraksti

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: