Uzbrukums robežai 5

Komentāri (5)

not mii 19.11.2021. 19.03

zviedru karalis atvainojās beigtajiem latviešiem – https://apnews.com/article/f06cd23729b816d2689293e6c473f612 – par šo nosūtīšanu uz gulagiem. Jācer, ka belarusu tarakāns tik lēti netiks cauri, Cilvēki grib tikt , nu kā Vīķe, pie labākas dzīves, bet šos uzmet uz dzeloņdrātim?

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 16.11.2021. 17.43

Merkele gandrīz stundu pļāpājusi ar Lukašenku (nevis ar poļiem vai lietuviešiem). Tātad baķka savu panācis – ar viņu sāk runāt. Sen nekas tāds nebija noticis.
Pusdienlaikā rezultāts sasniegts -vienam robežsargam ielauzts galvaskauss. Uzbrucēji vicina plakātus par cilvēktiesībām.
Vakarā DW apraksta, ka Lukašenka uzdevis Merkelei apspriest situāciju ar EU kolēģiem un tad gaidīšot atskaiti.
Uzbrūkošie pārsvarā esot Irākas kurdi – vai Vācija jau aizmirsusi Kurdu strādnieku(!) partijas varoņdarbus?

+1
0
Atbildēt

0

Finegans 11.11.2021. 19.49

Tarakāns nāk virsū Eiropai kā Žanis Magonei.
Labi atceros, ka pagāšgad, pēc vēlēšanām Baltkrievijā skanēja aicinājumi demonstrantiem “neprovocēt” varu, neprovocēt miličus, neprovocēt netrafarētos vīrus ar stekiem, kas dauzīja miermīlīgos demonstrantus un vilka tos uz cietumiem, neprovocēt bandītus, kas iznīcina valsti…
Šodien pa rādio no kādas mūsu ministres atkal dzirdēju šo pašu tēzi- “neprovocēt” “bēgļus”, neprovocēt Baltkrievijas robežsargus… Cik simptomātiski un nožēlojami.
Varbūt tad likvidējam robežu un robežsardzi un neniekojam līdzekļus?
Tajā pat laikā visas lielās Eiropas un Amerika korporācijas (vai gandrīz visas) vienā angļu mierā turpina tirgoties ar Kremli, kas patiesībā vada šo hibrīdkaru un rausta aiz diedziņiem Tarakānu. ponta pēc Baltkrievijai uzliek smieklīgas sankcijas.
Nauda taču nesmird. Vai ne? Tur taču ir tirgi… kurināmais… izejvielas…
Un cik daudz mūsu pašu bāleliņi strādā uz šīm korporācijām? Domāju, ka ne mazums. bet ko gan mēs varam izdarīt? Mēs esam maz un mazi. Pat nevaram sapotēties. Un līdz pensijai taču jānovelk. Tā nu tas ir.

+6
0
Atbildēt

0

J.Biotops 11.11.2021. 13.12

Reizēm derīgi palasīt dokumentus, uz kuriem atsaucas visdažādāko virzienu tribūni.
Bēgļu konvencijas 31.pants nosaka, ka konvencijā aprakstītās bēgļa tiesības attiecas tikai uz tām personām, kas šķērsojušas robežu TIEŠI no valsts, kurā apdraudēta personas dzīvība vai tiesības. Nav ne mazākā pamata uzskatīt, ka Baltkrievijā apdraudētas ir personas, kuras tur ieradušās pēc savas brīvas griba un izvēles. Ne Lukašenkas, ne Puķina aģenti viņus neķēra un ar varu nekrāva lidmašīnās, paši par savu naudu biļetes pirka. Tātad pie robežas trakojošie dēlieši nekādi bēgļi nav un bēgļu tiesības viņiem nepienākas.
Vēl trakāk – tās pašas konvencijas 2.un 9.panti nepārprotami nosaka bēgļa un valsts, kurā tie iekļuvuši, pienākumus, ne tikai tiesības. Bēglim jāpakļaujas ne tikai valsts likumiem, bet arī rīkojumiem un visiem kārtības uzturēšanas noteikumiem. Robežas aprīkojuma tīša postīšana jau pati par sevi izslēdz robežpārkāpēja (iebrucēja) tiesības kaut ko prasīt no valsts, kurā ielauzies.

+10
0
Atbildēt

0

murrey 11.11.2021. 10.46

[Taču politisks aprēķins nedrīkst likt Latvijas valsts iestādēm atteikt palīdzību pierobežas mežos nosalt sadzītajiem cilvēkiem.]
Man gan labāk patīk tas, ko teica Pabriks – ja ielaidīsim 100, bus 1000, ielaidīsim 1000, būs 10 000 utt. Lai viņi iet atpakaļ uz Ninsku un prasa iespēju lidot atpakaļ. Ja viņi Baltkrievijā ieradušies legāli, viniem vajadzētu būt visas tiesības atstāt valsti.
Pa

+9
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: