LŽA: par politiskā spiediena nepieļaujamību pret medijiem 4

Komentāri (4)

BardainaisSigne 25.11.2021. 17.56

Kā citādi sabiedrība var panākt ,lai sabiedriskais medijs sniegtu daudzmaz objektīvu atspoguļojumu notikumiem pasaulē?

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > BardainaisSigne 29.11.2021. 17.08

  Tikai veidojot pašaizsardzības vienības, kā krietnie amerikāņi KKK pēc 1865. gada.

  0
  0
  Atbildēt

  0

ozolina_inese 25.11.2021. 14.41

Pēdējās nedēļās LTV un LR1 sižeti par notiekošo uz Baltkrievijas robežas rada sajūtu, ka tos pasūtijis kremlis vai minska. Tiek nosodīti poļu robežsargi un žēloti robežpārkāpēji, tiek uzspiesta vainas sajūta, ka es nepiedāvāju šiem cilvēkiem savu māju. Sabiedriskie mēdiji pārtiek no manu nodokļu naudas un man ir tiesības pauzt sašutumu par manipulatīvu notikumu izklāstu. Ja gribēšu klausīties šādas žēlabas par poļu robežsargu skarbu darbību aizstāvot savu Dzimteni, man ir iespēja atrast kādu kremļa mēdiju. Par Kozinu biju labākās domās, kļūdijos!

+3
0
Atbildēt

0

Urga 25.11.2021. 12.13

Liekas tas bija A.Ūdres sižets no Baltkrievijas robežas, kas noslēdzās ar Putina runas fragmentu. Kaut kādai izpratnei taču vajadzētu būt par agresijas izraisītājiem un tiem, kam ar to jātiek galā – bet iznāca kaut kā otrādi.
Par pasūtījumiem – vienmēr izbrīna fakts, ka sabiedriskā TV aptaujas pasūta tikai vienai firmai – SKDS. Kāpēc? A.Kaktiņa komentāri prevalē, jo citu pētījumu jau nav.
Jau ilgstoši aktuāls ir jautājums par Koncertzāles celtniecību. Žurnāliste G.Gaidamāviča veidoja veselu Kultūršoka sēriju par to. Zinot, ka vietas izvēlē ieinteresēts kāds no oligarhiem, izbrīnīja ļoti vienpusējā ekspertu izvēle.
P.S. Šorīt radio klausījos šo LŽA valdes paziņojumu, varbūt kļūdos, vai to nelasīja I.Kozins? Ja tā, diezgan agresīvi un visai uzbrūkoši.

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam