Piparkūku vīriņš kliedz

9

Komentāri (9)

Finegans 03.12.2021. 22.05

Piparkūku! – viņš kliedz.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.12.2021. 20.18

Lūk, šovakar t.i. 02.12. jebkurš var noskatīties LTV1 PANORĀMU.
Tiek ziņots, ka KNAB uzsāks pārbaudi par ekspresstestu iepirkuma procedūras pareizību. Bet pilnīgi neviens vārds netiek pateikts par to, ka Aizsardzības ministrijas rīkotajā konkursā uzvarēja Krievijas pilsoņa š.g pavasarī dibināta firma

Vai situācijā, kad mums stāsta 24/7 – nonstopā- ka Krievija ir mūsu drauds numur1 – ir normāli, ka AIZSARDZĪBAS MINISTRIJAS konkursos uzvar ienaidnieka valsts uzņēmēji?
Un ka sabiedriskie mediji tādus faktus noklusē ?

tpu tu negantība – smird pēc sēra , ka deguns jāspiež ciet ….

https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/364813-kovidtesta-nodokli-iekases-ari-sogad-pavasari-dibinata-firma

+2
-3
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 05.12.2021. 11.33

  Gan jau,ka mīnusotāji būs pamanījuši privātajos medijos publicēto info, par jaunajiem pieminekļiem padomju okupantiem Latvijā- sak ,lai neaizmirstam un protam godāt karavīrus,kuri mūs šāva un varoja un nodrošināja okupantu palikšanu Latvijā. Latviešus,kurus uzreiz nenošāva – šie brašie vīri sūtīja nomiršanai uz Sibīriju … nu nav te jāuzskaita visi okupācijas armijas varoņdarbi
  Un par pašu latviešu nespēju aizstāvēt savu karavīru – leģionāru puemiņu.

  Ļaujot tiem pašiem čekistiem viņus sludināt pasaulē par fašistiem…

  Tik gļēvi esam
  ….tik nožēlojami…..čekistu pārvaldīti

  Pie tam …žurnāla varonis kairišs radīja filmu Melānija – estetizētu ciešanu stāstu un tikai…. nu ko – tūlīt būs mātes piens – cits gabals ,par kuru paraudāt un saldi paciest …kaut kāda analīze,sarunas, vērtējumi ,secinājumi, vēstures mācību formulēšana – pasarg dies… ka tik nabagi nesāk trakot…

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.12.2021. 09.30

ES – fon der Leidenai būtu nevis jāmudina Latvijai kļūt par ērtu ceļu migrantiem uz ES bagātajām labklājības valstīm,bet jāsāk ar to.ka nosoda migrantu agresiju, nosoda migrantus par bērnu izmantošanu šai iebrukumā. Kādi ES piksoņi var kļūt migranti, ja viņiembērni ir ierocis?

Zivs pūst no galvas. Irākā jau sen vairs nav kara un atšķirībā noLatvijas tur bērnus netur karcerī un pusbadā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.12.2021. 09.25

Otrdien 30.11. tv3 zi ņoja par ebreju slaktiņa Rīgā purms 80 gadiem piemiņas pasākumiem. Man bija omulīgs vakars pie TV, bet tai brīdī ,kad iztēlojos cilvēku šaušanu, man visa omulība pazuda. Iededzu svecīti,lai kā ķīnieši saka, vismaz tā cīnītos pret tumsu.

Lūk, noskatos tv3 ziņas, bet sporta ziņas neskatos. Pārslēdzu uz ltv1 šodienas jautājumu,bet tur kārtējā muldēšana pa tukšo, slēdzu uz ltv7. Man ļoti patika Gaišā piemiņā, gribu kaut ko tikpat nevainīgu.

Bet…esmu šokā- tur rāda situāciju komēdinu par/ar nacistiem. Bāc – tikko privātais tv3 ziņoja par nacistu noziegumiem un te sabiedriskais medijs nacistu noziegumu upuru puemiņas dienā raida komēdiju- ak šie mazie draiskie
nacistiņu stulbenīši…nu cik komiski viņi ir…. zeme atveries – nu kurš šito izdomāja – tieši šajā dienā sākt sab.medijos demobstrēt tieši šādu komēdiju

Apmēram purms 10 gadiem, 14.jūnijā deportāciju piemiņas dienā gāju no rītauz darbu un ap Brīvības pieminekli, Raiņa bulv dzirdu sarkanarmijas uzvaras maršus – 14.jūnijā!!!! Vai esam jau okupēti? Vai Latvijā ienācis krievu karaspēks? Zvanu uz rpp un saku,ka tāda situācija, cilvēki nes ziedus pie pieminekļa,lai pieminētu upurus,bet kāds līdzcilvēks kādā dzīvoklī Raiņa bulv . šo piemiņas dienu nolēmis “atšķaidīt” ar sarkanarmijas uzvaras maršiem. Dariet taču kaut ko. Un rpp darīja, pēc nepilnas stundas tā zaimojošā mūzika apklusa.

Bet izskatās,ka ebreju ciešanu zaimojošais seriāls – ielikts ltv7 programmā “par godu” atceres dienai gan netiks ne atcelts un pat ne komentēts. Lai takš fašistiem un žīdu šāvējiem latviešiem tiek…

Nu nevar tādam sabiedriskajam medijam uzticēties, nu nevar. Un pašvaldības policija te nelīdzēs, bet nolādētie politiķi līdzēt negribēs ….

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.12.2021. 09.10

Es noskatījos un noklausījos visus taidījumus par mediju problēmu Latvijā.

Domburs ir atguvus manu uzticību. Viņam nav viegli.

Sigita Roķe saka un patiesību saka,ka sabiedrības uzticības iznīcināšana sabiedriskajiem medijiem ir hibrīdkara viena no galvenajām sastāvdaļām.

Un ,manuprāt, Latvijā vissteidzamākajā kārtā ir jāmaina sabiedrisko mediju vadība. Un nevis redakcionālā patiesība, neatkarība ir prioritāte, bet gan ziņu objektivitāte, nepartejiskums , ticamība ir galvenais,kā var atgūt vienu no valsts stabilitātes pamatiem.

Nedomāju,ka a/ par ideologi Ltv jānomaina ar zzs, vai na vai tās pašas korumpētās jaunās vienotības cilvēkiem. Nē !!!, sabiedriskajos medijos ir jābūt no partijām neatkarīgiem žurnālistiem.

Un te problēma ir tas,ka saeima pati ir kremļa varas ietekmē. Jo tā jau ir saeima,kura pieņēma likumu par sabiedriskajiem medijiem,kuri garantē 100% politiķu ietekmi.

Ja nākamajās vēlēšanās ,kas ir ticami, pie varas nāks oligarhu partijas, nu tad sabiedriskie mediji tiks piebeigti pavisam un galīgi. Un attiecīgi – uz neredzēšanos brīvā neatkarīgā Latvija…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 02.12.2021. 08.28

Esmu nenormāli grūtā situācijā.
NA uzskatu par alktīgu un nodevīgu partiju, ja es būtu jauna, es noteikti cīnītos pret viņiem no rīta līdz vakaram.

Par tādu pašu nodevēju, atklāti cinisku, alkatīgu latgaļu šovinistu un valsts vienotības šķēlēju es uzskatu kairišu viesturu.

Bet ir viens bet- abos gadījumos es nevaru lietot vārdu – absolūts.
Jo savu reizi katram ir arī sava taisnība.

Un man tagad ir jāizdzīvo starp šīm dažādajām taisnībām un patiesībām un vēlams saglabājot veselo saprātu. Tas ir grūti ,ļoti

+1
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 02.12.2021. 08.59

  Lūk,par 101 % es piekrītu tam,ka Latvijā sabiedriskie mediji ir neuzticamu, sagrozītu vai noklusētu ziņu avots.
  Jo īpaši LTV1 un LTV7.
  Latvijas radio ir Klasika LR3, ir citi dziļi,gudri, izglītojoši raidījumi, ir diskusiju raidījumi. Bet LTV ir vienkārši katastrofa.

  Nu atgādināšu kaut vai situāciju ar Atmodas -!čekistu Atmodas Inkēnu – kad citos- privātos ziņu portālos parādījās informācija par viņa iesaisti 5 milj shēmā, sabiedriskie mediji par to klusēja!!!! Kaut gan tieši sabiedriskajiem medijiem vajadzēja par to ziņot.
  Par 101% piekrītu tam,ka programmu veidošanu LTV uzticot sorosa fonda un satori aktīvistei ,kā arī A/Par biedrenei Rudušai, sabiedriskais TV ir kļuvis par A/Par ideoloģijas ruporu. Tas,ko biedre ruduša smalki dēvē par sabiedrības briedināšanu pārmaiņām, es dēvēju par varmācīgu, demokrātijai neatbilstošu viena ideoloģiska virziena – liberāli kleptokrātiskas, melu ideoloģijas slydināšanu, kas vērsta uz sabiedrības kā sociāla viendabīguma iznīcināšanu.

  Ltv1 ziņas,t.sk. rīta ziņas neklausos, arī Šodienas jautājumu vairs neklausos,jo ir absurdi tērēt savu laiku klajiem meliem.

  Kultūras raidījumi LTV 1 praktiski nav. Ir viens zviedzošs devas raidījums,kur uz 3-5 min kāds kuļturščiks tiek izjautāts un tas viss.
  Tiek rīkoti krāšņi kultūras notikumu apbalvošanas pasākumi,par kuriem zināms,kurus pieredzējuši vien paši kuļturščiki. Konkrētāka un totālāka sabiedrības atsvešināšana no valsts, no kultūras nav iespējama.

  Ja atver LTV programmu – tad tur rāda jau 5x rādītus seriālus. Jaunas- vēl nerādītas ir tikai filmas par homoseksuāļiem, par transpersonām. Sabiedrības briedināšanai,ka visi pavisam drīz kļūsim vienādi – būsim bez dzimuma, bez naudas, bez latviešu valodas, bez savas valsts galu galā.

  Samanta Tīna xajā gadā notērēja no LTV budžeta apmēram 200 000 eur. Lai piedalītos geju un transpersonu parādes šovā Eirovīzijā. Pat tur Latvija palika pēdējā vietā, bet – var būt vēl sliktāk – nākamgad būs tieši tas pats. Mums rādīs dārgas un retas jaunfilmas par seks.minoritātēm un eirošovam tērēs simtus tūkstošus,kamēr kultūras raidījumiem tērēs eirocentus,lai radītu iespaidu,ka kultūrā viss notiek.

  Nu es pat nerunāju par to,ka izrādās LTV mierīgi var tērēt nodokļu maksātāju naudu dārgiem juristiem – līdz šim par vienu tiesvedību – 70 000 eiro vien ,lai pierādītu savas tiesības iznīcināt sabiedrisko televīziju kā vienu no valsts stabilitātes garantiem.

  Es uzskatu,ka sabiedriskajos medijos rokās ir sadevušies čekisti un a/ par – sorosisti= satoristi un uzticību šiem medijiem ir iznīcinājuši.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 02.12.2021. 08.18

Vienkārši LTV žurnālistei sižetā cilvēktiesību aizstāvju organizācija bija jāparāda patiesā gaismā, -kā vieni no Lukašenko uzbrukuma sabiedrotajiem, un vāvuļošana varētu izpalikt.

+3
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam