«Iekšā bija tērauds» 7

Komentāri (7)

Sskaisle 29.11.2021. 21.19

Un vēl. Cik truli un prasti mēs kļūstam.

Nomira Andra Neiburga. Visur tik stāsta, cik kautrīga bijusi,bet cik labs cilvēks. Par viņas vietu latviešu literatūrā – praktiski nekas. Galvenais sabarot sabiedrību ar nelaiķes privātās dzīves pikantērijām.

Vai filma par brāļiem Žagariem. Cik mīļi brāļi, bet kāda loma Latvijas kultūrā bija A.Ž. – klusums, ne vārda. Galvenais parādīt kā A ved zābakus J. Nu priekš kam? Sabiedriskie mediji izkonkurē dzelteno presi?
Tagad par Cilinski. Skatos to filmu un domāju – nē nu slēgšu prom. Nu negribu es ne par brūtēm, ne grabuļiem dzirdēt. Nu stāstiet par viņu kā par aktieri, kā režisoru. Bet nē….nākošajā dienā atveru fb- tur inteliģences grandāmas spriež, cik laba filma par Cilinski bijusi. Kas bija labi? Ka šo izģērba pliku, ielīda viņa apakšbiksēs un tās izpurināja?

Uz kurieni virzās mūsu valsts, mūsu sabiedrība? Vai elementāra cieņa pret mirušajiem nemaz nav? Nu ja ļoti niez- lai dzeltenā prese darbojas, bet ja visi mediji kļūst vienādi dzelteni un visas slavenības sāk līdzīgi kā Petraviču vērtēt pēc miesām un gultas stāstiem?

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 29.11.2021. 21.09

Līdzjūtība aizgājēja tuviniekiem.
Neko nezinu un ,manuprāt, man arī nav jāzin par Maizīti kā privātpersonu. Man nebūtu vispār jādomā par valsts drošību, bet…
lūk, Latvijas mediji – kasjauns.lv ,bet arī citos -ziņo,ka valsts Aizsardzības ministrijas rīkotajā iepirkumu konkursā uzvar, un kārtējo reizi , Krievijas pilsonim piederoša firma.

Tikko klausos par NATO utt. un vienlaicīgi – Latvija ir iztirgota Krievijai, putina draugi,radi ,domubiedri Latvijā apgroza miljardus un pelna miljonus un regulāri ir vid nodokļu parādniekos…

Klausījos LR1 raidījumu Krustpunkti – m.jansones sarunu ar I.Ziemeli. m.jansone ar tādu nicinājumu vērsās pret sabiedrisko mediju kritiķiem- katrs tagad iedomājies,ka var izteikt viedokli.
Bet ja sabiedriskie mediji mums nesniedz pilnvērtīgu informāciju? Tad tā vispār ir demokrātija,ja mediji nepilda savu uzdevumu un noraida jebkādu kritiku?

Es tiešām nebrīnīšos,ja vienā brīdī pilnīgā klusumā plkst6 no rīta lr1 atskanēs – govorit moskva.

Es negribu zināt valsts noslēpumus, vispār sensitīvu info – to man nevajag. Bet paskaidrojiet,kāpēc katru dienu mums ziņo ,cik ļauna ir Krievija un Putins, un vienlaicīgi – pat AM ir to čakls sadarbības partneris

Es nezinu,bet man ir slikta nojauta …

0
-2
Atbildēt

1

  Vija Dzelme > Sskaisle 30.11.2021. 09.24

  Jūs kādreiz varētu paklusēt un neklaigātu par lietām, par kurām maz saprašanas! Cilvēkam var būt savs viedoklis, bet to derētu paust inteliģentākā veidā!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Vija Dzelme 30.11.2021. 13.50

  Nu Vijas kundze, varbūt, ka vērts pašai ?

  Varbūt tieši tāda aitu klusēšana ir viens no iemesliem , ka visos rāditājos esam pēdējā vietā. Varbūt, ka ja mazāk būtu klusējošu viju un vairāk brēcošu skaišļu – mēs visi dzīvotu labāk ne tikai zagļi, korumpanti un augstāiie ierēdņi?

  1940. g . visi klusējosie urrāptrioti valsti atdeva Staļina krievijai par zvirbuļa bezdienu, varbūt nevajag atkārtoties?

  Kas attiecas uz inteliģentākiem veidiem – man negribētos jūs apbēdināt, labi lai paliek
  … galu galā – neliegšu taču jums tā domāt, kā jūs domājiet – uz sevi spogulī paskatieties un tad mani māciet

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 30.11.2021. 16.22

  1940. g . visi “klusējosie urrāptrioti” valsti atdeva Staļina krievijai, tieši tāpat, kā to izdarīja Igaunijas, Lietuvas un Besarābijas urrāpatrioti, tomēr pateicoties izcilā Latvijas dēla, Ulmaņa, ģēnijam, tā laika godmaņi, freibergas, šleseri, zatleri, dombrovski, pabriki, bordāni un līdzīgie tevis atbalstītie ienaidnieki, kuru arī tad Saeimā bija kā slimam sunim blusu, to neatdeva vēl gadus 4-5 ātrāk, kas deva iespēju latviešu nācijai saglabāties.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 28.11.2021. 22.36

Visu cieņu šim vīram!

+4
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Finegans 29.11.2021. 20.48

  Tas vīrs bija piebāzts ar pavisam citu substanci. Tagad atliek tikai minēt, čeka zaudējusi savu uzticamu kurmi, vai drošības pēc no tā atbrīvojās, līdzīgi kā no desmitiem krievu ģenerāļu un “diplomātu”

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: