Cik ļaut nomirt? 87

Komentāri (87)

QAnon 19.10.2021. 22.42

Lai latvietis sev nodrošinātu siltu vietu ellē, pietika jau tikai nobalsot par Karteru, kura dēļ Irākas, Irānas un Afganistānas iedzīvotāju dzīve tika padarīta par neciešamu. Par Trampa kungu nemaz pat nevajadzēja vairs izkārnīties.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 19.10.2021. 13.25

Pirms gada RS transportā tika atcelta bezmaksas braukšana, lai samazinātu braucēju un kontaktu skaitu un Latvijā ievazātie WWII noziegumu mantinieki, kas sastāda vairākus desmitus tūkstošus Rīgas pensionāru, pārstāja vizināties. Tam, kurš kaut pāris ziemas skolā ir mācījies aritmētiku, piekritīs, ka tas bija līdzeklis epidēmijas mazināšanā. Tagad tie Latvijā ievazātie organismi: JV un A/Par, darboņu sugasbrāļi, vizināsies un izplatīs “zarazu” uz nebēdu, bet nevakcinētie, kam tas ir nepieciešams, brauks tāpat, kā līdz šim. Tātad pieņemtais lēmums nav vērsts uz Covid ierobežošanu, bet tikai uz nevakcinēto sodīšanu.
Interesanti, ko no sevis ir iedomājušies morālie invalīdi, Ušmerika ideju un tikumu pārņēmēji, kas uzdrīkstas kādu sodīt, varbūt par kriminālām autoritātēm? Apbēdināšu, nozagtā apjoms nevienu nepadara par autoritāti: ne Šleseru, ne Kalvīti, ne Dombrovski, ne Staķi, ne Ķirsi un, kad to anāli kalpos cietumā un viņi sēdēs pie parašas, tos izdresēs pat gulēt pie griestiem, jo arī aiz restēm atradīsies daudz tādu, kas gribēs neliešus pārmācīt. Protams, ja tie līdz cietumam nokļūs un tos nepiemeklēs Čaušesku un Kadafi likteņi.

0
-4
Atbildēt

0

QAnon 18.10.2021. 14.14

Klausos uti latviešu kažokā (tā Judins pats sevi asociēja). Melis un demagogs, kā visa viņa prokremliskā kleptokrātu un sodomītu varza. Varoņpilsētā Saigonā tika veikti 13 miljoni Covid testu, lai inficētos varētu laicīgi atklāt un ārstēt un cilvēku nenodzīvotos līdz mākslīgiem plaušu ventilācijas aparātiem un letālam iznākumam, kā tas ir pie mums, kur lēmumus pieņem idioti un ienaidnieki.
Laicīga inficēto, vienalga “antivakseru”, vai nošpricēto Covidhistēriķu, atklāšana, dod iespēju tos izolēt no sabiedrības, kaut vai pašu mājās, ja apstākļi to ļauj un, vajadzības gadījumā, ārstēt, bet pārslimojušiem, kam ir izstrādājusies īsta imunitāte, likt mieru.
Vīrusu trenēšana ar nepārbaudītām vakcīnām, sagādās tiem ilgu mūžu un neierobežotas peļņas iespējas neliešiem.
Zemākiem organismiem, kam notikušais tikai aizvakar liekas neiedomājami sen, gribu atgādināt par tā saucamo Spāņu gripu, ko nākamais Nobela miera prēmijas laureāts, Vilsons, iebrūkot Eiropā, ievazāja no ASV, plosījās 2 gadus un ikviens ar to saskārās. Tā pandēmija, kas paņēma vismaz 10% saslimušo dzīvības, bija nesalīdzināmi smagāka par Covid 19, kur kritušo ir 2% un pārgāja pati. Ja nebūtu saradusies Covid 19 beneficiāru armija, šī liksta mums pārietu tāpat, kā Cūku gripa pirms 12 gadiem.

0
-3
Atbildēt

0

gustaps 18.10.2021. 12.58

Ir bēdīgi un grūtsirdīgi.
Jo jēdzīgas diskusijas IRā ir apgrūtinātas. Visas 4 dimensijas – BxHxL un Laiku aizņēmis savādais pārītis. Kaismīgā tukšpļāpa un altynbazārs ar savu visai specifisko interešu izgaismošanu.
Ir jau daži psiholoģiskie atlēti, kuri mēģina sērfot šinī fuj dīķī, bet vairums inteliģentu nav biezu ādu. Uzmetot aci komentu autoru vārdiem, šie gļēvi laižas.

+7
-1
Atbildēt

2

  QAnon > gustaps 18.10.2021. 13.25

  Tu taču esi visīstākais krievs! Krievi nevar piedot mums, cilvēkiem, ka mēs atsakāmies ar lapķām strēbt skābo kāpostu zupu, bučot miroņu kaulus, dirst āra atejās ar izpuvušu koka grīdu, sarunāties viņu mākslīgā valodā, iet vienā solī un blēt vienā balsī. Tieši par notika to necilvēku uzbrukums Ukrainai.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > gustaps 18.10.2021. 16.32

  jums gan nav liegts spīdēt ar savu intelektu , bet nu pacietietiess – IR jaunajam gadam abonēt nevarēšu un tad jau te nerakstīšu , tad būs atkal inteliģentu uznāciens – bet pagaidām neko darīt, nenīdiet un cietiet vai tad nu man vienai jācieš

  0
  -5
  Atbildēt

  1

  gustaps > Sskaisle 18.10.2021. 16.55

  Kā būtu ar kompromisu? Twiter formāts (150 zīmes, ja nemaldos). Pat ļoti runīgie tad netiktu apspiesti, bet neaizēnotu apvārsni. 🙂

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > gustaps 18.10.2021. 18.07

  Kā zināms “Restart”, kas bija carte blanche Putina iebrukumam Ukrainā, autore Klintone, vēlēšanu kampaņā iztērēja miljardu, tai skaitā 100 miljonus kremļa naudas, kuru turklāt vēl apkalpoja visi sociālliberastu mediji, zaudēja Trampa kungam, kurš izmantoja praktiski tikai Twiter pa tiešo kontaktējot ar vēlētāju. Tagad, neskatoties uz ASV konstitūcijas 1. labojumu, viņa Twiter konts ir nobloķēts.
  Daudzi teiks, ka Twiter ir privātuzņēmums un var apkalpot, ko vien vēlas. Daļēji piekritīšu un piebildīšu, ka arī Maxima ir privātuzņēmums, kas savu klientu interesēs, lai tie veikalā nesaķertu zarnu infekcijas, var atteikties apkalpot Streipu, Rinkēviču, Krauzi un visus, kuri ar zarnu infekciju perēkļiem kontaktē un tādejādi arī paši ar būt zarnu infekciju pārnēsātāji.
  Pēdējā gada laikā melīgais CNN (Clinton News network) ir zaudējis pusi auditorijas un Twiter un citi ASV marksistu, korumpantu un sodomītu parķijai pietuvotie sociālie tīkli arī, jo normāli cilvēki dabīgi nevar pieļaut, ka tos uzskata par idiotiem un tāpēc vistuvākā laikā tos nomainīs demokrātiju un konstitūcijas 1. panta labojuma aizstāvoši mediji.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > gustaps 18.10.2021. 20.01

  vells par stenderi, ne aiz labas dzīves es te rkastu
  Elementārs empātijas un solidaritātes trūkums , Gustap!

  Labi, es nerakstīšu , bet nu ja Jūs nerakstīsiet , tad Jums murgos rādīšos – ar asiņainu nazi dzīšos pakaļ… tādu kā bija pēdējā midsommerā – garš un diezgan paplats …

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  gustaps > Sskaisle 18.10.2021. 20.38

  Man bija šī nojauta 🙁 Bet noklusēt likās nepareizi. Bet piedāvātais kompromiss taču it kā visu salika pa vietām?

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > gustaps 18.10.2021. 22.08

  Tas nav nekāds kompromiss😳, tas ir psihoemocionāls spiediens uz manu trauslo būtni. Jūs ļaunprātīgi izmantojiet situāciju. Ja citi var paciesties, Jums arī vajadzēja.
  Nekādu tviteri es negribu, nav ko mani te trenkāt.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  gustaps > Sskaisle 19.10.2021. 10.42

  Hm, piedāvāju nevis Twiteri, bet tikai tā apjomu – 150 zīmes. Tepat uz vietas, IRā. Saprātīgi taču, vai nē?

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  gustaps > gustaps 19.10.2021. 10.56

  Tiesā čigānu par rupjību. Teicis pagasta skrīverim, lai šim iepūšot. Čigāns taisnojas: “Tiesneša kungs, nebija jau spiesta lieta. Varēja pūst, varēja nepūst!”

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > gustaps 19.10.2021. 12.19

  vakarnakt pamodos – skatos pāri vieniem, bet ķērc vārnas. Nabaga putni, vai nu pilnmēness šīm neļauj gulēt, vai valdība –

  pirms tam noskatījos vakardienas preses klubu un var teikt kā čigāns – iepūtiet man , bet neko nepareizu vai asprātīgu te neesmu uzrkastījusi – visi trīs vīri runāja to pašu, ko es savā stilā te biju saskribelējusi

  nu un kā gulējāt, gustapkungs? vajadzētu būt, ka slikti

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  gustaps > Sskaisle 19.10.2021. 19.59

  Tāda karma. Viedos mēdz nolādēt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > gustaps 19.10.2021. 22.49

  karma, viedie ,lādētāji

  No bibliotēkām atnesu mājās kopā skaitot 20 grāmatas. Pamatā vēsture, daiļliteratūras klasika , bet arī kaut kas no jaunākās latviešu prozas. Jlprozā 99% autori – sievietes. Un ko raksta?!! Viss ir slikti, viss ir ļoti ļoti slikti. Viņu attēlotajā Latvijā, latviešu debesīs saule neparādās.
  Kad es klausos,kā arī šīs koalīcijas politiķi izzaguši valsti,apzaguši cilvēkus – man viss ir slikti. Bezcerīgi. Jo tos zagļus jau neliks cietumos,bet amatos….

  Nu bet kad es lasu latviešu prozistes, – nu kaut vai tas izslavētais gaiļu ingas stāsts cilvēks vārdā upe- klau – man kā uz sitienu – viss ir labi, pat izcili labi.
  Vai tas dullais vinogradovas stāsts – arī saucas upe

  Vakarnakt pamodos – mēnesnīcas garie stari izgaismoja manu istabiņu- viens stūris pilns ar āboliem, pag.gadā raža nebija,tagad superīgi lieli resni,spīdīgi āboli smaržo viss dzīvoklis , uz kumodes krāšņš rudens pušķis,laikam nenocietīšos un ielikšu bildi fb, un visur esmu salikusi grāmatas, lai tās radītu labsajūtu …
  dzirdēju kā pārmaiņus ķērca vārnas un dzērāji un piedodoši nodomāju- cilvēki vien ir …lai izbļaustās

  Jā un – redz kā iznāk – tās latviešu prozas dižcietējas it kā uzliek visai tautai cietēju zīmogu, bet manī rada protesta optimismu, jā varbūt pat laimes sajūtas protestā pret to melno biezumu viņu prozas darbos

  Kad viss ir slikti,tad izrādās palasi latviešu jaunās un sapratīsi,ka konkrēti tev nekas nav slikti ,ka lūk viņām, lūk ,ko nozīmē,kad ir slikti

  Un tā es domāju,kamēr aizmigu – kas vainīgs,ka mūs atkal apzog un mums lokdauns un ka slikti –
  Jā vai nē to viedo karmas rakstītāju prozistu darbos

  viss taču sākas ar vārdu

  Oj nezinu,nezinu ,bet kaut kādas dziļas un karmiskas kopsakarības ir starp valsts apmaksāto literatūru un to,kas notiek

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 17.10.2021. 23.16

Nevajadzēja, bet tomēr noskatījos Pučes Kārtības rulli.
Un tomēr – jūs variet man draudēt ar ko gribiet, solīt ,ko gribiet, bet tas ir cieti- problēma ir politiķi.
Divas- piedodiet, man vajag izgāzt dusmas, tātad divas vecenes- stepaņenko un čakša – muld, muld un muld, kamēr vienīgie,kuri dod cerības, ka visi nav sajukuši prātā ir pats Puče un abi dakteri.

Nu ellē nē, uz tiesu un cietumā politiķus un Kungs Debesīs sargi mūs no tādām bābām politikā. Čaksa jau bija tā,kas būdama ministre šeptējās un muldēja – paņēma tādu saeimā – nu nevar noziedzīgi politiķi atbildīgus , nenoziedzīgus lēmumus pieņemt, nu nevar.
Vienīgā izeja – politiķus cietumā.

Tagad jāmeklē kāda skaista grāmata, Bībele jālasa. Jo prātu var zaudēt, vai kā minimums depresiju dabūt no patiesības,ka mūs valsti vada bandītiski politiķi….

0
-2
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 18.10.2021. 01.21

  Par Stepaņenko un A.Čakšu. … Abas gudras sievietes. … J.Stepaņenko savu teikto adresēja SAVIEM vēlētājiem, kas pamatā ir dusmīgi uz varu, kuri šaubās par vakcināciju, kuri vairāk tic … nepārbaudītām ziņām…. . Gudrā J.Stepaņenko ir izcils orators, tāpēc viņas paustās puspatiesības un meli daudzos skatītājos … raisīja simpātijas un atbalstu. … (skatiet komentārus). … Stepaņenko pārliecinoši meloja, bet A.Čakša un abi ārsti bikli , pieklājīgi iebilda. … Ja Stepaņenko teiktu, ka ZEME plakana, tad arī TV pārraidē to apstrīdēt būtu sarežģīti. … Tādi laiki, kad var droši melot, nepamatoti noķengāt E.Levitu, K.Kariņu un par to saņemt “laikus” . …
  … Kāds Jums pamatojums, lai …-“uz tiesu politiķus”- … … A.Čakšu ievēlēja, nevis “paņēma SAEIMĀ” … ..
  Pret A.Šleseru gan ir izvirzītas pamatotas apsūdzības, bet tas Jums patīk ļoti…

  +5
  0
  Atbildēt

  4

  Sskaisle > Andris Vītols 18.10.2021. 08.35

  ja stepaņenko un čakšu var nosaukt par gudrām, tad tikai kā pašlabuma meklētājas, vienā buntītē ar tādām alaktības zvaigznēm kā levits

  lūk, stepaņeko kliedz par sievieti no Aglonas – nevakcinēsies, jo ir asins vēzis, bet tagad vakcinēsies, jo citādi jāver ciet rituālo lietu veikaliņš un ja nav ko ēst, tad arī var būt nāve. Bet tā stepaņenko gudri – apzināti noklusē, ka tai sievietei no Aglonas, ja vēža dēļ nedrīkst vakcinēties – tad jākārto dokumenti , ka ārsts neļauj diagnožu dēļ, bet ja pārliecības, ka vakcīna ir slikta, tad atkal stepaņenko nespēja!!! – atbildēt Pučes – jautājumu – Jūlija, bet ko darīt, ja nevkcinējoties tā sieviete slimus , līdz pat letālam iznākumam padara savus līdzcilvēkus.

  To iepriekš rakstīto varu jautāt citādi – vai gudrība var /drīkst būt ļauna. Tāda, kas virzīta tikai uz savu pašas labumu ignorējot , ka mana rīcība apdraud līdzcilvēkus.

  Un Andri , vai tas, ka Stepaņenko iestājās šļesera partijā – ir gudrība? Es piedalījos mītiņā, jo gribēju ne tikai valdībai, bet sabiedrībai izkliegt savu protestu pret valstī notiekošo. Ka bandīti mūs valda un ved uz iznīcību, punkts. Bet stepaņenko visā nopietnībā darbojas šļesera partijā un kandidēs saeimas vēlēšanās?
  Tā ir gudrība? Jeb tas tomēr ir sava veida gudrs !!! noziegums ?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 18.10.2021. 09.50

  Jā ! … Var teikt – gudrs noziegums. … Viņa taču zin, ka ārstiem taisnība, bet turpina savu … “spēli uz vēlētāju”. … … J.Stepaņenko nav svarīgi oponēt ārstiem, galvenais ir runāt to, ko grib dzirdēt viņas un Šlesera potenciālais vēlētājs… … Ārsti runā par simtiem, kuri būs jāglābj…, bet Stepaņenko izceļ vienu, kurai “valdība atņemot darbu” – svecīšu tirgošanu…. .. Skatītāji jūt līdzi tai VIENAI no Latgales, nevis tiem simtiem…
  .. par kuriem ārsti. … stāsta. … Gudra, izcila populiste !!! … Viņa ir SAEIMĀ un arī tur paliks, ja tā Šlesera partija tur tiks. …

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.10.2021. 08.35

  kas man patīk, tu manā vietā neraksti !!!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.10.2021. 08.46

  nu čakša ir dziesma – starp citu, aizdomājos, vai tieši koalīcija neatcēla to Liepājas cietuma būvniecību skaidri zinot, ka pašiem var nākties uz turieni doties?

  Kad čakša bija ministre – veselības ministre, viņas laikā nozare saņēma papildus finansējumu, kas viss izkūpēja gaisā, nu Debess, kas man ar tām metaforām. Sasodīts, nekādā gaisā neizkūpēja, Lasīju, ka kundze dalījusi naudu pa labi un pa kreisi, nu par 101% kā tagad pavļuts – vēžinieki, hronisko smago slimnīcu pacienti , e veselība – viss kā saka palika tukšītī, jo nauda tika čakčšas bijušā vīra kādam tur projektam, dārgajiem medinsitrumentu izplatījājiem un vienkārši mafija. Lūk, ētera laikā ģimenes ārsts stāsta, ka par e -veselības miljonu izsaimniekošanu viņš uzrakstījis vēstuli ar faktiem uz KNAB , bet knab tā vēstule palika bez reakcijas. Un kā vēl saka tas ģā – daudzi no šiem ierēdņiem, kuru makos palika e veselības nauda , ministrijā un nozarē turpina ieņemt augstus amatus – vai mediji šīs lietas pacels augšā un papurinās – šaubos.

  čakšas gudrība – ir tikpat amorāla, neētiska un galu galā noziedzīga kā stepaņnko gudrība
  kaut vai atceraties to bez tabu sižetu, kad par jaunu sievieti – šogad augustā viņai bija bez tabu piemiņas raidījums. Pirms gada viņai konstatēja vēzi un izrādījās, ka Latvijā nav vispār medicīnas aparatūras, lai to vēzi izmeklētu un ārstētu. Lietuvā tādi 4, Latvijā neviens – un par to tieši un konkrēti atbildīga ir arī čakša – savu dzīvi iekārtojsui uz citu nāvju rēķina

  lūk, es bieži esmu nesavaldīga un nikna – es tiešām gribētu no visas sirds , lai tie, kas zaga veselības ministrijās budžetu – lai viņi sapūtu cietumos, vai karātos uzvaras parkā soda laukumā – – Vecajā Derībā ir vārdi acs pret aci, zobs pret zobu.
  Man sirdsaziņa neļauj apzagt cilvēkus, kas mēs par sabiedrību, ja tos, kuriem sirdsapziņas nav un kuru dēļ mēs ciešam un mocamies sauc par gudrajiem?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 18.10.2021. 10.11

  Neticu E.Levita blēdībām. … .Par A.Čakšas iespējamiem pārkāpumiem neko nevaru teikt – nezinu. … Bērnu slimnīcas vadoņus savulaik apsūdzēja. … , bet tas bija pirms Čakšas…

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 18.10.2021. 10.42

  saukt jau var visādi – blēdības,meli, manipulācijas, vārdu un darbu hroniska nesaskaņa

  nav jātic – visu var pārbaudīt – ej un sameklē lgtb majas lapu, kurā valsts prezidents levits un premjers pasludina Latviju par zemi, kurā dedzina gejus, pirms VP izmeklēšanas pabeigšanas, prezidentam valsts tēls ir jāspodrina, bet levits to aplēja dubļiem, pie tam – parādot , ka pašam prezim un pemjeram polcijas slēdziens bijis nebijis – galvenais izbrēkt – k ādi slepkavas ir latvieši – un tev Andri nav jātic maniem vārdiem – pasēdi interentā un atrodi šo informāciju un izlasi un izlem – vai tie ir fakti vai ticības jautājumi

  tāpat par likumu izsludināšanu – roc internetā – lasi, ko publiski levits stāsta un ko runā – tas pats likums par novadu reformu – lasi uzmanīgi

  kad sākās pandēmija – izstāsti – kā prezidents tērēja kancelejas budžetu,ja reiz visas valsts vizītes tika atliktas – kā viņš kā valsts pirmā persona parādīja solidaritāti ar sabiedrību ? pieprasot vēl lielākas algas? melojot- ciniski un rupji, ka sabiedriskam sektoram vajagot tikpat augstas algas kā privāta sektorā, it kā privātā sektorā, kads tiktu turēts darbā un atstāts nesodīts par zagšanu un biznesu likvidēšanu utt

  lūk, šai numurā ir par filipīnām – nu ir taču kaut kāds iemesls , kāpēc duerte ir pie varas, kāpēc putins, lukašenko ir pie varas, kāpēc babišiss Čehijā atkal saņēma milzīgu atbalstu un vēl nav zvanīts, kas tur valdīs
  un tas kāds iemesls ir tāds, ka tie it kā labie – kāds priekš tevis ir levits – patiesībā ir tādi paši alkatīgie un meļi – pēc varas un pēc naudas

  šļesers nāks pie varas ne jau tāpēc, ka tauta ir debīla, bet tāpēc, ka varas partijas
  ir meļi un zagļi , kurš lielāks – šļesers vai šā brīža varas partijas – nezinu

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.10.2021. 08.57

  lūk, vells jau jūk de facto stāstīja par Nemiro, saeimas deputātu, kurš savu palīgu konsultējis par varas kolīzijām Dobeles pašvaldībā.

  Un lūk, prezidents levits, kurš zvanīja no ņujorkas uz rīgu un pastāstīja partijniecēm – savām draudzenēm no sorosa fonda, tēraudai un voikai, ka ja kucinu – paša passiju – iemīļoto sievieti, sava biroja superdārgi apmaksāto darbinieci neiecels st amatā – tad partiju Attīstība L – levits norakšot. Nekā citādi kā amorālu, tam priekšstatam , kādu par levitu mums ir radījis lato lapsa , tādu prezidenta rīcīnbu nosaukt nevar

  Bet redz- nemiro kar pie lielā zvana – jūrmalgeita utt, tik johaidī – kukuli vel nevar piesiet, bet gan jaučekistu skola nepadosies un atradīs arī kukuli

  savukārt levita sūda čupa tiesu sistēmai un saeimas partijai – maigi tika nodēvēta par “patriotiskā” prezidenta rūpēm, lai satversmes tiesā tiktu iecelts labs speciālists un labs cilvēks

  nu varētu teikt – skaisle – tu tomēr esi stulba , nu skaties un mācies , kā cilvēki dzīvo – nē, negribu – nevajag – es tā nevaru – es gribu , lai Latvijā ir taisnīga, tīra tiesu sistēma, lai mums ir prezidents – nevis alakatīgs melis un plēsoņa, bet godīgs un taisnīgs kam uzticēties un labāk mums ir mazāka valdība, mazākskaitlīga saeima, bet godīga

  tagad – ko mediji stāsta, iznak , ka knab tomēr ir izrēķināšanās instruments politisko speku rokās – ko politiķi sola un dod knab, lai viņus dīdītu kā vajag – es nezinu, šaubos, vai kāds žurnālists tam ķersies klāt, bet mēs tācu redzam un sparotam , kas notiek valstī …. un tas ,kas notiek – tas jau ir parkāpis jebkāda cilvēciskuma robe žas

  bet nu ko – visi sēžam vienos dēmona vilktos ratos, lai nu ko katrs jo mums sauktu un vīzdegunīgi domātu

  0
  -2
  Atbildēt

  0

QAnon 17.10.2021. 20.45

Nupat LTV1 dzirdēju par Ivermectin. Domāju, ka krietna deva preperāta Gebriesus, Fauči, Baidenam, Makronam, Trudo, Kariņam, Pavļutam un citiem sērgas beneficiāriem, palīdzētu ātrāk likvidēt Covid 19 pandēmiju.

0
-3
Atbildēt

0

Finegans 17.10.2021. 18.44

– Muļķu ir vairāk.
– Tie ir aktīvāki.

+5
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Finegans 17.10.2021. 19.49

  Sēžu,adu,klausos un skatos tv.
  Reklamā rāda,kā droni no meža dzen laukā sēņu un ogu lasītājus,jo meži pieder ārzemniekiem.

  Ko muļķiem darīt,ka gudrie jau pārdevuši visu un pašus muļķus arī…

  Vai tv 3 rāda,kā cilvēku jau otro gadu neizņem no kredītu nemaksātāju datu bāzes un viņš nevar strādāt un pelnīt. Tiesa pierādījusi,ka ātro kredītu cilvēks nav ņēmis, viņa datus nozaguši krāpnieki. Bet valsts iestādes cilvēku futbolē… Bordāns izkārtoja un saeima superātri apatiprināja likumu,ka valsts sniedz garantijas ātro kredītu biznesam , bet redz, ja runa par parasto cilvēku – tad valstij ir lielais ignore….lai gaida rindā. Birokrātu par maz, algas par maz, privilēģiju par maz.

  Nu un viltotie covid potes sertikāti arī stipri lēni tiek atcelti, pandēmija sen būs beigusies,kad tie tiks anulēti,bet vainīgie amnestēti.

  Skaidrs,ka labi ,ka muļķi aktivizējas – gudrajiem ir uz ko vainu nogrūst

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Arita Takahashi 17.10.2021. 18.17

Nu, ko… Būs kādi 100 mirušie dienā. Tie modeļi visu pareizi rāda. Bet Latvijai nav paveicies, ka ar pirmajiem mazāk bīstamajiem variantiem mums tik maz cilvēku izslimoja un nomira. Ja Rīgā būtu gājis kā Ņujorkā, tad cilvēki bez kādām mazākajām šaubām tagad visi vienoti dotos vakcinēties. Bet mums Ņujorkas variants Rīgā nenotika, jo iedzīvotāju blīvums daudz mazāks, ziemeļnieku mentalitāte bija labi piemērota 2 metru ievērošanai, tāpēc mazāk agresīvie vīrusa varianti mums pagāja “garām”. Bet ar šo variantu mēs dabūsim kārtīgi sejā. Es ieteiktu maksimāli reklamēt respiratoru vilkšanu gan transportā, gan iekštelpās un ķirurģisko masku vilkšanu uz ielas un ārtelpās – neatkarīgi no tā, vai cilvēks ir vakcinēts vai nē. Es arī ieteiktu jaudu kāpināšanu vakcinācijas centriem un jaudu kāpināšanu testēšanas punktiem – kaut kā ne pārāk labi, ka es pieteicos uz testu, bet pieejamais laiks ir ar vienas nedēļas nobīdi – ja es būtu nevakcinēta, tad pa to nedēļas laiku es paspētu inficēt diezgan lielu skaitu cilvēku. Un sakarā ar saules gaismas mazināšanos varētu aizliegt lietot sabiedrisko transportu dienas tumšajā laikā, jo saules gaisma transporta vagonu gaisu dezinficē, bet ja ir tumšā rīta laiks vai vakara laiks, tad gaiss paliek nedezinficēts. Varētu, protams, pirkt mākslīgās saules un izmantot tās veikalu un sabiedriskā transporta gaisa dezinfekcijai, bet tas būs samērā dārgi. Beigās jau tāpat “Sarkanais krusts”, “Pasaules veselības organizācija” un citas saskries te uz Baltiju ar savu humāno palīdzību un pārtrauks to sūtīt uz Āfriku, bet pārvirzīs uz Baltiju. Ja sāks mirt masveidā arī bērni, tad valdība laikam kritīs, tā ka lai jau viņi labāk par šo variantu domā savlaicīgi uz priekšu. Bet būs Baltijā izsludināts katastrofas stāvoklis, būs… Pirmā droši vien kritīs Lietuva, tad Latvija, tad Igaunija…

+2
0
Atbildēt

2

  QAnon > Arita Takahashi 17.10.2021. 21.12

  Ak, ja Rīgā būtu, kā Ņujorkā, kur ASV marksistu, korumpantu un sodomītu partijas pārstāvētais Endrju Kuomo ar Covid 19 slimos izvietoja veco ļaužu pansionātos, tā apzināti nogalinot ap 20 000 nelaimīgo…. Pie mums jau daudziem nedod mieru Kuomo lauri, nekas Kariņam un Pavļutam vēl ir kur izvērsties.
  Var jau sapņot, ka sāks mirt bērni, bet nedomāju, ka tos izdosies tik viegli pārliecināt, ja nu vienīgi viņus fiziski un emocionāli nogurdinot ar piespiedu masku nēsāšanu. ASV bende Fauči piedāvāja saviem eventuāliem upuriem nēsāt divkāršas un pat trīskāršas maskas, lai galu galā uzņēmīgus pret inficēšanos varētu padarīt arī jau pārslimojušos.
  p.s. cilvēks sabiedriskā transportā, neskaties uz visu masku, runājot pa telefonu, daudz ātrāk var kādu aplipināt, nekā tāds, kurš mierīgi elpo, arī bez maskas.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > Arita Takahashi 17.10.2021. 21.24

  Fufels, protams, par superdārgām UV staru lampām, ja vien tās nepiegādās Pavļuta brālēna sievasmāte. Man reiz bija tāda par 950 Ls, kas stundas laikā autobusā ne tikai visus vīrusus nobendētu, bet pusei pasažieru vēl laupītu saules gaismu. Lampa, kas maksātu ap 200 eiro vienam autobusam būtu pilnīgi pietiekami un izdevumus varētu segt, izmatojot Kariņa-Pavļuta vērienīgā Covidbiznesa reklāmu naudu.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

QAnon 16.10.2021. 17.49

Pēc nepopulicētām ziņām.
Reiz viens krietns žīds, guļot uz nāves gultas, pieprasīja tuviniekiem uzaicināt ne rabīnu, bet komparķijas sekretāru un palūdza tam, lai viņu uzņem komparķijā. Kad šis akts tika paveikts un kumuņjaga bija pametis namu, tuvinieki bija neizpratnē, kā pārliecināts antikomunists bija nolēmis iestāties parķijā. Žīds paskaidroja: “visi teiks, vēl viens komunists nosprāga”!
Es tādā gadījumā vēlētos iestāties ASV ģem-parķijā un JV, vienlaikus.
Joke, protams, jo kad pienāks mana stundiņa, tādu baltā cilvēku nīstošo bandu organismi jau sen būs pie Staļina un Rūzvelta Putina “paradīzē” un klausīsies Kobzonu un Dinu Rīdu.

0
-2
Atbildēt

1

  gustaps > QAnon 17.10.2021. 18.57

  0

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.10.2021. 12.12

Lūk, izlasīju Lauras Vinogradovas grāmatu Upe. Darbs saņēma ES balvu,kā izcila literatūra.
Uzdodiet jautājumu cilvēkiem – nu kaut vai pastāviet pie bibliotēku durvīm,kur iet lasošie cilvēki. Pajautājiet ,vai viņi var nosaukt ES literārās balvas saņēmējus un ko viņi domā par šiem autoriem, par šo literatūru.
Kas viņuprāt ir laba literatūra , kādus latviešu klasikas darbus un kādus šodienas darbus viņi var nosaukt kā labu literatūru.

Uzskaitiet,cik no lasītājiem ( nelasītāji būtu atsevišķa statiska) lasa latviešu jaun.lit.

Gundega Repše brēca,ka pasaulei gals klāt – tagad katrs idiots var izteikt spriedumus par mākslu,kultūru.

Nu labi- pieņemsim,ka Repšei ir taisnība. Bet kur ir to gudro un zinošo spriedumi? Kur? Notriekti pašu uzdzīvē?

Es L.Vinogradovas darbu nepratu novērtēt. Gramatiski pareizs teksts, bez valodiskiem krāšņumiem vai pārsteigumiem un ,manuprāt, tik cik es spēju novērtēt – debils saturs. Tukši kaitinošs.
Un neaicinu nevienu domāt to pašu,tāpat, bet ja reiz esam sociālas būtnes,ja reiz ex dzīvoju šeit un tagad- es gribu saprast,ko saka profesionāļi,ko citi lasītāji – kādas ir šī darba kvalitātes. Es esmu gatava citādiem viedokļiem,vērtējumiem, bet kur tie ir?

Kur vispār tā grāmata ir.

IR žurnālisti – uzrakstiet par kultūrpolitiku Latvijā. Kādi ir tās mērķi, kāds KM budžets, kāds ir reālais izlietojums.

Jo tam ,ka esam katastrofas priekšā ,ka covids parādīja ka ne valsts,ne sabiedrība nespēj to uzvarēt,tam taču ir iemesli. Un kultūras neesamība ir viens no tiem. Kuktūrai tērē miljonus- kam tie tiek. Kāpiec to naudu nesadala līdzīgi un kopējiem mērķiem?

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 16.10.2021. 11.51

Šajā IR numurā ir par Filipīnām – tauta,kas nonarkojusies, diktators,kurš to risina ar beztiesas apšaušanu un traka žurnāliste,kura par to taksta.

Tas ir ceļš,pa kuru ejam mēs.

Valsts ir jau kļuvusi par pašapkalpošanās uzņēmumu,kura ievāc nodevas , no jyriem var, kuri nespēj , neprot no tā izvairīties.

Par ceļu policiju jau rakstīju – nenotiek satiksmes drošības kontrole. Ceļu policijas budžets aiziet reklāmfilmiņām. Statistika ziņo,ka nāves gadījumi satiksmes dēļ vieni no lielākiem Eiropā. Gadiem tas žēlīgi tiek konstatēts, bet valsts,kura ievāc nodevas no mums, to nerisina. Partiju reklamētāji taisa reklāmfilmas un cilvēki mirst.

Dīvaina sakritība-valsts bērnu tiesību inspekcija taisa starptautisku konferenci – pa smalko- kā nosargāt bērnu tiesības. Jauns,smuks un pieredzējis Ābele glābs bērnus.
Kamēr vienlaicīgi – pateicoties tv mēs uzzinam,ka bērniem valsts iestādē nedod ēst, tos tur karceros kā kaušanai nolemtis lopus.

Ābele ar saviem darbiniekiem tā vietā ,lai smalki spriestu, varēja taču paintetesēties, kā dzīvo bērni Latvijā,kuru intereses viņš solījās sargāt…bet nekā…un ja savs tiesības, savu cilvēcisko pašcieņu šai valstī nevar nosargāt pieaugušie, kādas cerības ir bērniem?

Vai Ābeles birojs arī nesaņems desmitiem miljonu eiro, takš tik svarīgs darbs – braukāt pa pasauli, un sēdēt Rīgā un runāt, runāt un tad pašapmierināti dotirs mājās.

Latvijas pasts. Ja Latvijas valsts spēj uzturēt būvnieku mafiju, maksāt subsīdijas zemniekiem, kulturščikiem, Latvijas dzelzceļam, airbaltic , pārvadītājiem – brandavs,šķēle – tad par visiem nosauktajiem svarīgāk būtu subsīd8jas maksāt arī Latvijas pastam,lai tas nodrošina cilvēkiem elementārus pakalpojumus.

Elektriskajo auto pircējiem valsts maksāja no budzeta naudas 20- 40 tūkstošus !!! Kāpēc valsts nemaksā saules enerģijas attīstītājiem? Kamēr to neviens neskaidro, man pašai ir savs pieņēmums- kādi valsts ierēdņi un politiķi saņēma kukuli no elektroauto tirgotājiem. Ja tā nav – tad izstātiet cilvēkiem, lai mēs saprastu.

Bet nestāstīs – jo esam ceļā uz Filipīnām ….

0
-2
Atbildēt

0

gustaps 15.10.2021. 21.14

Nevakcionētie mirstot procentuāli vairāk. Vai Darvins sola mums tādējādi risināt ģenētisko defektu problēmu? (dumjie gēni izstājas)…

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > gustaps 16.10.2021. 08.48

  Nu Jums ar nav miera.
  Bet – ko vēl es domāju. Skaidrs,ka valdība ir rijīgas cūkas, nerēķinās ar sabiedrību.

  Bet – kāda ir mūsu sabiedrība? Tagad atkal vairāk dzīvojos pa internetu. Un atkal – vācu, angļu valodā ir pārpilns ar sarunām. Runā cilvēki par visu – vēsturi, nākotni, ekonomiku, klimatu.

  Tad gustap, ja pretendējiet uz gudrā vaksera titulu – kā ir pie mums? Viena vienīga savstarpēja apsaukāšanās.
  LA.LV – saeimas deputāts,kurš nestrādā ,jo vienkārši neapmeklē saeimas sēdes šmits – lamā valdību un antivakserus, zatlers lamā tautu ,uz kuras rēķina trekni dzīvo.

  Lasu par latviešu ģimeni,kura dzīvo Dānijā. Tik vienkārša laime – ir māja,kyru viņi spēj uzturēt, ir darbs ar labu apmaksu un izaugsmes iespējām, bērniem labas izglītības iespējas un laimīga smaidīga sabiedrība. Un tad lasu komentārus,ko mani tautieši raksta – rej kā suņi , pat mestos barā virsū un saplosītu tos,kuri iedrošinās pastāstīt, ka no valsts sagaida vien elementāru lietu kārtību.

  Nu jūs sagaidiet ,ka apmirs antivakseri. Un tiešām ceriet,ka tad beidzot dzīvosim ilgi un laimīgi?

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 16.10.2021. 11.57

  Es domāju,ka jūs man lieciet mīnusus, nevis tāpēc ,ka tā bav,ko rakstu, bet tāpēc,ka tā ,protams, mana, ne objektīvā ,patiesība jūs šausmina.

  Jūs negribiet par to domāt,to risināt. Nu jācer,ka muļķi pirmie apmirs,ka vecie nomirs ātrāk kā cerēts, ka pētošai žurnālistikai trūkums mutes aizbāzīs … bet…

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  gustaps > Sskaisle 16.10.2021. 19.37

  – tā ļoti foršā meitene Grēta domā un risina globālo sasilšanu caur stundu bastošana. Imho, tas gan nav pacs sliktākais ieguldījums šai problēmai. Bet nederīgs gan.
  Folkloras ieteiktie rīcības motīvi ir vismaz nekaitīgi:
  “Kas ir, tas ir, un kas nav, tas nav” – K. Ulmanis. Vai arī: “Nestreso, neviens vēl gaisā nav palicis!” – izplētņlēkšanas instruktors kursantam.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > gustaps 16.10.2021. 20.43

  Grūtniecēm teica tāpat – neuztraucies, vēderā nevienai nav palicis …

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Vija Dzelme > Sskaisle 12.11.2021. 09.30

  Jūs vēl Latvijā? Kādā mierīga laimeszeme Jums dos iespēju saglabāt labāku veselību, jo, kā rāda žults izplūdumi, tā sašķobījusies.

  0
  0
  Atbildēt

  0

not mii 14.10.2021. 20.41

reāli jautājums labākajās represīvo orgānu tradīcijās. Cilvēks negrib potēties un nu viņš ir valsts, kaimiņu , savu vecāku un kā tik vien ne , ienaidnieks – grib viņus piebeigt ar lielām mokām. Jo ātrāk antikovidus piebeigs, jo labāk priekš viņiem, bet priekšniecībai jāpaspēj izķeksēt ārā lielai piķi, ja jau miljardus tā var saukt. Nu gluži Hamletisks jautājums , jeb kā krievs teiktu – gribas zivtiņu apēst un ar seju dubļos neiekrist.

+2
-1
Atbildēt

1

  not mii > not mii 14.10.2021. 20.43

  piedošanu – lielais piķis

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 14.10.2021. 18.03

Valdība rīkojās pareizi. Žēl mediķu , bet tos,
nevakcinētos idiotus, nemaz ne, lai mirst, ja paši tā izvēlējās. Protams bažas māc sabiedrības kopējā tumsonības pakāpe, jo ne tikai lēmumi par vakcinēšanos mums kopistiski vēl jāpieņem.

+9
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > vvilums 14.10.2021. 19.11

  Un kā tieši pareizi? Ka apmēram 4300 cilvēkus nolēmusi nāvei?
  Ka atcelti plānveida medicīnas pakalpojumi?
  Ka sev pielika algas un liks vēl, bet mediķiem ,kuri mūs glābj – jāpaciešas?

  Ko tieši valdība izdarīja pareizi? Bagātiem iedeva – nabagiem iespēra?

  Raksti konkrēti,ko domā, ja vien tu domā?

  0
  -7
  Atbildēt

  1

  vvilums > Sskaisle 15.10.2021. 00.30

  Dažreiz man liekas, ka valdība rīkojas nepareizi, kad tādām kā tev, vienai no Kremļa apmaksātām vālodzēm, ļauj te skribelēt piesārņojot ēteru. Bet ir teiciens, -paturi ienaidnieku tuvumā, lai zinātu kas “lācītim vēderā”, un otrs ,- ka neļauj atslābt , zinot, ka tas tepat blakus, tādēļ arī šeit valdība laikam nekļūdās.
  Jāsaka , ka jūsu antivakserēšanas kampaņas rezultāti nav nemaz peļami, redzēs ar ko beigsies, bet pazems kopējais intelekta līmenis ir laba augsne jūsu nedarbiem.

  +9
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > vvilums 15.10.2021. 04.50

  Manuprāt, tu viļum vienkārši perfekti te esi nodemonstrējis,kas un kā notiek Latvijā.

  Proti, es Tev lūdzu pamatot savu viedokli. Gribu saprast,kāpēc tu uzskati,ka valdība rīkojas pareizi. Tā vietā,lai man atbildētu konkrēti, tu mani nolamā par kremļa aģenti, izsaki nožēlu,ka nevar mani aizvilkt uz čeku iepļaukāt, vai pat iekaustīt un galu galā – apklusināt.

  Rodas jautājums,kurš no mums ir putina kremlim noderīgāks idiots – tu vai es.

  Atkārtoju 101.reizi – tu nodemonstrē ne tikai varas un sabiedrības attiecības, bet arī pašas sabiedrības nespēju komunicēt. Kultūras, izglītības , mediju krahu. Nu kā lai tādu valsti saucu par izdevušos? Kā? Man tā nav izdevusies valsts. Un manuprāt, tu esi vairāk par to atbildīgs kā es.

  Vecprezidents zatlers skaļi paziņoja,ka mūsu tautai vajag tikai pātagu. Citādi tā neko nesaprot un negrib darīt. Nožēlojami, ļoti nožēlojami. Prezidenta,kuram tauta nodrošina tādu greznību , necienīgi vārdi.

  Jo ikviens – vakseris vai antivakseris piekritīs,ka tautai pietiktu ar mazumiņu- ja tos pašus būvnieku karteļus nevis apbalvotu ar jaunniem valsts garantētiem projektiem , bet piespiestu apmaksāt zaudējumus un vainīgos ieliktu cietumā.

  Ka ar sabiedrību komunicētu cieņpilni, nevis visus,kurus neapmierina nesodītā korupcija, izšķērdība utt., dzīvodana bezcerīgā nabadzībā – nosaukt par kremļa spiegiem.

  Pretēji tev es domāju,ka tauta ir sašutusi par valdību, kura nespēj pildīt savus elementāros pienākumus , toties spēj rīdot sabiedrību un lamāt, apzagt un lamāt, nospiest bezcerībā un lamāt.

  Varu tikai atkārtoties- jo negantāk pašu valdība apzogās, jo biežāk rāda un stāsta,cik slikts ir putins un cik slikti ir krievijā

  Nekā jauna – zināma lieta…

  0
  -9
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 15.10.2021. 04.56

  Starp citu – brektes pedofīlijas darbu nosodījumu radošie kuļturščiki nosauca par dumjās tautas dumju rīcību, rakstniece repše no naida gandrīz aizrijās, katrs idiots tagad drīkstot būt ar viedokli.
  Kur kultūrai tie nevis desmiti, bet jau simti miljoni, kamēr tautai no kultūras lamas – viļuma nodemonstrētā stilā

  Par latviedu literatūru nav vērts runāt, jo tā pie sabiedrības vispār nemaz netiek.

  Pievērsiet uzmanību kg kultūras nomi ācijām un pavērtējiet, cik liela, t.i. maza katram no nominētajiem pasākumiem ir auditorija.

  Par izglītību – nu Naukšēni šobrīd kliedz ,bet vai tad nu vienīgie , parko būtu jākliedz. Labi, iešu nūjot, variantu jau nav

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 15.10.2021. 15.42

  Nekā jauna. … Lai par ko būtu raksts – visur visi citi vainīgi. … Ja šo IR rakstu Jūs izlasītu, tad mazāk muļķību rakstītu. … Jūs ķengājat Kariņu, bet viņš taču atbalstīja ekspertu ieteikumus. … Jums tāda staļiniska, čekistaina domāšana izveidojusies visu laiku piesaucot tos čekistus… . tāpēc …VISUS citumā gribat likt. .. ieskaitot Latvijas patriotus … E.Levitu, K.Kariņu. … Kur pamatojums tik smagām apsūdzībām ??? …

  +5
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 15.10.2021. 15.53

  Tev ir savs viedoklis, man savs. Kas tev liek domāt, ka tavs ir pareizāks?

  Tavam levitam Oda priekam par passijas iecelšanu tiesnesas amatā būs jaspēlē uz veca flīģeļa, pie tam uz brūna, bet gribējās ta baltu – un kariņš taču solīja,bet … tauta . skaisles un viņai līdzīgie kvieca kā sivēni aizgaldā

  bet nu kurš gan šaubās, ka levits atradīs variantu

  bet tu andrīt ej ar mieru un nekasies ar mani, ja negribi piektdienas novakarē no manis rupju vārdu dabūt

  0
  -5
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 16.10.2021. 12.55

  Es Jums jautāju par FAKTIEM ar kuriem Jūsuprāt ir pietiekami, lai … K.Kariņu…, E.Levitu… “liktu cietumā” . … Te ir daži aktīvi komentētāji, kuri gribētu citus “sēdināt cietumā…” kā Staļina laiku “troikas”. … Laiki mainās, bet stulbums un ļaunums … izdzīvo…

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 16.10.2021. 13.57

  Es visus faktus esmu minējusi savos garajos komentāros. Izlasi. Un neesi stulbs un ļauns , sevis un citu dēļ!
  Es gribu likt cietumā ar tiesas spriedumu, tu bez .

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 15.10.2021. 18.21

  Šodien LR1 dzirdēju, ka liela daļa Covid pacientu nonākuši slimnīcā akūtā formā. Tas nozīmē,ka slimība bija ielaista. Kā tas gadījās? Netiek veikta masveida testēšana, kas dotu iespēju laicīgi atklāt inficētos un tos varētu izolēt un pēc vajadzības ārstēt, bet tos, kuriem ir antigēni, vispār ilgstoši likt mierā, kā to dara valstīs, kur cilvēka dzīvībai ir nozīme. Tā vietā tika tērēti miljoni, lai nopotētu ikvienu, kamēr tas vēl kust un prātam neaptveramām Pavļuta-Kariņa Covid megabiznesa reklāmām.
  Jau viens pandēmijā mirušais latvietis ir pietiekošs iemesls, lai rīt no rīta tie abi Covidmarodieri uzzinātu, ka viņu dzimtās vairs nav neviena palicis un viņi paši ir deklasēti un turpmāk viņu peļņas avoti var būt tikai ubagošana Afganistānā, Bangladešā, vai Zimbabvē līdz mūža galam. Lai ellē nekad neiestājas enerģetīskā krīze!

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > vvilums 15.10.2021. 05.03

  Dežūrfrāze ir ka dumjā tauta neti c zinātnei, ekspertiem.

  Ko mēs dzirdam 30 gadus pēc kārtas- zinātne Latvijā mirusi. Vasts varai zinātne 100 gadus nav vajadzīga.

  Covid nauda ,ko iedeva zinātniekiem pag.gadā – kādām muļķībām tika iztērēta.

  Paši zinātni iznīcinājuši, zinštniekus par ciemadīvainīšiem pataisījuši, bet mums pārmet,ka esam muļķi,kuri netic zinātnei , netic faktiem.

  Labi, ko tur – uzēdīšu Putina kunga sūtītos ikrus, uzdzeršu tā paša Putina ar personīgu sveicienu sūtīto šampi un pasēdēšu burbuļvannā. Tad atnāks masieris, izmasēs mani, tad kalpone milda man uzklās brokadstu galdu un tad es izdomāšu,ko šodien darīt – dzīve izdevusies, jāsvin

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > vvilums 15.10.2021. 12.37

  Pavisam noteikti, jums, potētiem naida pārņemtiem, nespējīgiem patstāvīgi domāt, histēriskiem zarnu infekciju perēkļiem ir daudz lielākas iespējas inficēties un tikt uz koncertu pie Kobzona, nekā nepotētam patriotiskam, skeptiski noskaņotam, pozitīvi domājošam, higiēnas prasību ievērojošam cilvēkam, nomirt.
  https://ir.lv/2021/09/30/valdis-zatlers-saslimis-ar-covid-bridina-nedrikst-atlikt-treso-poti/
  Cerīga ziņa no Francijas. 13. oktobrī Francijas senāts, pakļaujoties veselīgā sabiedrības vairākuma likumīgām prasībām, 262/64 noraidīja likumprojektu par obligāto vakcināciju, pamatojoties uz to, ka piespiedu kārtā ievadīt ģenētiskās vakcīnas, to eksperimentā fāzē, nav saprātīgi (maigi teikts) un ir morāli apkaunojoši.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

QAnon 14.10.2021. 12.57

“Cik ļaut nomirt?” Jautājums nekorekts. Cik plānots nošpricēt? Miljoni tiek tērēti Kariņ-Pavļuta Covidbiznesa reklāmām, bet nekur nav aicinājumi, veikt testus, lai inficētos izolētu, saslimušos laicīgi ārstētu, bet pārslimojušiem liktu mieru.

+1
-8
Atbildēt

0

QAnon 14.10.2021. 12.15

ASV Teksasas pavalstī, uz kurieni, no reakcionāru pārvaldītām pavalstīm mūk bizness un domājoši cilvēki, ir pieņemts likums, kas aizliedz varmācigu vakcinēšanu, izmantojot aizliegumus un represijas un likuma pārkāpējiem draud bargi sodi. Kādreizējais kongremens 60 gadu vecais Allen West, kandidāts uz Teksasa gubernatora amatu, nupat veiksmīgi, pateicoties monoklomālai antivielu terapijai, izārstējās un līdzīgi Trampa un Džuliani kungiem ir ierindā. Tas pārliecina aizvien vairāk cilvēku, ka laicīga diagnosticēšana un ārstēšana ir reāla alternatīva vēl nepārbaudītai nopotēšanai un tas ļaus iegūt “pūļa imunitāti”, kas tik ļoti biedē vakcinatorus, kuri sapņo Covid 19 ekspluatēt vēl gadu desmitiem. Par to pavisam noteikti ir pārliecināta ekonomiski strauji augošā Vjetnama un Āzijas tīģeris, Singapūra, jo tur cilvēku dzīvībām ir nozīme.

+1
-3
Atbildēt

0

MChuzzlewit 14.10.2021. 10.17

Lokdauni nestrādā, vakcinācija strādā. Ar pēdējiem valdības lēmumiem tiek palielināta vakcinācijas aptvere, un tas situāciju uzlabos. Bet ne tik ļoti, lai kļūtu zināmi notiesāto (wishful thinking) serifikātu viltotāju un ĢĀ antivakseru vārdi. Tas Sūnu ciemā “nebūtu smuki”, jo “vai ta mēs kādi stukači”.

+7
-3
Atbildēt

1

  MChuzzlewit > MChuzzlewit 14.10.2021. 10.52

  Tieši šobrīd pie Saeimas (skat. Jauns.lv) ugunsdzēsēji protestē pret “obligāto vakcināciju”. Kā, nez, Ir u.c. lokdauna fani iedomājas, kā lokdaunu varēs ieviest, ja cita starpā uguni brauks dzēst nevakcinēti pažarnieki? Vai arī lokdaunā pažari būs “aizliegti” un “problēma atrisināta”? Uzspiežot vakcināciju, arī ar atlaišanu no darba bez pabalstiem, tās drauduem, pandēmiju var apturēt. Pat kovid paraugvalstī Jaunzēlandē lokdauni nedarbojas. Pietiek vienam inficēties, “nez, no kurienes”, kā aiziet domino.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.10.2021. 10.01

es esmu vakcinēta, janvārī vakcinēšos trešo reizi un šobrīd tirgojos ar ģā, lai tiktu pie bezmaksas pretgripas vakcīnas

es nomaksāju nodokļus, pat būdama bezdarbniece, es izlasīju un ievēroju MK rīkojumus 662 u n laikam 722 – t.i. par epidem.sit. un par ārk.sit. Es esmu izdarījusi visu, ko valdība ir rīkojusi, ko eksperti iesaka ievērot.

Ko es saņemu no valsts, kurai es maksāju? Ko es saņemu? Pareizi – nāves draudus. Nu jau būs trešais gads kā no valsts es saņemu vien nāves draudus – ko jūs no manis gribiet, ko lai es rakstu ? Ka antivakseri, ka deklasēti , atcilvēciskoti līdzcilvēki ir vainīgi?

Iedomājieties to ģedu Naukšēnos, viņa upuri un iedomājieties trekno ašerādenu, kurš sludina ka Latv ija nu esot kā Ziemeļvalsts…. nu ko domāt – būtu budžetā nauda – piedzertos – ņemtu un piedzertos un kas to zin, kas tad ar mani notiktu

Kuldīgā pirms 2 gadiem tā arī bija – 2 jauni džeki nopirka šņabjus, dzēra dzēra un turpat pie galda nomira saindējušies ar alkoholu – bet kādi ir varianti?

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 14.10.2021. 09.33

nē – nevakcinētie ir Latvijas valdības ilgstošas un īslaicīgas politikas rezultāts – tādi cūkas kā mūsu valdība , saeima ir tikai tikpat nabadzīgās un beztiesiskās valstīs kā Latvija

es nevainoju un nevainošu nevienu pašu antivakseri principa pēc –

skatījāties sižetu par speciālo internātskolu Naukšēnos? Valsts izturas pret bērniem kā pret trakiem lopiem. Kad viņi sāks zagt, slepkavot , jo neko citu nemāk, viņi būs tie vainīgie?

Vēl nesen bordāns un saeima trīs dienu laikā pieņēma likumu, kas garantē valsts finansējumu ātrā kredīta biznesam, miljonus piešķīra Rīgas privātskolām, kamēr Naukšenos bļedj noziedzīgā valdība pat psihologus un pat ēdienu!!! – nevar nodrošināt

beidziet vainot dubļos iegrūstos, pieprasiet atbildību no tiem nolādētajiem zaglīgajiem flīģeļspēlētajiem – tam jums nav ne prāta, ne drosmes, bet spārdīt nabagus gan varena

+4
-8
Atbildēt

2

  andris_bariss > Sskaisle 14.10.2021. 10.10

  Pirms vainot saeimu / valdību, jāatceras, ka saeima un valdība atspoguļo sabiedrību, jo ievēlam saeimu demokrātiskās vēlēšanās un apstiprināt var tikai tādu valdību, ko saeima apstiprina.

  Ja liela daļa mūsu sabiedrības nedraudzējas ar zinātni un loģiku, ja 20% mūsu sabiedrības var nobalsot par tukšu solījumu devējiem un tie nonāk saeimā, tad esam tur kur esam.

  Vecā patiesība: “Katra tauta dabū tādus līderus, kāda tā pelnījusi”.

  Tos epitetus, ko velījam valdībai patiesībā būtu jāvelta pašiem sev. Tas varētu būt jaunas labākas dzīves sākums :).

  +12
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > andris_bariss 14.10.2021. 12.09

  Jā – tā ir, jo ienācēji kariņš un levits tikai apstiprina likumu kā izņēmums Un tieši tāpēc – uz karātavām, uz ešafotu, uz Daugavu tos,kuri uzņemās atbildību,vai apzināti meloja jau zinot,ka iet politikā vien pašlabuma dēļ. Levitu, saeimu, valdību, pašvaldību korumpantus, tiesu sistēmas – pirmkārt, rd neliešus. Visus negodīgos.

  Tādi esam,jā, bet tas- tādi esam nenozīmē,ka ar to jāsamierinās.
  Jā , esmu ciema muļķīte, bet vecāki ar siksnu un žagariem iesita katru darbu izdarīt godīgi un apņemties darīt to,ko vari darīt. Nesolīt, ja nav pārliecības. Un pieprasīt atbildību notiem,kuri solīja,kuri apņēmās.

  Tā ir elementārā pasaules kārtība.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sskaisle 14.10.2021. 10.33

  Lasu un brīnos “…Vēl nesen bordāns un saeima…” – to raksta tā pāri dusmupūcīte, kurai pavisam nesen bija grūti izšķirt, vai diženais korumpantu kāvējs b.Bordāns ir pirmais aiz Dieva, vai tomēr augstāk. Tā arī neatnācāt abi pie manis ar mauzeriem, kā solīji.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 14.10.2021. 12.16

  Nu grozies kā gribi , bet kad to rakstīju par bordānu, viņš ielika cietumā lembergu. Šobrīd vienīgaos korumpants Latvijā.
  Es nevarēju paredzēt, es nezināju tobrīd,ka bordāna jurašs ir tiešais krievu mafijas apkalpotājs Latvijā. Jo viņš turpina būt saeimas juridiskās komisijas vadītājs. Es tobrīd nezināju,ka bordāns saeimai pametīs tā tik ātri piekritīs ātro kredītu biznesa valsts garantijām, es nezināju,ka apspiestās, nosūktās latgales meita šuplinska dalīs
  miljonus bagātajām skolām un pātagas cirtīs nabagiem

  Mauzeris man nav,bet ar kādiķzariem es tevi labprāt noslānītu. Tik sertifikātu iepriekš uzrādi. Lai lieta droša, sāpīgi, bet veselīgi būtu

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  QAnon > Sskaisle 14.10.2021. 12.29

  Čekas projektu, Bordāna Jauno Komparķiju, sauc vēl par Bordāna-Juraša Pasūtījumu galdu, jo viņi palīdz nolaupīt cilvēkiem biznesus un safabricēt krimināllietas, gluži kā Solncevas stipendiāta, Kazlovska, kantoris uz Sprances paskvilu pamata pret Sprūda kungu par ziedošanu NA.

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 14.10.2021. 16.22

  Tas pats NA blēžu aizstāvis. … Tieši NA kavēja to likumu normu pieņemšanu, kuras nepieciešamas Covid ierobežošanai. Tieši NA paņēma to Vitenbergu, lai tas turpinātu nemākulīgi vadīt ministriju, lobētu .
  . blēdīgos uzņēmējus…

  +6
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 14.10.2021. 16.58

  Tas pats prokremlisko zagļu un sodomītu aizstāvis…. Kādu “likuma normu”, vai to, kurus sabiedrībai taisās uzspiest galējie nelieši un neprašas, kuru vienīgais sasniegums dzīvē, bija tikšana pie siles: čekas projekta, Zatļera parķijas, ekonomikas ministrs, kura notirgotās OIK atļaujas ir nesušas patērētājiem tuvu miljardam lielus zaudējumus un pretīgā melnādaiņa, Obamas, pēc kura raud Ukrainas Labējais sektors un Asada noindēto sīriešu tuvinieki, atbalstītājs, kurš uzbruka Ungārijai par to, ka tā negrib atdot savus dēlus galējiem fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdiem, lai tie ar jauniešiem varētu apmierināt dzimumtieksmi netiklā formā?
  Par tādu likuma normu atbalstīšanu es pirmais piedāvātu aizlaist NA uz pārstrādi. Ja Vitembergs būtu aizgājis pie Pederastu parķijām, tad uzreiz mākulīgi vadītu ministriju un nelobētu zagļus?

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 14.10.2021. 19.50

  Ja Jūs SAEIMU saucat pr “sili” (tāpat kā K.Streips un citi) , tad nav korekti noķengāt vienus, bet ne visus kuri ievēlēti… . Tikai Latvijas ienaidnieki vai stulbeņi var savas valsts parlamentu saukāt par sili… … Es par cūkām cenšos nebalsot, jo tām visur sile, kur … var baroties…

  +5
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 14.10.2021. 20.18

  Barotne, kur cūkas iekāpj ar priekškājām, sauc par silēm un tie nelieši, kuri dala UA Zatļera, Šlesera, Dombrovska un Pabrika sugasbrāļiem: Krievijas bandītiem un FSBešņikiem, kas īstenoja savu čekas saimnieku valsts nozagšanas megaprojektus: TECII 2. kārta, par 1/3 vai pat 1/4 atdeva čekistiem Citadeli, bez naudas, atdeva izvazāšanai līdz galam, LM, kas centās, bet aptaisījās, nopirkt čekistu sarunātos CAF vilcienus, kas AirBaltic iedeva štazi (lasi: čekas) oficierim pārvaldīšanā utt utj, ir cūkas un būtu taisnīgi, ka tās nonāktu lielo plēsēju vēderos.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 14.10.2021. 20.39

  Rīt var būt apgrūtinoši, bet vienā cilpā būs normāli.
  https://www.pietiek.com/img/illustr_lg/15648.jpg

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sskaisle 14.10.2021. 13.29

  Dusmupūcīt, neklājas tik jaukam putnam čiepstēt kā zvirbulim pie zināma ābola. Pie hūtes sēdināšanas Bordānam tikpat nopelnu, cik dunduram, kurš zirga skaustā sēdēdams plātās “MĒS aram”.
  Par otra elka – Juraša – varoņdarbiem neredzēt varēja tikai tad, ja redzēt negribēja. Tieši tāpat, kā šie mūsu varoņi pavisam nesavtīgi neredz daudzus brīnumus valstī.
  Nupat radio – muitnieku tēviem un mātēm joprojām atrodas pa dažiem simttūkstošiem, ko dāvināt atvasēm. Citi brīnišķīgi pelna individuālā uzņēmējdarbībā, tomēr patriotiski nepamet trūcīgi algoto darbu muitā. VID tādu brīnumainu ienāku pārbaudei kapacitātes trūkst, jo rūpīgi jāpārrēķina pašnodarbinātu pensionāru deklarācijas, tajās reizēm var atrast ne vienu vien valstij noblēdītu EUR. Slavētais knābis pravieša Juraša un sv.Jutas laikos bija un laikam joprojām ir tik nevarīgs VIDa brīnumu pētīšanā, ka to nekādi neizdodas uzskatīt par vienkāršu nevarību.
  Rezumējums – visdrošāk neredz to, ko redzēt negrib. Pavisam droši – kad neredzībai ar bļaušanu iegūts sabiedrības atbalsts. Nezinu, kā tagad, bet apspriestajā laikā KNAB savas funkcijas pildīja nevainojami.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 14.10.2021. 13.43

  Nenovirzies. Vis ir kā raksti, bet lembergu ielika,kad bordaans bija ministrs – vai tagad ostaas mazāka korupcija – nezinu. Man galu galā ir slikta redze taalumaa, tapec labāk lasu

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  QAnon > Sskaisle 14.10.2021. 14.05

  Nez vai Bordāns, jo ja tieslietu ministriem būtu tāda vara, visi čekas projektu mūdži jau sen pirms LC izauklētā čekas kurmja, barotu tārpus. Viena lieta gan nav noliedzama, ka Bordāns kopā ar KNAB sabotieri, bargās krievenes vīreli, kontrabandistu jumtu, laikā, kad Krievijas ostām nav kravu, sarīkoja diversiju pret Latvijas ostām. ASV finanšu ministrijā pat iedomāties nespēja, ka Latvijā pie varas ir tādi izdzimteņi, gatavi kaitēt savai valstij.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sskaisle 14.10.2021. 14.07

  Nekur nenovirzos, tikai atgādinu vecas dziesmas nu nepavisam ne saprātīgas pūces balsī izpildītas. Un par laimi neviens ministrs, pat tieslietu jaunkom…, Latvijā nevienu, ne hūti, ne mani, iesēdināt nevar (tēma pazīstama, sulaiņu mēģinājumi, pagaidām neveiksmīgi, piedzīvoti)

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 14.10.2021. 22.14

  Tu biotop tā lielies ar to savu gudrību,ka varētu padomāt,ka es tevi precēt gribētu. Liecies takš mierā. Es gan šodien garšīgu ēšanu uztaisīju, bet noskatījos Īstās latvju saimnieces un ne mūžam tā nedarbotos ar ēdienu. Nu nē. Es labāk atlaižos un kaut ko izlasu.
  Vai vēl zeķes mazgāt un kājas masēt, vai muguru pakasīt.

  Gribu gudrus vīriešus – palasu Rīgas Laiku. Nu tur ir visādi – akadēmiķi , dzejnieki, oktobra numurā pat divi vienā biologs un mākslinieks vienlaicīgi.
  4 eur par RL un laime un miers manā mājā uz veselu mēnesi. Līdz nākamam numuram. Tā kā – necenties te biotop pogot par savu gudrību, tas uz mani neiedarbojas.

  Lūk, sliktu vārdu par valdību pateiktu, to es saprastu, bet tā…

  0
  -2
  Atbildēt

  0

traductrice 14.10.2021. 08.38

Ja es būtu “īsta antivaksere”, mana loģika būtu 1) max neizrādīties un 2) mudināt pārējos vakcinēties, lai ātrāk tiek sasniegti maksimāli rādītāji un mani liek mierā. Tā būtu LOĢISKA antivaksera pieeja. Taču tas tā nav, kas liecina, ka visi šie skaļie bļāvēji nav nekādi antivakseri, bet marionetes, kurus kāds rausta, un liela daļa paši to pat neapzinās. Un mērķis ir destabilizācija, nevis rūpes par indivīda brīvību. Valdībai viss varas arsenāls bija jāvērš pret šiem striķīšu raustītājiem. Bet nē, notiek tādas dīvainas demokrātijas izpausmes, šie agresīvie bļāvēji izpaužas visos veidos un ar savu “zemo instinktu argumentāciju” panāk loģisku rezultātu – “ar muļķi nestrīdas”. Gudrais paklusēs.
Uz šī fona man personīgi visdziļāk satrieca tas, ka Saeima vēl domās un konsultēsies, vai valdības pieņemtais par obligāto vakcinēšanos publiskajā sektorā, ir attiecināms uz deputātiem. Tas ir vnk. ZEMISKI!

+28
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > traductrice 14.10.2021. 09.25

  es fb lasīju tādas sievietes ierakstu – ar foto – tāda pusmūžā ar lepnu skatienu, un viņa visus, kuri vakcinējās dēvēja par dūrējiem,tiem , kas sadūrušies, tālāk viņa lepni stāstīja, ka neskatoties uz šo dūrēju idiotismu , viņa mīlot visus – gan veselā saprāta cilvēkus – kā nopratu -ar to domāti anivakseri, tā lūk, viņa mīlestībā apskaujot arī tos, idiotus, kuri sadūrušies un ja nu viņa tomēr inficēšoties, tad viņai ir zināmi gudri ārsti, ne idioti, kuri viņu izārstēšot . Apakšā komentāros slavinošas pateicības. Nu varbūt pa nakti kāds kritiķis uzradies, bet vakar vakarā bija tikai slavinošas pateicības runas.

  Nu es nekādi, nekādā gadījumā nedomāju, ka šo sievieti kāds rausta, vai kāds viņai saka, ko domāt un ko rakstīt fb. Es domāju, ka šādu cilvēku – bezatbildīgu, neizglītotu, bet par savu patiesību pārliecinātu un absolūti nesolidāru vairošānās ir mūsu sabiedrības spogulis un valsts politikas rezultāts .

  Tas, ko visur sakndina – ka padizļinās sociālā plaisa – tie nav tukši vārdi, Tam ir reālas izpausmes. Ja pareizi atceros – tad Valmieras teātra direktore saņem algā 4,500 eur mēnesī. Cik saņem apkopēja? Cik saņem jauns otro plānu lomu aktieris? Vai šie lielo algu saņēmēji kaut jel kā, kaut jel kādā nozarē solidarizējās ar sabiedrību?

  Ko mūsu kretīns nr 1 levits – kāda ir viņa rīcība? Visu laiku tik dzirdu no viņa – jāpalielina algas, tiem, kam tās jau tā ir neadekvāti augstas un atbildība nekāda. Nu ministrs vitenbergs ar valdības atbalstu iznīcināja tūrisma nozari. Igauņi un leiši saglabāja un tā zeļ un plaukst, bet vitenbergs iznīcināja. Kā NA par viņu cīnījās, lai saglabātu viņam ministra amatu? Kā interesēs? Kur jel kāda – politiskā, morālā, ētiskā, cilvēciskā atbildība?

  Levits bīda savas passijas, amatos – kretiniski ciniski atklāti un tad budžets viņam kā daanu paredz gandrīz 200 000 eur flīģeli ko nosvinēt mīlas , kaisles un visatļautības svētkus, valstī, kuru viņš tik ļoti mīl/

  Atcerieties ( ha – jā – atcerieties kāda sociālā netaisnī ba bija laikos , kad dzīvoja Jēzus, vai kad Ļeņins īstenoja boļševiku apsvērsumu?) – atcerieties un padomājiet.

  Es domāju, ka mēs vēl grimsim. Mūsu varas elitei vēl ir iespēja truli zagt, korumpēties, izšķērdēties, tauta = sabiedrība var ciest vēl briesmīgāk, bet vienā brīdī tas augonis sprāgs pušu un tad mēs nezinām, mēs nevaram paredzēt, kas tad notiks. Bet nu skaidrs, ka nekas labs tas nebūs. Līs asinis – gan to zagļu un kretīnu, gan malā stāvētāju un vērotāju.

  Es no saeimas neko citu kā zemiski bandīiskas riebeklības nemaz negaidu. Tad sastāvs jau nav mainījies- jau notiesātie, vēl tikai apsūdzētie un vēl pat neapsūdzētie – nu nedejos viņi baletu , bet aizskries par velti aulekšiem skatīties kāciti dejo, ja par velti – kā to kuļturščiki izkārtoja

  Domāju, ka visu šo rakstu viena pamatiemesla dēļ – man ir nenormāli bail, kas notiek sabiedrībā, valstī. Mans draugs ir sirdsslimnieks. Ja viņš krīt, tad man paliek mamma ar savu nabadzes pensiju, kurai sēdēt uz kakla un Jēzus, kam lūgties glābiņu ….
  valsts ir vilki jēra ādā, kuri gaida kad tikt arī pie mana kakla dzīslām, nu kur es aizbēgšu , kur? !!!

  +1
  -5
  Atbildēt

  2

  traductrice > Sskaisle 14.10.2021. 09.29

  es gribēju pateikt vien to, ka “pa burzmu” gadās arī pārliecinātie, taču viņi fb aktivizējas vien tāpēc, ka redz ilūziju, ka viņu ir daudz! Bet daudz ir “viltus” antivakseru, nevis “īsto” antivakseru.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > traductrice 14.10.2021. 09.53

  skaidrs, bet es atkal uzsveru, ka jo dziļāka būs netaisnīb valstī a, jo lielākas neprātības notiks – jau notiek,bet tas vēl nav nekas , tie vēl zaļi pumuriņi

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 14.10.2021. 09.52

  starp citu, lasīju, ka Rīgā par 80 eur mēnesī meklē sētnieku,kura pienākumos ir līdzplkst 08:00 rītā sakopt āra teritoriju, iztīrīt 3 piecstāvu mājas kāpņu telpas un vēl laikam bija logi 1x nedēļā jāmazgā

  Iedomājieties – tādam levitam 80 eur ir vienu pusdienu cena vai ziedu pušķa cena mīļotai sievietei , kamēr cilvekiem jādzīvo ar 80 eur mēnesī to nopelnot samgi strādājot

  nu jā tā nav modernā verdzība, tad kas tas ir – nu gudrie visi – žurnālisti un komentētāji – izskaidrojiet man – gribu saprast – kas tas ir?

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  QAnon > traductrice 14.10.2021. 11.44

  Tur jau tā lieta, ka kritiski domājoši cilvēki nevienu neatrunā no nopotēšanās, potējieties, cik Dievs jums atvēlēs spēku! Vienkārši vienu cilvēku tiesības nedrīksts beigties, tur, kur sākas Covid histēriķu un nelietīgu kleptokrātu privilēģijas.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 14.10.2021. 08.08

Saslimušo cipari un pārslodze slimnīcās rāda, ka NAV cita risinājuma kā “lokdauns”. Šis lēmums ir jāpieņem valdībai, taču tas neatbrīvo arī nevakcinētos no personīgas atbildības par traģisko situāciju valstī. Viņiem nekavējoties jādodas vakcinēties.

+16
-2
Atbildēt

1

  QAnon > Ilze Pētersone 14.10.2021. 11.51

  Krievi tic popiem, ka bučojot miroņu kaulus, var izārstēties no visām kaitēm. Latvijā uzdarbojas Kariņa-Pavļuta sekta. Jaunās paaudzes līderis Bļaģjajevs var nomirt no skaudības par tādu adeptu skaitu.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.10.2021. 06.10

Tā skaudrās patiesības otra puse ir tāda,ka šai valstī par slepkavībām notiesā tikai absolūtus nabagus.
Par Zolitūdes upuriem notiesāts viens grēkāzis,kam vienkārši nepaveicās.
Jāpalielina deputātu skaits saeimā. Uz turieni nevis uz cietumu laimīgi aizplūst slepkavas šī vārda visplašākajā nozīmē.

Mirklis,kad aptrūkstās vārdu…

0
-7
Atbildēt

1

  dreimanis > Sskaisle 14.10.2021. 08.26

  Saņemies.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > dreimanis 14.10.2021. 09.33

  es cenšos …. bet vispār ragi sūnās ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: