Ziepes lielas, bet… 5

Komentāri (5)

not mii 13.10.2021. 15.26

apbrīnojami, visu ko runā, bet neviena vārda par globālo finanšu tirgus spēlētāju (tā sauc biržas spekulantus) ietekmi uz enerģijas cenām. Un kāds liktenis gaida oik – tam arī jāaug?

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > not mii 13.10.2021. 21.54

  Ne vārda par to, ka Baidens, nonācis Baltā namā, pēc sava kremļa pahana rīkojuma, uzsāka nesaudzīgu karu pret ASV energokompānijām, panākot nopietnu naftas un gāzes ieguves kritumu, uz ko nekavējoties noreaģēja tā saucamie biržas spekulanti. Prezidenta Trampa enerģētikas politika bija panākusi būtisku cenu kritumu un Krievijas nostādīšanu uz četriem atbalsta punktiem. Tagad Absolūtais ļaunums atkal iztaisno savu muguru, Ukrainas austrumos kritušo skaits ir desmitkāršojies un kara eskalācijas draudi pret Gruziju un Ukrainu ir reāli, kādi tie nebija četrus gadus. Ja kāds neatceras, ka 2008. gada iebrukums Gruzijā un naftas cenas tobrīd 140 dolāri, bija cieši saistītas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.10.2021. 10.47

Vēl. Draugs nopirka vecu dārzu.
Jādomā, ka daudzi ar to saskaras, cik nenormāli grūti ir saprast , ko drīksti, ko nē.

Es perfekti saprotu tos, kuri piemēslo mežus ar būvgružiem un atkritumiem.
Jo piemēram, mūsu dārzā jau visu vasaru stāv kaudze – apmēram 10 plāksnes ar šīferi. Nav saprotams , kādam nolūkam, vai kāds tās atvedis kā atkritumus, vai bijusi iecere, ko būvēt

Bet – šķiet, ka tas šiferis tur ilgi stāvēs, jo iznāktu maksāt drauga pusmēnešalgu, lai to čupiņu šīferus aizvestu un nodotu kā bīstamo atkritumu kravu.

TV tik rāda , kā visi visur piegružo, bet sakārtot šo nozari, lai arī nabags var to samaksāt, jo kā reiz nabags “raustās” mežu piegružot, nē to mūsu valdība nevar izdarīt.

Kā bezdarbniece apsolīju draugam noskaidrot , cik maksātu elektrības, ūdens un kanalizācijas pieslēgums jaunajam īpašumam.

Iedomājieties, kādas algas saņem Sadales tīkli, kādus miljonus mēs viņiem maksājam, bet – pamēģiniet internetā atrast kontaktus un pameginiet sazvanīt. Zvēru, ka Levita kantori man izdevās sazvanīt ar 3.x , bet sadales tīkls ir tik resns, pašpietiekams, nobarojies un pārbarojies, ka viņam klienti ir 0. Traucēklis.

Nezinu, kā ir citās valstīs. Bet nu jādomā, ka tomēr cilvēcīgāk.
Nu atkal – salieciet 201 mīnusu, bet tas nav ne civilizēti, ne taisnīgi , ka tev nabaga cilvēkam – ja neesi no čekistiem vai rados ar čekistiem, jāsitās kā plikam pa nātrēm kaut vai tikai , lai iegūtu informāciju.
Bail iedomāties kas notiks, ja šie teiks jā -varama un ja draugs teiks – jā daram.

Nu ko -mēģināt vēlreiz, vai tomēr atlikt to zvanīšanu? !

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 07.10.2021. 08.49

ĀBOLTIŅ, kā ar saules enerģiju?
Jums maksā tikai vēja enerģijas biznesmeņi?

Vēja ģeneratori daudz vairāk kaitē dabai kā saules enerģija. Kāpēc sabiedrībai sniedziet tik vienpusīgu informāciju?
Par vienu no iemesliem ,kāpēc dabas gāzei cenas ir augšā tiek minēts tas,ka šovasar nebija vēja un vējaparki nedeva iecerēto enerģiju. Saule toties bija vairāk kā saprašana.
Pērkamie nelieši. Nu godvārds. Pašlabuma meklētāji. Manipulatori , meļi.

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 07.10.2021. 11.38

  Pacieties. Kad OIK beneficiāri būs nokurinājuši visu koksni un pēdējais eiro būs atdots Itera Latvija, pie saules enerģijas būs jātgriežas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: