«Jūtu kolēģu aizmuguri»

3

Komentāri (3)

Sskaisle 20.01.2022. 12.17

Statiskai un aptaujām neuzticos un tomēr, kā citādi, lai es uzzinātu , cik cilvēku Latvijā klausās raidījumus latgaļu izloksnēs? Un kāpēc nav radio raidījumi veltīti sutiem suitu izloksnē, malēniešiem malēniešu izloksnē, ventiņ valodā utt. ? Kāpēc , manuprāt, šovinistiskā veidā tiek izcelts viens Latgales novads un tajā runātās izloksnes.
Lūk, uz šo es gribētu tādu saturīgu pilnvērtīgu atbildi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.01.2022. 12.02

Kas man LR1 nepatīk un kas, manuprāt, ir kļūda.
Piemēram, A. Tomsons uz klausītāja jautājumu, kapēc ir tik vienveidīgi izvēlēti sarunu partneri ( raidījums bija par ST lēmumu, ka Satversme paredzot, ka sieviete var būt vīrietis un viņai pienākas tēva pabalsts) atbildēja, ka uz sarunām netikšot aicināti nepatiesību un viltus ziņu paudēji. Un tāda atbilde mani šokēja, jo nr1- iznāk, ka A.Tomsons uzņemas vissziņa lomu, kas ir, kas nav viltus ziņa,
nr2 – žurnālists uzspiež !!! viedokli, ka netradicionālas ģimenes ir patiesa informācija, bet tradicionālo ģimeņu pārstāvji izplata viltus ziņas. Nu tas ir čekistu stils , nevis laba žurnālistika.
LR tā arī nenonorganizēja nevienu!!! raidījumu, kur godprātīgi un taisnīgi būtu pārstāvēti dažādi sabiedrībā esoši viedokļi. Manuprāt, ar šādu rīcību A.T. nevis uzlaboja , bet tieši otrādi – samazināja ticamību radio objektivitātei.
Arī A.Brauna izteicās, ka iestājas par netradicionālām ģimenēm, jo citādi mēs esot tāda vecišķa , atpalikusi sabiedrība. Nu Brauna tā var domāt, es viņai neliedzu, bet sava viedokļa prioritēšana, citu nelaišana vispār pie izteikšanās , lūk, tas ir patiesais iemesls, kāpēc esam vecišķa, čekistaina sabiedrība.

Māciet, izglītojiet, audziniet sabiedrību ,sniedzot objektīvu informāciju un esot par paraugu tolerancei, vēlmei saprast , kāpēc ir tāds nezinātnisks viedoklis un būt gataviem šādus viedokļus atspēkot ar patieso informāciju.
Tagad savu neziņu, neprasmes pārvariet izmantojot savu privilēģiju attiecībā pret klausītāja bezspēcību

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 20.01.2022. 11.50

Būs jau otrais mēnesis, kad TV ieslēdzu tikai, lai noskatītos Midsammeras slepkavības, kamēr LR 1 un LR 3 es klausos regulāri un tātad , priekš manis tas ir to vērts.

+2
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam