Vecomāt, potējies! Gribu uz skolu! 12

Komentāri (12)

QAnon 31.10.2021. 14.15

Nupat neapstrīdama autoritāte, žurnāls Lancet, publicēja pētījumus Brazīlijā, kur atklājās, ka lēts antidepresants Fluvoksamīns samazina ar Covid 19 hospitelizējamo skaitu 1/3, slimo ar komplikācijām par 66%, bet nāves gadījumu par 91%. To varētu izskaidrot, ka antidepresanta lietošanas sekas, pretēji Covidmarodieru sarīkotai Panikas pandēmijas izraisītai depresijai, būtiski uzlabo imūnsistēmu. Fluvoksamīns nav pirmais un vienīgais atklātais līdzeklis cīņai pret Ķīnas vīrusu, bet tos visus cenšas noklusēt. Vairāk kā pirms gada Ņujorkas štata terapeits Zeļenko veiksmīgi saslimušo laicīgai ārstēšanai

0
-3
Atbildēt

1

  not mii > QAnon 01.11.2021. 07.37

  lēts antidepresants f*****? a kur tad vodka?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > not mii 01.11.2021. 09.40

  Alkohols ir depresants, turklāt tas būtīski novājina imūnsistēmu.
  Maza piebilde: Lancet nāca klajā ar ziņojumu, ka vakcinētie pārnēsā infekciju tieši tāpat kā nevakcinētie, tātad tie, kas ar putām uz lūpām, lai piedabūtu visus nošpricēt, apgalvoja pretējo, ir nekompetenti un tiem jāatgriežas pie savām liestēm, jeb ja viņi to darīja apzināti, savas alkatības, vai pildot svešu gribu, dēļ, tad pelnījuši barot tārpus, bet to tuvinieki ir deklasējami un izraidāmi no valsts.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.10.2021. 09.04

visu nakti lasīju indriķi šternu , jaunumus vēl nezinu, bet aizmigu ar informāciju, ka koalīcija pavļuta demisiju neprasīs .
Nu politiķus var saprast – ir jāpieņem budžets, jo kā sapratu no medijiem- visām partijām – es domāju = varas – ir ticis iedalīts, cik tās prasīja. Ministrijas no naudas sprāgs pušu. Daļa sabiedrības kārsies un muks prom, bet maksās visi. Traģēdija samaksāt nodokļus un rēķinus būs tiem pēdējiem.

Savukārt, levits jau sevi sasaistīja ar zvanu no Ņujorkas . Mediji taču publicēja darījuma saturu – levits nekritizē Attīstībai /Par ,bet A/P saeimā balso par levita passiju kucinu.

Jautājumu nav , man viss skaidrs, sēžot atpūtas krēslā un dzerot kafiju. Gadās jau , ka kļūdos savos spriedumos, bet pamatā tie ir pareizi. Diemžēl.

+1
-2
Atbildēt

0

RutaM47 28.10.2021. 15.13

Pateicība visiem ģimenes ārstiem, kuri papildus ikdienas cilvēku ārstēšanai zvana un pārliecina par vakcīnām Tas ir milzu darbs.Piekrītu, ka šis ir gana efektīvs veids kā pārliecināt.Veselīb as nozares vadības sistēmas kļūda , manuprāt bija jau sākotnējā pieeja vakcinācijas procesam – nevis Vakcinācijas biroju vajadzēja veidot, bet atbalstīt tieši šos vienkāršākos un efektīvākos ceļus, organizēt izbraukuma vakcinācijas uz provinci un atbalstīt ģimenes ārstus.

+8
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > RutaM47 28.10.2021. 20.02

  Tagad liek ĢĀ to darīt… tāpēc arī vakcinēšot arī tie, kuri nevarēja vai negribēja to darīt. … Tad tos centrus vajadzēja veidot, jo tā bija iespējams īsā termiņā veikt vakcināciju. … Lielajos centros REĀLI VAR NODROŠINĀT pareizu PFAIZER uzglabāšanas temperatūru, kas tad nebija iespējams katrā ģimenes ārsta praksē!!! … Par BIROJU. … To vajadzēja, jo kādam tās vakcīnas … jāsadala…jāpiegādā ĢĀ utt., kādam tos … zvanus jāpieņem… Nevajadzēja to saukt par VAKCINĀCIJAS biroju, jo tas deva iespēju visādiem neģēļiem to apsmiet (jo birojā neesot mediķu). … Gripas vakcīnu man bija jānopērk,jāatnes, lai ĢĀ vakcinētu… ,, Bez biroja ĢĀ tās COVID vakcīnas neviens “”pats” no aptiekas neatnesīs…. TAS PATS birojs jau tagad organizē tos “vienkāršos ceļus” kurus piesaucat. … Vai birojs vainojams, ja aicina, bet nenāk vakcinēties???
  ..

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 29.10.2021. 09.14

  noteikti vainīgs – jau tāpēc vien, ka ministrijai resursi pietiek un pāri paliek tāda biroja funkciju izpildei . Mazāk drukātu papīrus ģ ā anketēšanai un tramdīšanai .

  Kad š.g. aprīlī man ģ.ā. beidzot pateica jā – vakcinējies, es gribēju vakcinēties pie viņas. Jo lai kā – es savai dakterei uzticos. Bet viņa man teica tā, ka ja esmu ar mieru gaidīt nenoteiktu laiku , es varu pierakstīties pie viņas, bet ja es gribu tagad un uzreiz, tad labāk , lai eju uz lielajiem vakcinācijas centriem .
  Jo – ārste paskaidroja, ka vakcīnas tiek piegādātas haotiski, vienā rītā bez brīdinājuma uz med.centru tiek atnestas 5 vakcīnas , kuras jāizpotē, jo pa nakti atstātas tās vairs nebūs derīgas. Bet neviens pacients nav izsaukts, Tad steigā un haosā viss cits tiekot likts malā un tiekot zvanīts sarakstā esošajiem klientiem. Kas ir laikietilpīgi, jo vēl viena problēma – ģ ā nekad nevar zināt, kuras vakcīnas tieši viņai atnesīs un katram no sarakstā esošajiem ir sava vēlme.
  Tā man atbildēja ģā pavasarī un es novakcinējos stradiņos. Kā ir šobrīd ar vakcinēšanos ģā praksē, nezinu.

  Tas ko es nesaprotu ir sekojošais – kā var būt tā, ka visu pavasari, vasaru nevienā rindā neviens pēc vakcīnas nestāvēja, bet tagad rindas garu garās. Man ir atbilžu varianti un viens no tiem ir tāds, ka vakcinācijas birojs , nesazvanāmais covid telefons, ministrija , nvd nepidlija savus pienākumus. Nauda bija kabatā un kas var būt labāks par to

  Arī tagad to vien dzirdu – nemeklēsim vainīgos … upuri guļ kapos, vai gaida rindā uz kapiem , bet miljoni jau partijnieku kontos – punkts, āmen

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

Sskaisle 28.10.2021. 10.56

pavļuts kā apvainots puišelis uzmetis lūpu , kāds viņa augstumos iedrošinājies viņam kaut ko aizrādīt, kaut ko pārmest ….
Vai viņš vai viņa ģimene tāpat kā visas varas elite cietīs no katastrofu medicīnas ? Jeb tur atkal pirmie mirs nabagi

Starp citu – kāpēc neziņo cik no mirušajiem ir vakcinētie un cik nevakcinētie?

Viena lieta, ka šī koalīcija mediķus uzmeta sākot savu valdīšanu, cita lieta , ka tas pats pavļuts savā nerona iedomībā un visvrenībā paģērē kriminālatbildību ārstiem , ja šo -valdoni izcilo neklausīs, kamēr paši apzogas un turpina apzagties, bet vainīgo nav- kāda tur kriminālatbildība –

Jā nu ko tur daudz – slepkavas dzīro – nu lai tiek – nu ko tur mēs varam – neko – pa komentāriņam uzškribelēt , lai kaut jel kāds tvaiciņš noietās

0
-7
Atbildēt

0

Sskaisle 28.10.2021. 10.51

Viens no vakcinācijas politikas izgāšanās iemesliem ir varas elites nerēķināšanās , ka apmēram 40 % valsts iedzīvotāji no valsts būtībā ir atšķirti. Ja vēl ir radio vai TV, tad vēl kāda informatīvā saite, bet ja arī tā nav, tad neko.

Runa ir par to, ka valsts digitalizē savus pakalpojumus, nerēķinoties ar to, ka ir tik milzīga nabadzīgo daļa, kuriem nav viedtelefoni vai dators, vai internets, vai visi trīs kopā. Bibliotēkas tik daudzās vietās ir likvidētas, tātad internets nav arī tur pieejams , kaut gan mājsēdes laikā tāpat visas biblitoēkas bija slēgtas.

Dzirdu radio stāsta, ka valsts organizešot kursus viedo tehnoloģiju apguvei. Labi, laba ziņa, Jautājums – vai valsts nodrošinās internetu un viedierīces tiem, kuriem tā nav?

Cik simti tūkstoši netika pie informācijas par vakcināciju?

Saprotama lieta, ka var nabagus ignorēt- sliņķi un nevīžas,bet redz kā tas dzīvē ir – apzagāt pa lielo cilvēkus un tagad viņu nabadzības dēļ jācieš visiem.

Nu liela daļa apmirs, bet vietā nāks citi nabagi – arī par to šī varas koalīcija ir čakli parūpējusies.

0
-8
Atbildēt

0

Sskaisle 28.10.2021. 08.54

Mans viedoklis nav mainījies.
Vainīgas ir nevis vecmāmiņas, bet mūsu varas elite.

Lūk, NA ministrs Puntulis priecīgs paziņo,ka kārtējais lokdauns ir mūsu sabiedrības padomju mantojums.

Jā, padomju, čekistu mantojums.
Visas koalīcijas partijas no valsts saņēma miljonus – valsts finansējumu,lai mazinātu partiju atkarību no sponsoriem. Kā mums nodemonstrēja Attīstībai/Par Pūce, šie nodokļu maksātāju miljoni politiķu apetīti nav remdējuši un korupcija plaukst un zeļ.

Un kā sekas tam ir fakts,ka šīs miljonus saņēmušās partijas tagad ir uz palikšanu varas Olimpā. Un tās neuztrauc tur kaut kādu mediķu vai nabagu protesti. Partijas 100% kā čekistu laikos ir nesatricināmas, dara,ko grib un kā grib. Sabiedrība, valsts tām ir tikai instruments savas varas īstenošanai.

Šaubos vai žurnālisti publicēs tādu informāciju – cik pliki un nabagi saeimas deputāti iegāja saeimas namā un ,cik resni un uzblīduši sprauksies no tā laukā.

Apstiprināja algas palielinājumu amatpersonām. Bet atbildību? Kāpēc neparedz nevienu likumu,kas regulē amatpersonu atbildību?
Prezidents levits cēlis starptautisku neslavu Latvijas valstij, atklāti cīnījies par mīļotās darbinieces karjeru, citiem vārdiem darījis vien postu, bet mēs nevatam pieprasīt atbildību no viņa.

Kā čekistu laikos – jāpiekrīt puntulim, varas nekontrolēts terors pret savu tautu. Tāpēc pat Āfrikas vai Okeānijas valstis mums ir priekšā , bet nu laikam taču ir kur krist vēl dziļāk..
.

0
-9
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 29.10.2021. 08.21

  nu nu – valsts šiem izdevusies, bet fasāde kā kūtspakaļa? Visi tik vienoti kā vēl nekad, ka valsts šiem patiesi izdevusies – pēc pāris nedēļām nolīs tāds zelta lietutiņš, ka izmainīs fasādi līdz nepazīšanai – pāris reizes gadā jau var atļauties?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 29.10.2021. 09.19

  tā ir – nabagi maksās par visu dzīrēm. Mēs notriecam savu valsti kā ērtu apģērbu un apavus
  Bet kas būtu jādara, lai tā nebūtu – nezinu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: