Latviešiem to nevar liegt 5

Komentāri (5)

not mii 13.09.2021. 17.28

jā, man arī bēdīgi atcerēties, ka tad, kad Rubikam iedeva lielo algu, es arī aiztecēju un noziedoju kaut kādus 10 Dainim priekš manis tas bija daudz. A kas tagad? Ja man prasītu – kas lielāks/smeķīgāks pirdiens – Kaimiņš vai Dīvāns – man būtu grūti atbildēt.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.09.2021. 08.52

Laikam jau tāpēc esam tik dziļi buļļa dirsā, ka te Atmodas ( čekistu manipulētās, lai neteiktu
vadītās) – viens no vadoņiem apdzied nodevīgo prettautisko saeimas lēmumu atcelt skolēnu dziesmu svētkus klātienē, toties atļaut klātienē praidu un pie tam ar starptautisku viesu klātbūtni.

Tikai no īstenības attālināts pietukkrustiņš var rakstīt, ka atbirs sēnalas , par sēnalām nosaucot tos bērnus un jauniešus , kuri nespēja mācīties patstāvīgi un pastāvīgi, kuri neizturēja Latvijas valsts nežēlīgo lēmumu ( viena no retajām visā pasaulē) – mācības klātienē vispār neatļaut.

Klausos Radio klasika – un tieši raidījumus par attālinātajiem – lai cik simboliski un briesmīgi tas negrieztos ausīs -attālinātie dziesmu svētki – tātad , tieši šie raidījumi man šķiet kā tādi propagandas mašīnas iedarbinātie. Nu redz- tik slikti jau nav -visi jau neslimo ne ar depresijām, ne nolemtību, redz, ka ir viens otrs , kas saulains un priecīgs gavilē.

Viena skolotāja nespēj atbildēt jautājumu, kā viņa vērtē attālinātos dziesmu svētkus, toties kāds cits skolotājs atbild, ka vērtē ļoti slikti, nevar iemācīt ne kori dziedāt, ne orķestri spēlēt attālināti un ka neviena pat vissperfektākā digitalizācija nespēs aizstāt klāt -būtnes nozīmi. To skolotājs nepateica, bet to es sev noformulēju, kā – šī valsts apzaga pat bērnus un tagad te īvāniem maksās naudu , lai pesteļo , cik tas skaisti –

nu nav skaisti , nu nav!!!!

0
-1
Atbildēt

2

  not mii > Sskaisle 13.09.2021. 17.39

  nu Skaislīt, ja nevari noparkot savu mersīti, jo vietiņas pie lielveikala aizņemtas , nepiesauc bulli, bet pabrauc nostāk, noparkojies, izsauc taksīti un pasaki, lai viņš gaida, – kad tev šopings beigsies, brauksi atpakaļ, gaisā jau nepaliklsi., iedosi načai arī.
  Dziesmu svētki – tā ir smadzeņu čakarēšana, tapēc jau tie bija arī krieva laikos, krievs zināja, kā čakarēt smadzenes. Es tur arī biju, kad Āboltiņs un citi pakalpiņi rāvās vaiga sviedros pēc programmas beigām, neatceros, kā toreiz to sablēšanos nosauca, finišējām kaut kur ap 2-3 no rīta

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lauķis > Sskaisle 13.09.2021. 19.33

  … par sēnalām nosaucot tos bērnus un jauniešus , kuri nespēja mācīties patstāvīgi un pastāvīgi, kuri neizturēja Latvijas valsts nežēlīgo lēmumu …. Šādi bērnus nosaucat jūs.
  Daiņa tekstā bērni netiek apsaukāti. Vai tiešām nespējat saprast raksta jēgu, bet komentējat? Kā uzdevumu pildāt ar saviem komentāriem?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lauķis 13.09.2021. 20.11

  Ha hā … valsts atņem bērniem svētkus,bet vainīga es …pildu kāda cita uzdevumus….
  Nu kā cita uzdevumus ,tad es varu vairs pildīt,kad svētki jau nenotika,kad arvien mazāk skolās ir dziedāšanas stundas un koru stundas un vispār arvien mazāk skolu …

  Kā uzdevumus jūs pildiet kauninot mani,ka es par to ,kas mani uztrauc rakstu komentāros?

  Jaunu estrādi uzbūvēja, bet vai būs kas dziedās? Nebūs kā lielo svētkos,kad jāmeklē i dziedātāji, i dejotāji?

  Vara varēs darīt, es nedrīkstēšu to komentēt un krizēt? Marš uz Baltktieviju!!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam