Pirmās ražas laiks 2

Komentāri (2)

Sskaisle 10.09.2021. 07.10

BBC bija raksts par Jaunzēlandi,ka tur pilsētās ir tik daudz dažādu putnu un mazu radību,ka brīžiem esot sajūta,ka esi nevis pilsētā,bet mežā.

Nu Rīgā ir 2 pamatsugas – vārnas un kaijas, nedaudz atšķaidītas ar baložiem un zvirbuļiem.

Izskatās,ka nekas arī nemainīsies. Ka katrai nākamajai domei vispirms jāpieliek algas un tad jārealizē ātras un lētas naudas apgūšanas shēmas un kur tad nu vispārības labums…

Un vēl – kas notiks,kad koki būs izcirsti
vai nokaltuši? Korumpētie politiķi iekāps mašīnās un aizbrauks uz savām pispilsētu villām,bet ko mēs – tie citi? Mazdārziņš centrā nav risinājums.

Un vēl- ar baigo kaifu uz drauga balkona sastādīju visu ko – puķes, baziliku u.c. bet iznāca čiks – nenormālā vēja un karstuma,dēļ. Puķes uzziedēja un nobira dienas laikā, bet garšvielas neizstiepās garākas par rādītājpurkstu un cietas – kā āda

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.09.2021. 07.02

Prieks,ka ir prieks. Es gan domāju,ka raksts būs par skolotājiem, jo IR solīja to turpināt.

Nu man ir tā,ka pavasarī saņēmos un uzrakstīju uz RD dārziem un parkiem un uz RBot.dārzu,ka pilsētā,vajadzētu vairāk koku un krūmu,kas samazinātu troksņus, putekļus, dotu ēnu un svaigu gaisu. Neviens man neatbildēja un tā palika tikai ideja.
Tagad man prioritāte ir dzīt pēdas mērniekam,kurš mums – aitu baram, paskaidroja,ka mums piemērīs lielāku zemi klāt,lai mēs parakstamies un mēs parakstījāmies. Bet nu ir pagājis pusgads un nevienam solītie uzmērījumi nav atsūtīti. Un neviens – ieskaitot apsaimniekotāju , nezin izskaidrot,kur palicis mērnieks ar mūsu parakstiem ,jo neatbild ne zvanus,ne – e- pastus.

Spriežam,ka jāiet uz policiju un jāskaidro, bet šausmīgi negribas.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: